Cups

Preliminary Round

Preliminary Round Replays

First Round Qualifying

First Round Qualifying Replays

Second Round Qualifying

Second Round Qualifying Replays

Third Round Qualifying

Third Round Qualifying Replays

Fourth Round Qualifying

First Round Proper

First Round Proper Replays

Sat 19 Aug
3
Dereham Town*
0
Corby Town
Sat 19 Aug
3
Soham Town Rangers*
2
Cogenhoe United
Sat 19 Aug
1
Bury Town*
2
Tilbury*
Sat 19 Aug
0
Bowers & Pitsea*
2
Haringey Borough*
Sat 19 Aug
5
Maldon & Tiptree*
1
Waltham Abbey*
Sat 19 Aug
2
AFC Hornchurch*
0
Brentwood Town*
Sat 19 Aug
0
Canvey Island*
2
Witham Town*
Sat 19 Aug
2
Clapton
0
Norwich United*
Sat 19 Aug
0
Framlingham Town
1
Mildenhall Town*
Sat 19 Aug
1
Haverhill Rovers
1
Heybridge Swifts*
Sat 19 Aug
1
Newmarket Town
2
Ware*
Sat 19 Aug
3
Brantham Athletic
6
Cheshunt*
Sat 19 Aug
1
Stowmarket Town
1
Romford*
Sat 19 Aug
4
AFC Sudbury*
0
Aveley*
Sat 19 Aug
2
Grays Athletic*
0
Redbridge
Sat 19 Aug
0
Barking*
0
Saffron Walden Town
Sat 19 Aug
4
Potters Bar Town*
1
West Essex
Sat 19 Aug
1
Pagham
1
Sittingbourne*
Sat 19 Aug
1
Whyteleafe*
1
Erith Town
Sat 19 Aug
1
Carshalton Athletic*
1
Walton & Hersham
Sat 19 Aug
2
Haywards Heath
0
South Park*
Sat 19 Aug
1
Colliers Wood United
1
Shoreham*
Sat 19 Aug
1
Corinthian-Casuals*
1
Hythe Town*
Sat 19 Aug
4
Greenwich Borough*
1
Three Bridges
Sat 19 Aug
2
Walton Casuals*
1
Molesey*
Sat 19 Aug
1
Redhill
3
Ashford United*
Sat 19 Aug
3
Ramsgate*
1
Hanworth Villa
Sat 19 Aug
3
East Grinstead Town*
2
VCD Athletic*
Sat 19 Aug
0
East Preston
8
Thamesmead Town*
Sat 19 Aug
2
Chipstead*
0
Horley Town
Sat 19 Aug
0
Steyning Town
5
Phoenix Sports*
Sat 19 Aug
1
Chertsey Town
3
Horsham*
Sat 19 Aug
3
Lewes*
3
Newhaven
Sat 19 Aug
0
Croydon
0
Faversham Town*
Sat 19 Aug
0
Sheppey United
2
Hastings United*
Sat 19 Aug
4
Hertford Town*
1
Hadleigh United
Sun 20 Aug
2
Herne Bay*
1
Chessington & Hook United
Sun 20 Aug
2
Cray Wanderers*
3
Sevenoaks Town
Tue 22 Aug
3
Saffron Walden Town
4
Barking*
Tue 22 Aug
1
Walton & Hersham
1
Carshalton Athletic*
Carshalton Athletic win 3 - 5 on penalties.
Tue 22 Aug
3
Shoreham*
1
Colliers Wood United
Tue 22 Aug
1
Hythe Town*
3
Corinthian-Casuals*
Tue 22 Aug
2
Faversham Town*
1
Croydon
Tue 22 Aug
6
Heybridge Swifts*
1
Haverhill Rovers
Tue 22 Aug
0
Sittingbourne*
1
Pagham
Tue 22 Aug
1
Newhaven
4
Lewes*
Wed 23 Aug
3
Romford*
1
Stowmarket Town
Wed 23 Aug
3
Erith Town
3
Whyteleafe*
Erith Town win 4 - 1 on penalties.
Fri 1 Sep
3
Kingstonian*
2
Shoreham*
Sat 2 Sep
3
Maldon & Tiptree*
3
Hayes & Yeading United
Sat 2 Sep
0
Tilbury*
1
Aylesbury United
Sat 2 Sep
1
Hendon*
1
Wingate & Finchley*
Sat 2 Sep
5
Billericay Town*
0
Didcot Town
Sat 2 Sep
0
Bedford Town
2
Lowestoft Town*
Sat 2 Sep
2
Ware*
1
Witham Town*
Sat 2 Sep
1
Thurrock*
1
Harlow Town*
Sat 2 Sep
1
Hertford Town*
1
Grays Athletic*
Sat 2 Sep
1
Haringey Borough*
1
Hitchin Town
Sat 2 Sep
1
Potters Bar Town*
0
Bishop's Stortford
Sat 2 Sep
1
AFC Sudbury*
1
Mildenhall Town*
Sat 2 Sep
1
Aylesbury
3
Leiston*
Sat 2 Sep
4
Hanwell Town
1
Brightlingsea Regent*
Sat 2 Sep
2
Cheshunt*
0
Takeley
Sat 2 Sep
2
Enfield Town*
1
Harrow Borough*
Sat 2 Sep
2
Ashford Town (Middlesex)
0
Corinthian-Casuals*
Sat 2 Sep
2
Phoenix Sports*
0
Eastbourne Town
Sat 2 Sep
3
Ramsgate*
3
Egham Town
Sat 2 Sep
3
Margate*
1
East Grinstead Town*
Sat 2 Sep
3
Faversham Town*
1
Tonbridge Angels*
Sat 2 Sep
3
Dulwich Hamlet*
1
Hastings United*
Sat 2 Sep
2
Tooting & Mitcham United*
0
Merstham*
Sat 2 Sep
3
Thamesmead Town*
0
Lewes*
Sat 2 Sep
3
Herne Bay*
1
Walton Casuals*
Sat 2 Sep
3
Metropolitan Police*
2
Staines Town*
Sat 2 Sep
3
Folkestone Invicta*
2
Greenwich Borough*
Sat 2 Sep
3
Dorking Wanderers*
2
Worthing*
Sat 2 Sep
6
Horsham*
0
Ashford United*
Sat 2 Sep
6
Leatherhead*
0
Cray Valley PM
Sat 2 Sep
0
Erith Town
3
Burgess Hill Town*
Sat 2 Sep
0
Yaxley
1
Dereham Town*
Sat 2 Sep
0
Gorleston
4
Barking*
Sat 2 Sep
0
Arlesey
7
Heybridge Swifts*
Sat 2 Sep
0
Soham Town Rangers*
0
Westfield
Sat 2 Sep
5
Carshalton Athletic*
3
Pagham
Sun 3 Sep
0
Romford*
1
AFC Hornchurch*
Sun 3 Sep
2
Littlehampton Town
2
Chipstead*
Mon 4 Sep
1
Hitchin Town
1
Haringey Borough*
Haringey Borough win 2 - 3 on penalties.
Tue 5 Sep
2
Mildenhall Town*
4
AFC Sudbury*
Tue 5 Sep
4
Wingate & Finchley*
2
Hendon*
Tue 5 Sep
4
Hayes & Yeading United
3
Maldon & Tiptree*
Tue 5 Sep
2
Egham Town
4
Ramsgate*
Tue 5 Sep
2
Harlow Town*
1
Thurrock*
Tue 5 Sep
4
Chipstead*
0
Littlehampton Town
Wed 6 Sep
2
Grays Athletic*
3
Hertford Town*
Wed 6 Sep
1
Westfield
0
Soham Town Rangers*
Sat 16 Sep
1
Dereham Town*
2
Boston Town
Sat 16 Sep
4
Leiston*
2
Crowborough Athletic
Sat 16 Sep
2
Horsham*
5
Herne Bay*
Sat 16 Sep
0
Hemel Hempstead Town
0
Wingate & Finchley*
Sat 16 Sep
0
Lowestoft Town*
1
Harlow Town*
Sat 16 Sep
2
Metropolitan Police*
2
Heybridge Swifts*
Sat 16 Sep
2
Ware*
5
Leatherhead*
Sat 16 Sep
0
Kings Langley
1
Margate*
Sat 16 Sep
1
Hertford Town*
2
AFC Hornchurch*
Sat 16 Sep
2
Glebe
2
Phoenix Sports*
Sat 16 Sep
0
Kingstonian*
3
Brackley Town
Sat 16 Sep
4
Eastbourne Borough
3
Carshalton Athletic*
Sat 16 Sep
3
Folkestone Invicta*
1
Tooting & Mitcham United*
Sat 16 Sep
1
Cheshunt*
3
Dorking Wanderers*
Sat 16 Sep
4
Wealdstone
0
Faversham Town*
Sat 16 Sep
3
Colney Heath
3
Burgess Hill Town*
Sat 16 Sep
3
Dartford
1
Barking*
Sat 16 Sep
1
Hampton & Richmond Borough
1
Potters Bar Town*
Sat 16 Sep
2
Needham Market*
0
Chesham United
Sat 16 Sep
3
Slough Town
2
Dulwich Hamlet*
Sat 16 Sep
0
Hanwell Town
0
Enfield Town*
Sat 16 Sep
1
Welling United
2
Haringey Borough*
Sat 16 Sep
3
AFC Sudbury*
0
Chipstead*
Sat 16 Sep
7
Chelmsford City
0
Ramsgate*
Sun 17 Sep
1
Thamesmead Town*
1
Billericay Town*
Tue 19 Sep
3
Burgess Hill Town*
0
Colney Heath
Tue 19 Sep
1
Phoenix Sports*
1
Glebe
Phoenix Sports win 5 - 4 on penalties.
Tue 19 Sep
0
Potters Bar Town*
3
Hampton & Richmond Borough
Tue 19 Sep
5
Enfield Town*
0
Hanwell Town
Tue 19 Sep
1
Wingate & Finchley*
2
Hemel Hempstead Town
Tue 19 Sep
5
Billericay Town*
0
Thamesmead Town*
Tue 26 Sep
1
Heybridge Swifts*
1
Metropolitan Police*
Heybridge Swifts win 4 - 3 on penalties.
Sat 30 Sep
2
Hereford
0
AFC Hornchurch*
Sat 30 Sep
3
Concord Rangers
0
Dorking Wanderers*
Sat 30 Sep
2
East Thurrock United
2
Harlow Town*
Sat 30 Sep
4
Oxford City
2
Leiston*
Sat 30 Sep
2
Margate*
0
Herne Bay*
Sat 30 Sep
2
Heybridge Swifts*
1
Frome Town
Sat 30 Sep
4
Truro City
1
AFC Sudbury*
Sat 30 Sep
1
Needham Market*
6
Dartford
Sat 30 Sep
4
Haringey Borough*
1
Bideford
Sat 30 Sep
2
Folkestone Invicta*
1
Aylesbury United
Sat 30 Sep
1
Hungerford Town
1
Billericay Town*
Sat 30 Sep
1
Ashford Town (Middlesex)
2
Leatherhead*
Sat 30 Sep
3
Enfield Town*
0
Phoenix Sports*
Sat 30 Sep
1
Burgess Hill Town*
0
Wealdstone
Tue 3 Oct
1
Harlow Town*
2
East Thurrock United
Tue 3 Oct
6
Billericay Town*
1
Hungerford Town
Tue 17 Oct
2
Billericay Town*
1
Brackley Town
Tue 17 Oct
1
Enfield Town*
3
Maidstone United
Sat 14 Oct
2
Haringey Borough*
4
Heybridge Swifts*
Sat 14 Oct
1
Slough Town
0
Folkestone Invicta*
Sat 14 Oct
0
Burgess Hill Town*
1
Dartford
Sat 14 Oct
2
Maidstone United
2
Enfield Town*
Sat 14 Oct
1
Margate*
2
Leatherhead*
Sat 14 Oct
3
Brackley Town
3
Billericay Town*
Sun 5 Nov
3
Exeter City
1
Heybridge Swifts*
Sun 5 Nov
1
Leatherhead*
1
Billericay Town*
Thu 16 Nov
1
Billericay Town*
3
Leatherhead*
Live on BT Sport 1

*The Bostik Football League teams

The Bostik Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe