Cups

Extra Preliminary Round

Preliminary Round Replays

Extra Preliminary Round Replays

Preliminary Round

First Round Qualifying

First Round Qualifying Replays

Second Qualifying Round

Second Qualifying Round Replay

Sat 11 Aug
1
Southend Manor
3
FC Romania*
Sat 11 Aug
6
Sevenoaks Town*
1
Lordswood
Sat 11 Aug
0
Crawley Down Gatwick
1
Three Bridges*
Sat 11 Aug
0
Haywards Heath Town*
2
Lancing
Sat 11 Aug
2
Deal Town
2
Whitstable Town*
Sat 11 Aug
0
Stowmarket Town
2
Basildon United*
Sun 12 Aug
2
Little Common
2
Bedfont Sports*
At Eastbourne Town FC
Wed 29 Aug
1
Sporting Bengal
3
Brentwood Town*
Tue 4 Sep
1
Witham Town*
3
Coggeshall Town*
Tue 4 Sep
1
Saltdean United
2
Whyteleafe*
Wed 5 Sep
2
Rusthall
2
Cray Wanderers*
Cray Wanderers win 3 - 4 on penalties.
Wed 5 Sep
8
Lewes*
1
Molesey*
Tue 14 Aug
2
Bedfont Sports*
1
Little Common
Wed 15 Aug
4
Whitstable Town*
3
Deal Town
Fri 24 Aug
1
Bowers & Pitsea*
0
Barking*
At Aveley FC
Fri 24 Aug
0
Coggeshall Town*
0
Witham Town*
Fri 24 Aug
2
Tooting & Mitcham United*
1
Horley Town
Sat 25 Aug
2
FC Romania*
0
Grays Athletic*
At Aveley FC
Sat 25 Aug
0
Waltham Abbey*
2
Bury Town*
Sat 25 Aug
0
Felixstowe & Walton United*
1
Walthamstow
Sat 25 Aug
2
AFC Sudbury*
0
Mildenhall Town*
Sat 25 Aug
3
Heybridge Swifts*
0
West Essex
Sat 25 Aug
0
Aveley*
2
Potters Bar Town*
Sat 25 Aug
5
Hertford Town*
3
Tilbury*
Sat 25 Aug
2
Haverhill Rovers
1
Maldon & Tiptree*
Sat 25 Aug
4
Bedford Town
1
Dereham Town*
Sat 25 Aug
1
Haringey Borough*
0
Stanway Rovers
Sat 25 Aug
1
Cheshunt*
0
Canvey Island*
Sat 25 Aug
4
Great Wakering Rovers*
1
Leyton Athletic
Sat 25 Aug
2
FC Clacton
4
Ware*
Sat 25 Aug
1
Brentwood Town*
1
Sporting Bengal
Sat 25 Aug
3
Northwood*
1
Longlevens
Sat 25 Aug
1
Chalfont St Peter*
0
London Lions
Sat 25 Aug
0
Brimscombe & Thrupp
7
Hayes & Yeading United*
Sat 25 Aug
1
East Grinstead Town*
0
South Park*
Sat 25 Aug
2
Three Bridges*
3
Phoenix Sports*
Sat 25 Aug
1
Arundel
7
Herne Bay*
Sat 25 Aug
2
Sittingbourne*
0
Bearsted
Sat 25 Aug
0
Molesey*
0
Lewes*
Sat 25 Aug
0
Carshalton Athletic*
1
Horsham*
Sat 25 Aug
0
Ashford United*
2
Horsham YMCA
Sat 25 Aug
3
Greenwich Borough*
7
Lancing
Sat 25 Aug
0
Chipstead*
1
Corinthian
Sat 25 Aug
3
Hythe Town*
0
Worthing United
Sat 25 Aug
1
Whyteleafe*
1
Saltdean United
Sat 25 Aug
6
Corinthian-Casuals*
0
Croydon
Sat 25 Aug
2
Ramsgate*
1
Chatham Town
Sat 25 Aug
0
Kidlington
1
Marlow*
Sat 25 Aug
2
Beaconsfield Town
0
Uxbridge*
Sat 25 Aug
4
Faversham Town*
1
Hackney Wick
Sat 25 Aug
0
Balham
2
Thamesmead Town*
Sat 25 Aug
3
Hastings United*
2
VCD Athletic*
Sat 25 Aug
2
AFC Stoneham
0
Westfield*
Sat 25 Aug
1
Cray Wanderers*
1
Rusthall
Sat 25 Aug
1
Sevenoaks Town*
0
Bedfont Sports*
Sat 25 Aug
0
CB Hounslow United
2
Whitstable Town*
Sat 25 Aug
2
North Leigh
4
Hanwell Town*
Sat 25 Aug
2
Basildon United*
1
Whitton United
Sat 25 Aug
1
Cobham
3
Egham Town*
Sun 26 Aug
3
Romford*
2
Baldock Town
Sun 26 Aug
4
Cray Valley
1
Ashford Town (Middx)*
Tue 4 Sep
3
Biggleswade
5
Soham Town Rangers*
Sat 8 Sep
2
St Neots Town
1
Bishop's Stortford*
Sat 8 Sep
1
Burnham
0
Bury Town*
Sat 8 Sep
3
Cambridge City
4
Brightlingsea Regent*
Sat 8 Sep
2
Heybridge Swifts*
0
Newmarket Town
Sat 8 Sep
2
Hanwell Town*
1
Potters Bar Town*
Sat 8 Sep
3
AFC Sudbury*
2
Royston Town
Sat 8 Sep
0
Ware*
1
Lowestoft Town
Sat 8 Sep
1
Hendon
1
Harlow Town*
Sat 8 Sep
2
Brentwood Town*
3
Haringey Borough*
Sat 8 Sep
1
AFC Hornchurch*
0
Harrow Borough
Sat 8 Sep
1
Chalfont St Peter*
1
Kempston Rovers
Sat 8 Sep
3
Great Wakering Rovers*
1
Wisbech Town
Sat 8 Sep
2
Hayes & Yeading United*
1
AFC Rushden & Diamonds
Sat 8 Sep
0
Northwood*
0
Kings Langley
Sat 8 Sep
1
Coggeshall Town*
1
Berkhamsted
Sat 8 Sep
1
Wingate & Finchley*
2
Didcot Town
Sat 8 Sep
2
Cheshunt*
2
Leiston
Sat 8 Sep
5
Bowers & Pitsea*
1
Takeley
At Aveley FC
Sat 8 Sep
0
Basildon United*
2
Peterborough Sports
Sat 8 Sep
0
Enfield Town*
3
Bedford Town
Sat 8 Sep
1
Ramsgate*
1
Sevenoaks Town*
Sat 8 Sep
2
Hastings United*
1
Kingstonian*
Sat 8 Sep
1
Faversham Town*
3
Worthing*
Sat 8 Sep
2
Farnborough
2
Lewes*
Sat 8 Sep
1
Fleet Town
2
East Grinstead Town*
Sat 8 Sep
2
Phoenix Sports*
2
Lancing
Sat 8 Sep
0
Merstham*
0
Cray Valley
Sat 8 Sep
0
Hythe Town*
2
Tonbridge Angels*
Sat 8 Sep
1
Egham Town*
0
Staines Town
Sat 8 Sep
0
Corinthian-Casuals*
0
Whyteleafe*
Sat 8 Sep
1
Moneyfields
0
Thamesmead Town*
Sat 8 Sep
0
Whitstable Town*
5
Bognor Regis Town*
Sat 8 Sep
1
Horsham YMCA
2
Tooting & Mitcham United*
Sat 8 Sep
1
Corinthian
1
Horsham*
Sat 8 Sep
0
Pagham
2
Whitehawk*
Sat 8 Sep
2
Leatherhead*
0
Herne Bay*
Sat 8 Sep
1
Burgess Hill Town*
0
Folkestone Invicta*
Sat 8 Sep
2
Dorking Wanderers*
0
Hartley Wintney
Sat 8 Sep
0
Sittingbourne*
1
Gosport Borough
Sat 8 Sep
4
FC Romania*
0
Soham Town Rangers*
At Bedfont Sports FC
Sat 8 Sep
3
Metropolitan Police
2
Cray Wanderers*
Sat 8 Sep
3
Margate*
2
Horndean
Sat 8 Sep
2
Corby Town
0
Hertford Town*
Sun 9 Sep
0
Aylesbury United
0
Marlow*
Sun 9 Sep
1
Romford*
4
Kettering Town
Tue 11 Sep
0
Lancing
3
Phoenix Sports*
Tue 11 Sep
2
Kempston Rovers
2
Chalfont St Peter*
Kempston Rovers win 4 - 1 on penalties.
Tue 11 Sep
4
Leiston
2
Cheshunt*
Tue 11 Sep
1
Berkhamsted
2
Coggeshall Town*
Tue 11 Sep
2
Whyteleafe*
1
Corinthian-Casuals*
Tue 11 Sep
1
Harlow Town*
2
Hendon
Tue 11 Sep
3
Kings Langley
1
Northwood*
Tue 11 Sep
1
Sevenoaks Town*
3
Ramsgate*
Tue 11 Sep
2
Marlow*
1
Aylesbury United
Wed 12 Sep
5
Horsham*
0
Corinthian
Wed 12 Sep
1
Lewes*
1
Farnborough
Lewes win 4 - 1 on penalties.
Wed 12 Sep
3
Cray Valley
3
Merstham*
Cray Valley win 4 - 1 on penalties.
Sat 22 Sep
3
Hampton & Richmond Borough
0
Burgess Hill Town*
Sat 22 Sep
2
Wealdstone
0
Great Wakering Rovers*
Sat 22 Sep
4
Woking
0
Tooting & Mitcham United*
Sat 22 Sep
1
Hanwell Town*
0
Lowestoft Town
Sat 22 Sep
3
Egham Town*
3
Brightlingsea Regent*
Sat 22 Sep
1
Chelmsford City
2
Worthing*
Sat 22 Sep
2
Concord Rangers
0
Margate*
Sat 22 Sep
2
Leverstock Green
4
Dorking Wanderers*
Sat 22 Sep
2
Haringey Borough*
0
Erith Town
Sat 22 Sep
3
Leiston
4
Hastings United*
Sat 22 Sep
P
St Albans City
P
Whyteleafe*
Sat 22 Sep
1
Bowers & Pitsea*
6
Hemel Hempstead Town
Sat 22 Sep
1
Bognor Regis Town*
1
AFC Sudbury*
Sat 22 Sep
0
Haverhill Rovers
6
Leatherhead*
Sat 22 Sep
2
East Thurrock United
3
Whitehawk*
Sat 22 Sep
2
Gosport Borough
3
Ramsgate*
Sat 22 Sep
2
AFC Hornchurch*
1
East Grinstead Town*
Sat 22 Sep
0
Hayes & Yeading United*
1
Moneyfields
Sat 22 Sep
4
Horsham*
3
Heybridge Swifts*
Sat 22 Sep
3
Dulwich Hamlet
1
Tonbridge Angels*
Sat 22 Sep
P
Hendon
P
Phoenix Sports*
Sat 22 Sep
2
Coggeshall Town*
0
Walton Casuals
Sat 22 Sep
1
Kempston Rovers
0
Marlow*
Sat 22 Sep
0
FC Romania*
2
Beaconsfield Town
Sat 22 Sep
1
Kings Langley
1
Lewes*
Tue 25 Sep
AFC Sudbury*
Bognor Regis Town*
Tue 25 Sep
Brightlingsea Regent*
Egham Town*
Wed 26 Sep
Lewes*
Kings Langley

*The Bostik Football League teams

The Bostik Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe