Cups

Extra Preliminary Round

Extra Preliminary Round Replays

Preliminary Round

Preliminary Round Replays

First Round Qualifying

First Round Qualifying Replays

Second Qualifying Round

Second Qualifying Round Replay

Third Qualifying Round

Third Qualifying Round Replays

First Round Proper

Second Round Proper

Fri 28 Sep
1
Witham Town*
0
Coggeshall Town*
Sat 29 Sep
1
Uxbridge*
1
Chalfont St Peter*
Sat 29 Sep
1
Felixstowe & Walton United*
3
Grays Athletic*
Sat 29 Sep
1
Bedford Town
1
Cheshunt*
Sat 29 Sep
1
Bury Town*
2
Horsham*
Sat 29 Sep
3
Aveley*
1
Tooting & Mitcham United*
Sat 29 Sep
3
Didcot Town
1
Thamesmead Town*
Sat 29 Sep
4
Ashford Town (Middx)*
2
Heybridge Swifts*
Sat 29 Sep
4
Whyteleafe*
1
Bowers & Pitsea*
Sat 29 Sep
1
Waltham Abbey*
3
Hastings United*
Sat 29 Sep
0
AFC Sudbury*
1
Egham Town*
Sat 29 Sep
4
Ashford United*
4
Haywards Heath Town*
Sun 30 Sep
2
Romford*
3
Great Wakering Rovers*
Tue 2 Oct
3
Haywards Heath Town*
0
Ashford United*
Tue 2 Oct
1
Cheshunt*
2
Bedford Town
Tue 2 Oct
0
Chalfont St Peter*
0
Uxbridge*
Chalfont St Peter win 5 - 4 on penalties.
Fri 12 Oct
2
Aveley*
1
Basildon United*
Fri 12 Oct
0
AFC Dunstable
1
Witham Town*
Sat 13 Oct
0
Barking*
1
Hayes & Yeading United*
Sat 13 Oct
2
Hythe Town*
0
FC Romania*
Sat 13 Oct
0
Faversham Town*
2
Sittingbourne*
Sat 13 Oct
1
Bedfont Sports*
4
Whitstable Town*
Sat 13 Oct
1
Phoenix Sports*
1
Ramsgate*
Sat 13 Oct
2
Canvey Island*
0
Cray Wanderers*
Sat 13 Oct
3
VCD Athletic*
1
Hanwell Town*
Sat 13 Oct
0
Three Bridges*
1
Molesey*
Sat 13 Oct
4
Brentwood Town*
1
Marlow*
Sat 13 Oct
0
Soham Town Rangers*
0
AFC Mansfield
Sat 13 Oct
2
Chipstead*
1
Welwyn Garden City
Sat 13 Oct
5
Berkhamstead
1
South Park*
Sat 13 Oct
2
Grays Athletic*
4
Sevenoaks Town*
Sat 13 Oct
2
Didcot Town
1
Hertford Town*
Sat 13 Oct
4
Greenwich Borough*
1
Egham Town*
Sat 13 Oct
2
Dunstable Town
0
Northwood*
Sat 13 Oct
2
Haywards Heath Town*
3
Bracknell Town*
Sat 13 Oct
1
Tilbury*
4
Bedford Town
Sat 13 Oct
3
Horsham*
1
Ware*
Sat 13 Oct
0
Great Wakering Rovers*
1
East Grinstead Town*
Sat 13 Oct
1
Dereham Town*
3
Kempston Rovers
Sat 13 Oct
1
Aylesbury
2
Herne Bay*
Sat 13 Oct
0
Ashford Town (Middx)*
0
Westfield*
Sat 13 Oct
0
Chalfont St Peter*
2
Maldon & Tiptree*
Sat 13 Oct
2
Hastings United*
4
Whyteleafe*
Sun 14 Oct
2
Aylesbury United
3
Mildenhall Town*
Tue 16 Oct
2
Westfield*
3
Ashford Town (Middx)*
Tue 16 Oct
1
Ramsgate*
0
Phoenix Sports*
Tue 16 Oct
2
AFC Mansfield
1
Soham Town Rangers*
Sat 27 Oct
2
Chipstead*
1
Berkhamstead
Sat 27 Oct
1
Sittingbourne*
2
Wingate & Finchley*
Sat 27 Oct
3
Brentwood Town*
1
Whitstable Town*
Sat 27 Oct
1
Hythe Town*
2
Bishops Stortford
Sat 27 Oct
0
Molesey*
1
Walton Casuals
Sat 27 Oct
1
Kingstonian*
1
Bedford Town
Sat 27 Oct
1
Margate*
2
Potters Bar Town*
Sat 27 Oct
3
Horsham*
0
Corinthian-Casuals*
Sat 27 Oct
1
Burgess Hill Town*
1
Worthing*
Sat 27 Oct
2
Dorking Wanderers*
1
Sevenoaks Town*
Sat 27 Oct
0
Hitchin Town
1
Hayes & Yeading United*
Sat 27 Oct
0
Maldon & Tiptree*
3
Royston Town
Sat 27 Oct
1
Haringey Borough*
1
Chesham United
Sat 27 Oct
1
Ashford Town (Middx)*
2
Lewes*
Sat 27 Oct
0
Lowestoft Town
1
Enfield Town*
Sat 27 Oct
6
AFC Hornchurch*
0
Ramsgate*
Sat 27 Oct
5
Folkestone Invicta*
1
Leatherhead*
Sat 27 Oct
2
Merstham*
0
East Grinstead Town*
Sat 27 Oct
2
Tonbridge Angels*
1
Whyteleafe*
Sat 27 Oct
1
VCD Athletic*
3
Leiston
Sat 27 Oct
2
Mildenhall Town*
4
Greenwich Borough*
Sat 27 Oct
2
Metropolitan Police
2
Carshalton Athletic*
Sat 27 Oct
0
Canvey Island*
1
Brightlingsea Regent*
Sat 27 Oct
2
Bracknell Town*
2
Bognor Regis Town*
Sat 27 Oct
2
Whitehawk*
3
Harlow Town*
Sat 27 Oct
1
Aveley*
0
Dunstable Town
Sat 27 Oct
2
Herne Bay*
1
Witham Town*
Mon 29 Oct
2
Carshalton Athletic*
1
Metropolitan Police
Tue 30 Oct
2
Bognor Regis Town*
2
Bracknell Town*
Bognor Regis Town win 3 - 2 on penalties.
Tue 30 Oct
2
Worthing*
1
Burgess Hill Town*
Tue 30 Oct
2
Chesham United
2
Haringey Borough*
Chesham United win 3 - 1 on penalties.
Tue 30 Oct
3
Bedford Town
2
Kingstonian*
Sat 10 Nov
2
Brightlingsea Regent*
1
AFC Hornchurch*
Sat 10 Nov
2
Lewes*
0
Merthyr Town
Sat 10 Nov
2
Chipstead*
2
Bedford Town
Sat 10 Nov
1
Dorking Wanderers*
0
Tonbridge Angels*
Sat 10 Nov
2
Basingstoke Town
1
Enfield Town*
Sat 10 Nov
1
Horsham*
0
Potters Bar Town*
Sat 10 Nov
2
Brentwood Town*
2
Poole Town
Sat 10 Nov
0
Herne Bay*
1
Needham Market
Sat 10 Nov
2
Sailsbury
0
Merstham*
Sat 10 Nov
0
Banbury United
2
Hayes & Yeading United*
Sat 10 Nov
3
Carshalton Athletic*
1
Harlow Town*
Sat 10 Nov
1
Aveley*
2
Beaconsfield Town
Sat 10 Nov
2
Walton Casuals
0
Bognor Regis Town*
Sat 10 Nov
3
Folkestone Invicta*
0
Didcot Town
Sat 10 Nov
1
Greenwich Borough*
0
Bishops Stortford
Sat 10 Nov
2
Tiverton Town
3
Wingate & Finchley*
Sat 10 Nov
1
Worthing*
0
Chesham United
Tue 13 Nov
4
Poole Town
1
Brentwood Town*
Tue 13 Nov
2
Bedford Town
0
Chipstead*
Sat 24 Nov
2
Lewes*
2
Hemel Hempstead Town
Sat 24 Nov
2
Bedford Town
1
Worthing*
Sat 24 Nov
2
Poole Town
3
Dorking Wanderers*
Sat 24 Nov
3
Truro City
0
Greenwich Borough*
Sat 24 Nov
1
Chippenham Town
1
Wingate & Finchley*
Sat 24 Nov
2
Woking
0
Folkestone Invicta*
Sat 24 Nov
2
Carshalton Athletic*
0
Walton Casuals
Sat 24 Nov
0
Hayes & Yeading United*
0
Brightlingsea Regent*
Sun 25 Nov
1
Horsham*
2
Bath City
Tue 27 Nov
3
Wingate & Finchley*
2
Chippenham Town
Tue 27 Nov
1
Brightlingsea Regent*
2
Hayes & Yeading United*
Tue 27 Nov
3
Hemel Hempstead Town
2
Lewes*
Sat 15 Dec
1
Carshalton Athletic*
0
Dorking Wanderers*
Sat 15 Dec
4
Brackley Town
2
Hayes & Yeading United*
Sat 15 Dec
2
Wingate & Finchley*
0
Dulwich Hamlet
Sat 12 Jan
Hemel Hempstead Town
Wingate & Finchley*
Sat 12 Jan
Carshalton Athletic*
TBA

*The Bostik Football League teams

The Bostik Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe