Cups

Extra Preliminary Round

Preliminary Round Replays

Extra Preliminary Round Replays

Preliminary Round

First Round Qualifying

First Round Qualifying Replays

Second Qualifying Round

Second Qualifying Round Replay

Third Qualifying Round

Third Qualifying Round Replays

Fourth Round Qualifying

la 11 elo
1
Southend Manor
3
FC Romania*
la 11 elo
6
Sevenoaks Town*
1
Lordswood
la 11 elo
0
Crawley Down Gatwick
1
Three Bridges*
la 11 elo
0
Haywards Heath Town*
2
Lancing
la 11 elo
2
Deal Town
2
Whitstable Town*
la 11 elo
0
Stowmarket Town
2
Basildon United*
su 12 elo
2
Little Common
2
Bedfont Sports*
At Eastbourne Town FC
ke 29 elo
1
Sporting Bengal
3
Brentwood Town*
ti 4 syys
1
Witham Town*
3
Coggeshall Town*
ti 4 syys
1
Saltdean United
2
Whyteleafe*
ke 5 syys
2
Rusthall
2
Cray Wanderers*
Cray Wanderers win 3 - 4 on penalties.
ke 5 syys
8
Lewes*
1
Molesey*
ti 14 elo
2
Bedfont Sports*
1
Little Common
ke 15 elo
4
Whitstable Town*
3
Deal Town
pe 24 elo
1
Bowers & Pitsea*
0
Barking*
At Aveley FC
pe 24 elo
0
Coggeshall Town*
0
Witham Town*
pe 24 elo
2
Tooting & Mitcham United*
1
Horley Town
la 25 elo
2
FC Romania*
0
Grays Athletic*
At Aveley FC
la 25 elo
0
Waltham Abbey*
2
Bury Town*
la 25 elo
0
Felixstowe & Walton United*
1
Walthamstow
la 25 elo
2
AFC Sudbury*
0
Mildenhall Town*
la 25 elo
3
Heybridge Swifts*
0
West Essex
la 25 elo
0
Aveley*
2
Potters Bar Town*
la 25 elo
5
Hertford Town*
3
Tilbury*
la 25 elo
2
Haverhill Rovers
1
Maldon & Tiptree*
la 25 elo
4
Bedford Town
1
Dereham Town*
la 25 elo
1
Haringey Borough*
0
Stanway Rovers
la 25 elo
1
Cheshunt*
0
Canvey Island*
la 25 elo
4
Great Wakering Rovers*
1
Leyton Athletic
la 25 elo
2
FC Clacton
4
Ware*
la 25 elo
1
Brentwood Town*
1
Sporting Bengal
la 25 elo
3
Northwood*
1
Longlevens
la 25 elo
1
Chalfont St Peter*
0
London Lions
la 25 elo
0
Brimscombe & Thrupp
7
Hayes & Yeading United*
la 25 elo
1
East Grinstead Town*
0
South Park*
la 25 elo
2
Three Bridges*
3
Phoenix Sports*
la 25 elo
1
Arundel
7
Herne Bay*
la 25 elo
2
Sittingbourne*
0
Bearsted
la 25 elo
0
Molesey*
0
Lewes*
la 25 elo
0
Carshalton Athletic*
1
Horsham*
la 25 elo
0
Ashford United*
2
Horsham YMCA
la 25 elo
3
Greenwich Borough*
7
Lancing
la 25 elo
0
Chipstead*
1
Corinthian
la 25 elo
3
Hythe Town*
0
Worthing United
la 25 elo
1
Whyteleafe*
1
Saltdean United
la 25 elo
6
Corinthian-Casuals*
0
Croydon
la 25 elo
2
Ramsgate*
1
Chatham Town
la 25 elo
0
Kidlington
1
Marlow*
la 25 elo
2
Beaconsfield Town
0
Uxbridge*
la 25 elo
4
Faversham Town*
1
Hackney Wick
la 25 elo
0
Balham
2
Thamesmead Town*
la 25 elo
3
Hastings United*
2
VCD Athletic*
la 25 elo
2
AFC Stoneham
0
Westfield*
la 25 elo
1
Cray Wanderers*
1
Rusthall
la 25 elo
1
Sevenoaks Town*
0
Bedfont Sports*
la 25 elo
0
CB Hounslow United
2
Whitstable Town*
la 25 elo
2
North Leigh
4
Hanwell Town*
la 25 elo
2
Basildon United*
1
Whitton United
la 25 elo
1
Cobham
3
Egham Town*
su 26 elo
3
Romford*
2
Baldock Town
su 26 elo
4
Cray Valley
1
Ashford Town (Middx)*
ti 4 syys
3
Biggleswade
5
Soham Town Rangers*
la 8 syys
2
St Neots Town
1
Bishop's Stortford*
la 8 syys
1
Burnham
0
Bury Town*
la 8 syys
3
Cambridge City
4
Brightlingsea Regent*
la 8 syys
2
Heybridge Swifts*
0
Newmarket Town
la 8 syys
2
Hanwell Town*
1
Potters Bar Town*
la 8 syys
3
AFC Sudbury*
2
Royston Town
la 8 syys
0
Ware*
1
Lowestoft Town
la 8 syys
1
Hendon
1
Harlow Town*
la 8 syys
2
Brentwood Town*
3
Haringey Borough*
la 8 syys
1
AFC Hornchurch*
0
Harrow Borough
la 8 syys
1
Chalfont St Peter*
1
Kempston Rovers
la 8 syys
3
Great Wakering Rovers*
1
Wisbech Town
la 8 syys
2
Hayes & Yeading United*
1
AFC Rushden & Diamonds
la 8 syys
0
Northwood*
0
Kings Langley
la 8 syys
1
Coggeshall Town*
1
Berkhamsted
la 8 syys
1
Wingate & Finchley*
2
Didcot Town
la 8 syys
2
Cheshunt*
2
Leiston
la 8 syys
5
Bowers & Pitsea*
1
Takeley
At Aveley FC
la 8 syys
0
Basildon United*
2
Peterborough Sports
la 8 syys
0
Enfield Town*
3
Bedford Town
la 8 syys
1
Ramsgate*
1
Sevenoaks Town*
la 8 syys
2
Hastings United*
1
Kingstonian*
la 8 syys
1
Faversham Town*
3
Worthing*
la 8 syys
2
Farnborough
2
Lewes*
la 8 syys
1
Fleet Town
2
East Grinstead Town*
la 8 syys
2
Phoenix Sports*
2
Lancing
la 8 syys
0
Merstham*
0
Cray Valley
la 8 syys
0
Hythe Town*
2
Tonbridge Angels*
la 8 syys
1
Egham Town*
0
Staines Town
la 8 syys
0
Corinthian-Casuals*
0
Whyteleafe*
la 8 syys
1
Moneyfields
0
Thamesmead Town*
la 8 syys
0
Whitstable Town*
5
Bognor Regis Town*
la 8 syys
1
Horsham YMCA
2
Tooting & Mitcham United*
la 8 syys
1
Corinthian
1
Horsham*
la 8 syys
0
Pagham
2
Whitehawk*
la 8 syys
2
Leatherhead*
0
Herne Bay*
la 8 syys
1
Burgess Hill Town*
0
Folkestone Invicta*
la 8 syys
2
Dorking Wanderers*
0
Hartley Wintney
la 8 syys
0
Sittingbourne*
1
Gosport Borough
la 8 syys
4
FC Romania*
0
Soham Town Rangers*
At Bedfont Sports FC
la 8 syys
3
Metropolitan Police
2
Cray Wanderers*
la 8 syys
3
Margate*
2
Horndean
la 8 syys
2
Corby Town
0
Hertford Town*
su 9 syys
0
Aylesbury United
0
Marlow*
su 9 syys
1
Romford*
4
Kettering Town
ti 11 syys
0
Lancing
3
Phoenix Sports*
ti 11 syys
2
Kempston Rovers
2
Chalfont St Peter*
Kempston Rovers win 4 - 1 on penalties.
ti 11 syys
4
Leiston
2
Cheshunt*
ti 11 syys
1
Berkhamsted
2
Coggeshall Town*
ti 11 syys
2
Whyteleafe*
1
Corinthian-Casuals*
ti 11 syys
1
Harlow Town*
2
Hendon
ti 11 syys
3
Kings Langley
1
Northwood*
ti 11 syys
1
Sevenoaks Town*
3
Ramsgate*
ti 11 syys
2
Marlow*
1
Aylesbury United
ke 12 syys
5
Horsham*
0
Corinthian
ke 12 syys
1
Lewes*
1
Farnborough
Lewes win 4 - 1 on penalties.
ke 12 syys
3
Cray Valley
3
Merstham*
Cray Valley win 4 - 1 on penalties.
la 22 syys
3
Hampton & Richmond Borough
0
Burgess Hill Town*
la 22 syys
2
Wealdstone
0
Great Wakering Rovers*
la 22 syys
4
Woking
0
Tooting & Mitcham United*
la 22 syys
1
Hanwell Town*
0
Lowestoft Town
la 22 syys
3
Egham Town*
3
Brightlingsea Regent*
la 22 syys
1
Chelmsford City
2
Worthing*
la 22 syys
2
Concord Rangers
0
Margate*
la 22 syys
2
Leverstock Green
4
Dorking Wanderers*
la 22 syys
2
Haringey Borough*
0
Erith Town
la 22 syys
3
Leiston
4
Hastings United*
la 22 syys
P
St Albans City
P
Whyteleafe*
la 22 syys
1
Bowers & Pitsea*
6
Hemel Hempstead Town
la 22 syys
1
Bognor Regis Town*
1
AFC Sudbury*
la 22 syys
0
Haverhill Rovers
6
Leatherhead*
la 22 syys
2
East Thurrock United
3
Whitehawk*
la 22 syys
2
Gosport Borough
3
Ramsgate*
la 22 syys
2
AFC Hornchurch*
1
East Grinstead Town*
la 22 syys
0
Hayes & Yeading United*
1
Moneyfields
la 22 syys
4
Horsham*
3
Heybridge Swifts*
la 22 syys
3
Dulwich Hamlet
1
Tonbridge Angels*
la 22 syys
P
Hendon
P
Phoenix Sports*
la 22 syys
2
Coggeshall Town*
0
Walton Casuals
la 22 syys
1
Kempston Rovers
0
Marlow*
la 22 syys
0
FC Romania*
2
Beaconsfield Town
la 22 syys
1
Kings Langley
1
Lewes*
ti 2 loka
1
St Albans City
1
Corinthian-Casuals*
ti 25 syys
3
AFC Sudbury*
2
Bognor Regis Town*
ti 25 syys
2
Brightlingsea Regent*
1
Egham Town*
ke 26 syys
2
Lewes*
1
Kings Langley
la 6 loka
0
Corinthian-Casuals*
3
St Albans City
At Metropolitan Police FC
la 6 loka
2
Haringey Borough*
1
AFC Sudbury*
la 6 loka
3
Gloucester City
3
Dorking Wanderers*
la 6 loka
1
Leatherhead*
1
Hanwell Town*
la 6 loka
9
Billericay Town
1
Whitehawk*
la 6 loka
2
Hitchin Town
0
Hastings United*
la 6 loka
5
Hemel Hempstead Town
0
Ramsgate*
la 6 loka
2
Moneyfields
3
Worthing*
la 6 loka
1
Hampton & Richmond Borough
0
AFC Hornchurch*
la 6 loka
0
Brightlingsea Regent*
3
Torquay United
la 6 loka
1
Horsham*
1
Poole Town
la 6 loka
3
Bath City
0
Lewes*
la 6 loka
1
Weston-Super-Mare
0
Coggeshall Town*
ti 9 loka
0
Dorking Wanderers*
3
Gloucester City
ti 9 loka
2
Poole Town
1
Horsham*
ti 9 loka
0
Hanwell Town*
0
Leatherhead*
Leatherhead win 2 - 4 on penalties.
la 20 loka
Hitchin Town
Leatherhead*
la 20 loka
Ebbsfleet United
Worthing*
la 20 loka
Haringey Borough*
Poole Town

*The Bostik Football League teams

The Bostik Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe