Cups

Extra Preliminary Round

Preliminary Round Replays

Extra Preliminary Round Replays

Preliminary Round

First Round Qualifying

First Round Qualifying Replays

Second Qualifying Round

Second Qualifying Round Replay

Third Qualifying Round

Third Qualifying Round Replays

Fourth Round Qualifying

Fourth Round Qualifying Replays

First Round Proper

Sat 11 Aug
1
Southend Manor
3
FC Romania*
Sat 11 Aug
6
Sevenoaks Town*
1
Lordswood
Sat 11 Aug
0
Crawley Down Gatwick
1
Three Bridges*
Sat 11 Aug
0
Haywards Heath Town*
2
Lancing
Sat 11 Aug
2
Deal Town
2
Whitstable Town*
Sat 11 Aug
0
Stowmarket Town
2
Basildon United*
Sun 12 Aug
2
Little Common
2
Bedfont Sports*
At Eastbourne Town FC
Wed 29 Aug
1
Sporting Bengal
3
Brentwood Town*
Tue 4 Sep
1
Witham Town*
3
Coggeshall Town*
Tue 4 Sep
1
Saltdean United
2
Whyteleafe*
Wed 5 Sep
2
Rusthall
2
Cray Wanderers*
Cray Wanderers win 3 - 4 on penalties.
Wed 5 Sep
8
Lewes*
1
Molesey*
Tue 14 Aug
2
Bedfont Sports*
1
Little Common
Wed 15 Aug
4
Whitstable Town*
3
Deal Town
Fri 24 Aug
1
Bowers & Pitsea*
0
Barking*
At Aveley FC
Fri 24 Aug
0
Coggeshall Town*
0
Witham Town*
Fri 24 Aug
2
Tooting & Mitcham United*
1
Horley Town
Sat 25 Aug
2
FC Romania*
0
Grays Athletic*
At Aveley FC
Sat 25 Aug
0
Waltham Abbey*
2
Bury Town*
Sat 25 Aug
0
Felixstowe & Walton United*
1
Walthamstow
Sat 25 Aug
2
AFC Sudbury*
0
Mildenhall Town*
Sat 25 Aug
3
Heybridge Swifts*
0
West Essex
Sat 25 Aug
0
Aveley*
2
Potters Bar Town*
Sat 25 Aug
5
Hertford Town*
3
Tilbury*
Sat 25 Aug
2
Haverhill Rovers
1
Maldon & Tiptree*
Sat 25 Aug
4
Bedford Town
1
Dereham Town*
Sat 25 Aug
1
Haringey Borough*
0
Stanway Rovers
Sat 25 Aug
1
Cheshunt*
0
Canvey Island*
Sat 25 Aug
4
Great Wakering Rovers*
1
Leyton Athletic
Sat 25 Aug
2
FC Clacton
4
Ware*
Sat 25 Aug
1
Brentwood Town*
1
Sporting Bengal
Sat 25 Aug
3
Northwood*
1
Longlevens
Sat 25 Aug
1
Chalfont St Peter*
0
London Lions
Sat 25 Aug
0
Brimscombe & Thrupp
7
Hayes & Yeading United*
Sat 25 Aug
1
East Grinstead Town*
0
South Park*
Sat 25 Aug
2
Three Bridges*
3
Phoenix Sports*
Sat 25 Aug
1
Arundel
7
Herne Bay*
Sat 25 Aug
2
Sittingbourne*
0
Bearsted
Sat 25 Aug
0
Molesey*
0
Lewes*
Sat 25 Aug
0
Carshalton Athletic*
1
Horsham*
Sat 25 Aug
0
Ashford United*
2
Horsham YMCA
Sat 25 Aug
3
Greenwich Borough*
7
Lancing
Sat 25 Aug
0
Chipstead*
1
Corinthian
Sat 25 Aug
3
Hythe Town*
0
Worthing United
Sat 25 Aug
1
Whyteleafe*
1
Saltdean United
Sat 25 Aug
6
Corinthian-Casuals*
0
Croydon
Sat 25 Aug
2
Ramsgate*
1
Chatham Town
Sat 25 Aug
0
Kidlington
1
Marlow*
Sat 25 Aug
2
Beaconsfield Town
0
Uxbridge*
Sat 25 Aug
4
Faversham Town*
1
Hackney Wick
Sat 25 Aug
0
Balham
2
Thamesmead Town*
Sat 25 Aug
3
Hastings United*
2
VCD Athletic*
Sat 25 Aug
2
AFC Stoneham
0
Westfield*
Sat 25 Aug
1
Cray Wanderers*
1
Rusthall
Sat 25 Aug
1
Sevenoaks Town*
0
Bedfont Sports*
Sat 25 Aug
0
CB Hounslow United
2
Whitstable Town*
Sat 25 Aug
2
North Leigh
4
Hanwell Town*
Sat 25 Aug
2
Basildon United*
1
Whitton United
Sat 25 Aug
1
Cobham
3
Egham Town*
Sun 26 Aug
3
Romford*
2
Baldock Town
Sun 26 Aug
4
Cray Valley
1
Ashford Town (Middx)*
Tue 4 Sep
3
Biggleswade
5
Soham Town Rangers*
Sat 8 Sep
2
St Neots Town
1
Bishop's Stortford*
Sat 8 Sep
1
Burnham
0
Bury Town*
Sat 8 Sep
3
Cambridge City
4
Brightlingsea Regent*
Sat 8 Sep
2
Heybridge Swifts*
0
Newmarket Town
Sat 8 Sep
2
Hanwell Town*
1
Potters Bar Town*
Sat 8 Sep
3
AFC Sudbury*
2
Royston Town
Sat 8 Sep
0
Ware*
1
Lowestoft Town
Sat 8 Sep
1
Hendon
1
Harlow Town*
Sat 8 Sep
2
Brentwood Town*
3
Haringey Borough*
Sat 8 Sep
1
AFC Hornchurch*
0
Harrow Borough
Sat 8 Sep
1
Chalfont St Peter*
1
Kempston Rovers
Sat 8 Sep
3
Great Wakering Rovers*
1
Wisbech Town
Sat 8 Sep
2
Hayes & Yeading United*
1
AFC Rushden & Diamonds
Sat 8 Sep
0
Northwood*
0
Kings Langley
Sat 8 Sep
1
Coggeshall Town*
1
Berkhamsted
Sat 8 Sep
1
Wingate & Finchley*
2
Didcot Town
Sat 8 Sep
2
Cheshunt*
2
Leiston
Sat 8 Sep
5
Bowers & Pitsea*
1
Takeley
At Aveley FC
Sat 8 Sep
0
Basildon United*
2
Peterborough Sports
Sat 8 Sep
0
Enfield Town*
3
Bedford Town
Sat 8 Sep
1
Ramsgate*
1
Sevenoaks Town*
Sat 8 Sep
2
Hastings United*
1
Kingstonian*
Sat 8 Sep
1
Faversham Town*
3
Worthing*
Sat 8 Sep
2
Farnborough
2
Lewes*
Sat 8 Sep
1
Fleet Town
2
East Grinstead Town*
Sat 8 Sep
2
Phoenix Sports*
2
Lancing
Sat 8 Sep
0
Merstham*
0
Cray Valley
Sat 8 Sep
0
Hythe Town*
2
Tonbridge Angels*
Sat 8 Sep
1
Egham Town*
0
Staines Town
Sat 8 Sep
0
Corinthian-Casuals*
0
Whyteleafe*
Sat 8 Sep
1
Moneyfields
0
Thamesmead Town*
Sat 8 Sep
0
Whitstable Town*
5
Bognor Regis Town*
Sat 8 Sep
1
Horsham YMCA
2
Tooting & Mitcham United*
Sat 8 Sep
1
Corinthian
1
Horsham*
Sat 8 Sep
0
Pagham
2
Whitehawk*
Sat 8 Sep
2
Leatherhead*
0
Herne Bay*
Sat 8 Sep
1
Burgess Hill Town*
0
Folkestone Invicta*
Sat 8 Sep
2
Dorking Wanderers*
0
Hartley Wintney
Sat 8 Sep
0
Sittingbourne*
1
Gosport Borough
Sat 8 Sep
4
FC Romania*
0
Soham Town Rangers*
At Bedfont Sports FC
Sat 8 Sep
3
Metropolitan Police
2
Cray Wanderers*
Sat 8 Sep
3
Margate*
2
Horndean
Sat 8 Sep
2
Corby Town
0
Hertford Town*
Sun 9 Sep
0
Aylesbury United
0
Marlow*
Sun 9 Sep
1
Romford*
4
Kettering Town
Tue 11 Sep
0
Lancing
3
Phoenix Sports*
Tue 11 Sep
2
Kempston Rovers
2
Chalfont St Peter*
Kempston Rovers win 4 - 1 on penalties.
Tue 11 Sep
4
Leiston
2
Cheshunt*
Tue 11 Sep
1
Berkhamsted
2
Coggeshall Town*
Tue 11 Sep
2
Whyteleafe*
1
Corinthian-Casuals*
Tue 11 Sep
1
Harlow Town*
2
Hendon
Tue 11 Sep
3
Kings Langley
1
Northwood*
Tue 11 Sep
1
Sevenoaks Town*
3
Ramsgate*
Tue 11 Sep
2
Marlow*
1
Aylesbury United
Wed 12 Sep
5
Horsham*
0
Corinthian
Wed 12 Sep
1
Lewes*
1
Farnborough
Lewes win 4 - 1 on penalties.
Wed 12 Sep
3
Cray Valley
3
Merstham*
Cray Valley win 4 - 1 on penalties.
Sat 22 Sep
3
Hampton & Richmond Borough
0
Burgess Hill Town*
Sat 22 Sep
2
Wealdstone
0
Great Wakering Rovers*
Sat 22 Sep
4
Woking
0
Tooting & Mitcham United*
Sat 22 Sep
1
Hanwell Town*
0
Lowestoft Town
Sat 22 Sep
3
Egham Town*
3
Brightlingsea Regent*
Sat 22 Sep
1
Chelmsford City
2
Worthing*
Sat 22 Sep
2
Concord Rangers
0
Margate*
Sat 22 Sep
2
Leverstock Green
4
Dorking Wanderers*
Sat 22 Sep
2
Haringey Borough*
0
Erith Town
Sat 22 Sep
3
Leiston
4
Hastings United*
Sat 22 Sep
P
St Albans City
P
Whyteleafe*
Sat 22 Sep
1
Bowers & Pitsea*
6
Hemel Hempstead Town
Sat 22 Sep
1
Bognor Regis Town*
1
AFC Sudbury*
Sat 22 Sep
0
Haverhill Rovers
6
Leatherhead*
Sat 22 Sep
2
East Thurrock United
3
Whitehawk*
Sat 22 Sep
2
Gosport Borough
3
Ramsgate*
Sat 22 Sep
2
AFC Hornchurch*
1
East Grinstead Town*
Sat 22 Sep
0
Hayes & Yeading United*
1
Moneyfields
Sat 22 Sep
4
Horsham*
3
Heybridge Swifts*
Sat 22 Sep
3
Dulwich Hamlet
1
Tonbridge Angels*
Sat 22 Sep
P
Hendon
P
Phoenix Sports*
Sat 22 Sep
2
Coggeshall Town*
0
Walton Casuals
Sat 22 Sep
1
Kempston Rovers
0
Marlow*
Sat 22 Sep
0
FC Romania*
2
Beaconsfield Town
Sat 22 Sep
1
Kings Langley
1
Lewes*
Tue 2 Oct
1
St Albans City
1
Corinthian-Casuals*
Tue 25 Sep
3
AFC Sudbury*
2
Bognor Regis Town*
Tue 25 Sep
2
Brightlingsea Regent*
1
Egham Town*
Wed 26 Sep
2
Lewes*
1
Kings Langley
Sat 6 Oct
0
Corinthian-Casuals*
3
St Albans City
At Metropolitan Police FC
Sat 6 Oct
2
Haringey Borough*
1
AFC Sudbury*
Sat 6 Oct
3
Gloucester City
3
Dorking Wanderers*
Sat 6 Oct
1
Leatherhead*
1
Hanwell Town*
Sat 6 Oct
9
Billericay Town
1
Whitehawk*
Sat 6 Oct
2
Hitchin Town
0
Hastings United*
Sat 6 Oct
5
Hemel Hempstead Town
0
Ramsgate*
Sat 6 Oct
2
Moneyfields
3
Worthing*
Sat 6 Oct
1
Hampton & Richmond Borough
0
AFC Hornchurch*
Sat 6 Oct
0
Brightlingsea Regent*
3
Torquay United
Sat 6 Oct
1
Horsham*
1
Poole Town
Sat 6 Oct
3
Bath City
0
Lewes*
Sat 6 Oct
1
Weston-Super-Mare
0
Coggeshall Town*
Tue 9 Oct
0
Dorking Wanderers*
3
Gloucester City
Tue 9 Oct
2
Poole Town
1
Horsham*
Tue 9 Oct
0
Hanwell Town*
0
Leatherhead*
Leatherhead win 2 - 4 on penalties.
Sat 20 Oct
1
Hitchin Town
1
Leatherhead*
Sat 20 Oct
4
Ebbsfleet United
0
Worthing*
Sat 20 Oct
2
Haringey Borough*
1
Poole Town
Wed 24 Oct
1
Leatherhead*
2
Hitchin Town
Fri 9 Nov
0
Haringey Borough*
1
AFC Wimbledon

*The Bostik Football League teams

The Bostik Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe