Fixtures

Saturday 3 March 2018

Premier Division

15:00
Dorking Wanderers
vs
Enfield Town
15:00
Dulwich Hamlet
vs
Tonbridge Angels
15:00
Folkestone Invicta
vs
Harlow Town
15:00
Leatherhead
vs
Hendon
15:00
Leiston
vs
Harrow Borough
15:00
Lowestoft Town
vs
Wingate & Finchley
15:00
Margate
vs
Kingstonian
15:00
Merstham
vs
Burgess Hill Town
15:00
Metropolitan Police
vs
Needham Market
15:00
Staines Town
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Thurrock
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Worthing
vs
Billericay Town

North Division

15:00
AFC Sudbury
vs
Witham Town
15:00
Barking
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Canvey Island
vs
Norwich United
15:00
Cheshunt
vs
AFC Hornchurch
15:00
Dereham Town
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Grays Athletic
vs
Bury Town
15:00
Hertford Town
vs
Aveley
15:00
Heybridge Swifts
vs
Potters Bar Town
15:00
Mildenhall Town
vs
Romford
15:00
Tilbury
vs
Haringey Borough
15:00
Waltham Abbey
vs
Brentwood Town
15:00
Ware
vs
Soham Town Rangers

South Division

15:00
Chipstead
vs
Phoenix Sports
15:00
Cray Wanderers
vs
Whyteleafe
15:00
Faversham Town
vs
Shoreham
15:00
Hastings United
vs
South Park
15:00
Herne Bay
vs
Carshalton Athletic
15:00
Horsham
vs
Ashford United
15:00
Lewes
vs
Ramsgate
15:00
Molesey
vs
Hythe Town
15:00
Sittingbourne
vs
Greenwich Borough
15:00
Thamesmead Town
vs
East Grinstead Town
15:00
VCD Athletic
vs
Corinthian-Casuals
15:00
Walton Casuals
vs
Guernsey

Saturday 10 March 2018

Premier Division

15:00
Billericay Town
vs
Staines Town
15:00
Brightlingsea Regent
vs
Dulwich Hamlet
15:00
Burgess Hill Town
vs
Leatherhead
15:00
Enfield Town
vs
Lowestoft Town
15:00
Harlow Town
vs
Metropolitan Police
15:00
Harrow Borough
vs
Folkestone Invicta
15:00
Hendon
vs
Margate
15:00
Kingstonian
vs
Leiston
15:00
Needham Market
vs
Merstham
15:00
Tonbridge Angels
vs
Worthing
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Dorking Wanderers
15:00
Wingate & Finchley
vs
Thurrock

North Division

15:00
AFC Hornchurch
vs
Canvey Island
15:00
Aveley
vs
Ware
15:00
Bowers & Pitsea
vs
Dereham Town
15:00
Brentwood Town
vs
Mildenhall Town
15:00
Bury Town
vs
Heybridge Swifts
15:00
Haringey Borough
vs
AFC Sudbury
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Barking
15:00
Norwich United
vs
Grays Athletic
15:00
Potters Bar Town
vs
Tilbury
15:00
Romford
vs
Hertford Town
15:00
Soham Town Rangers
vs
Cheshunt
15:00
Witham Town
vs
Waltham Abbey

South Division

15:00
Ashford United
vs
Lewes
15:00
Carshalton Athletic
vs
Molesey
15:00
Corinthian-Casuals
vs
Thamesmead Town
15:00
East Grinstead Town
vs
Horsham
15:00
Greenwich Borough
vs
Faversham Town
14:00
Guernsey
vs
Sittingbourne
15:00
Hythe Town
vs
Cray Wanderers
15:00
Phoenix Sports
vs
Herne Bay
15:00
Ramsgate
vs
Chipstead
15:00
Shoreham
vs
Walton Casuals
15:00
South Park
vs
VCD Athletic
15:00
Whyteleafe
vs
Hastings United

Saturday 17 March 2018

Premier Division

15:00
Billericay Town
vs
Needham Market
15:00
Burgess Hill Town
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Dulwich Hamlet
vs
Worthing
15:00
Enfield Town
vs
Staines Town
15:00
Harrow Borough
vs
Lowestoft Town
15:00
Leatherhead
vs
Dorking Wanderers
15:00
Leiston
vs
Wingate & Finchley
15:00
Merstham
vs
Harlow Town
15:00
Metropolitan Police
vs
Margate
15:00
Thurrock
vs
Folkestone Invicta
15:00
Tonbridge Angels
vs
Kingstonian
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Hendon

North Division

15:00
AFC Hornchurch
vs
Mildenhall Town
15:00
AFC Sudbury
vs
Potters Bar Town
15:00
Aveley
vs
Haringey Borough
15:00
Barking
vs
Soham Town Rangers
15:00
Brentwood Town
vs
Grays Athletic
15:00
Bury Town
vs
Canvey Island
15:00
Dereham Town
vs
Waltham Abbey
15:00
Heybridge Swifts
vs
Cheshunt
15:00
Norwich United
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Tilbury
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Ware
vs
Hertford Town
15:00
Witham Town
vs
Romford

South Division

15:00
Ashford United
vs
Phoenix Sports
15:00
Chipstead
vs
South Park
15:00
Greenwich Borough
vs
Thamesmead Town
14:00
Guernsey
vs
Faversham Town
15:00
Hastings United
vs
Walton Casuals
15:00
Herne Bay
vs
Whyteleafe
15:00
Hythe Town
vs
Sittingbourne
15:00
Molesey
vs
Lewes
15:00
Ramsgate
vs
Carshalton Athletic
15:00
Shoreham
vs
Corinthian-Casuals
15:00
VCD Athletic
vs
East Grinstead Town

Sunday 18 March 2018

South Division

15:00
Cray Wanderers
vs
Horsham

Saturday 24 March 2018

Premier Division

15:00
Brightlingsea Regent
vs
Thurrock
15:00
Dorking Wanderers
vs
Merstham
15:00
Folkestone Invicta
vs
Metropolitan Police
15:00
Harlow Town
vs
Leatherhead
15:00
Hendon
vs
Billericay Town
15:00
Kingstonian
vs
Harrow Borough
15:00
Lowestoft Town
vs
Burgess Hill Town
15:00
Margate
vs
Enfield Town
15:00
Needham Market
vs
Dulwich Hamlet
15:00
Staines Town
vs
Leiston
15:00
Wingate & Finchley
vs
Tonbridge Angels
15:00
Worthing
vs
Tooting & Mitcham United

North Division

15:00
Bowers & Pitsea
vs
AFC Hornchurch
15:00
Canvey Island
vs
Witham Town
15:00
Cheshunt
vs
Brentwood Town
15:00
Grays Athletic
vs
Ware
15:00
Haringey Borough
vs
Heybridge Swifts
15:00
Hertford Town
vs
Tilbury
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Bury Town
15:00
Mildenhall Town
vs
Barking
15:00
Potters Bar Town
vs
Dereham Town
15:00
Romford
vs
AFC Sudbury
15:00
Soham Town Rangers
vs
Aveley
15:00
Waltham Abbey
vs
Norwich United

South Division

15:00
Carshalton Athletic
vs
Guernsey
15:00
Corinthian-Casuals
vs
Cray Wanderers
15:00
East Grinstead Town
vs
Ashford United
15:00
Faversham Town
vs
Hastings United
15:00
Horsham
vs
Ramsgate
15:00
Lewes
vs
VCD Athletic
15:00
Phoenix Sports
vs
Molesey
15:00
Sittingbourne
vs
Shoreham
15:00
South Park
vs
Greenwich Borough
15:00
Thamesmead Town
vs
Chipstead
15:00
Walton Casuals
vs
Herne Bay
15:00
Whyteleafe
vs
Hythe Town

Friday 30 March 2018

Premier Division

15:00
Burgess Hill Town
vs
Wingate & Finchley
15:00
Tonbridge Angels
vs
Harlow Town

Saturday 31 March 2018

Premier Division

15:00
Dulwich Hamlet
vs
Dorking Wanderers
15:00
Enfield Town
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Hendon
vs
Metropolitan Police
15:00
Leatherhead
vs
Billericay Town
15:00
Margate
vs
Worthing
15:00
Merstham
vs
Harrow Borough
15:00
Needham Market
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Staines Town
vs
Folkestone Invicta
15:00
Thurrock
vs
Leiston

North Division

15:00
AFC Hornchurch
vs
Potters Bar Town
15:00
AFC Sudbury
vs
Cheshunt
15:00
Canvey Island
vs
Waltham Abbey
15:00
Grays Athletic
vs
Barking
15:00
Haringey Borough
vs
Mildenhall Town
15:00
Hertford Town
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Heybridge Swifts
vs
Aveley
15:00
Norwich United
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Soham Town Rangers
vs
Romford
15:00
Tilbury
vs
Bury Town
15:00
Ware
vs
Dereham Town
15:00
Witham Town
vs
Brentwood Town

South Division

15:00
Chipstead
vs
Cray Wanderers
15:00
Corinthian-Casuals
vs
Guernsey
15:00
Faversham Town
vs
Carshalton Athletic
15:00
Greenwich Borough
vs
East Grinstead Town
15:00
Hastings United
vs
Phoenix Sports
15:00
Horsham
vs
Walton Casuals
15:00
Hythe Town
vs
Lewes
15:00
Molesey
vs
Ashford United
15:00
Shoreham
vs
Whyteleafe
15:00
Sittingbourne
vs
Thamesmead Town
15:00
South Park
vs
Ramsgate
15:00
VCD Athletic
vs
Herne Bay

Latest news

The Bostik League Show- Episode 16
General The Bostik League Show- Episode 16

The Back of the Net team braved Storm Brian and headed to Whyteleafe on Saturday, for their match with Greenwich Borough. Here are the highlights!

Rooks go goal crazy, Greens stay at the summit, and Canvey win a thriller!
General Rooks go goal crazy, Greens stay at the summit, and Canvey win a thriller!

As you were at the top of our three divisions, but much excitement nonetheless

The managerial merry-go-round spins once more
General The managerial merry-go-round spins once more

Regent, Dockers and K's announce new managers- Leafe left leaderless.

The Bostik Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe