Fixtures

Monday 2 April 2018

Premier Division

15:00
Billericay Town
vs
Tonbridge Angels
15:00
Brightlingsea Regent
vs
Lowestoft Town
15:00
Dorking Wanderers
vs
Burgess Hill Town
15:00
Folkestone Invicta
vs
Margate
15:00
Harlow Town
vs
Thurrock
15:00
Harrow Borough
vs
Enfield Town
15:00
Kingstonian
vs
Dulwich Hamlet
15:00
Leiston
vs
Needham Market
15:00
Metropolitan Police
vs
Staines Town
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Leatherhead
15:00
Wingate & Finchley
vs
Hendon
15:00
Worthing
vs
Merstham

North Division

15:00
Aveley
vs
Canvey Island
15:00
Bowers & Pitsea
vs
Heybridge Swifts
15:00
Brentwood Town
vs
AFC Hornchurch
15:00
Bury Town
vs
AFC Sudbury
15:00
Cheshunt
vs
Hertford Town
15:00
Dereham Town
vs
Soham Town Rangers
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Witham Town
15:00
Mildenhall Town
vs
Norwich United
15:00
Potters Bar Town
vs
Ware
15:00
Romford
vs
Grays Athletic
15:00
Waltham Abbey
vs
Haringey Borough

South Division

15:00
Ashford United
vs
Faversham Town
15:00
Carshalton Athletic
vs
South Park
15:00
Cray Wanderers
vs
Greenwich Borough
15:00
East Grinstead Town
vs
Hastings United
15:00
Guernsey
vs
Chipstead
15:00
Herne Bay
vs
Hythe Town
15:00
Lewes
vs
Horsham
15:00
Phoenix Sports
vs
VCD Athletic
15:00
Ramsgate
vs
Sittingbourne
15:00
Thamesmead Town
vs
Shoreham
15:00
Walton Casuals
vs
Corinthian Casuals
15:00
Whyteleafe
vs
Molesey

Tuesday 3 April 2018

North Division

19:45
Barking
vs
Tilbury

Saturday 7 April 2018

Premier Division

15:00
Brightlingsea Regent
vs
Harrow Borough
15:00
Burgess Hill Town
vs
Dulwich Hamlet
15:00
Enfield Town
vs
Billericay Town
15:00
Folkestone Invicta
vs
Leiston
15:00
Hendon
vs
Worthing
15:00
Leatherhead
vs
Staines Town
15:00
Lowestoft Town
vs
Merstham
15:00
Margate
vs
Harlow Town
15:00
Needham Market
vs
Dorking Wanderers
15:00
Thurrock
vs
Metropolitan Police
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Tonbridge Angels
15:00
Wingate & Finchley
vs
Kingstonian

North Division

15:00
AFC Hornchurch
vs
Heybridge Swifts
15:00
Brentwood Town
vs
Barking
15:00
Grays Athletic
vs
Dereham Town
15:00
Haringey Borough
vs
Canvey Island
15:00
Hertford Town
vs
AFC Sudbury
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Mildenhall Town
vs
Cheshunt
15:00
Norwich United
vs
Aveley
15:00
Potters Bar Town
vs
Bury Town
15:00
Soham Town Rangers
vs
Witham Town
15:00
Tilbury
vs
Waltham Abbey
15:00
Ware
vs
Romford

South Division

15:00
Chipstead
vs
Hastings United
15:00
Corinthian Casuals
vs
Lewes
15:00
East Grinstead Town
vs
Phoenix Sports
15:00
Faversham Town
vs
Thamesmead Town
15:00
Greenwich Borough
vs
Hythe Town
15:00
Shoreham
vs
Herne Bay
15:00
Sittingbourne
vs
Molesey
15:00
South Park
vs
Horsham
15:00
VCD Athletic
vs
Cray Wanderers
15:00
Walton Casuals
vs
Carshalton Athletic
15:00
Whyteleafe
vs
Ashford United

Sunday 8 April 2018

South Division

15:00
Guernsey
vs
Ramsgate

Saturday 14 April 2018

Premier Division

15:00
Billericay Town
vs
Wingate & Finchley
15:00
Dorking Wanderers
vs
Folkestone Invicta
15:00
Dulwich Hamlet
vs
Thurrock
15:00
Harlow Town
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Harrow Borough
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Kingstonian
vs
Hendon
15:00
Leiston
vs
Burgess Hill Town
15:00
Merstham
vs
Leatherhead
15:00
Metropolitan Police
vs
Lowestoft Town
15:00
Staines Town
vs
Margate
15:00
Tonbridge Angels
vs
Enfield Town
15:00
Worthing
vs
Needham Market

North Division

15:00
AFC Sudbury
vs
Ware
15:00
Aveley
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Barking
vs
Norwich United
15:00
Bowers & Pitsea
vs
Mildenhall Town
15:00
Bury Town
vs
Brentwood Town
15:00
Canvey Island
vs
Hertford Town
15:00
Cheshunt
vs
Grays Athletic
15:00
Dereham Town
vs
Haringey Borough
15:00
Heybridge Swifts
vs
Tilbury
15:00
Romford
vs
Potters Bar Town
15:00
Waltham Abbey
vs
Soham Town Rangers
15:00
Witham Town
vs
AFC Hornchurch

South Division

15:00
Ashford United
vs
Greenwich Borough
15:00
Carshalton Athletic
vs
Whyteleafe
15:00
Cray Wanderers
vs
South Park
15:00
Hastings United
vs
Shoreham
15:00
Herne Bay
vs
Guernsey
15:00
Horsham
vs
Faversham Town
15:00
Hythe Town
vs
Chipstead
15:00
Lewes
vs
East Grinstead Town
15:00
Molesey
vs
VCD Athletic
15:00
Phoenix Sports
vs
Sittingbourne
15:00
Ramsgate
vs
Corinthian Casuals
15:00
Thamesmead Town
vs
Walton Casuals

Saturday 21 April 2018

Premier Division

15:00
Brightlingsea Regent
vs
Metropolitan Police
15:00
Burgess Hill Town
vs
Staines Town
15:00
Enfield Town
vs
Worthing
15:00
Folkestone Invicta
vs
Dulwich Hamlet
15:00
Hendon
vs
Merstham
15:00
Leatherhead
vs
Leiston
15:00
Lowestoft Town
vs
Tonbridge Angels
15:00
Margate
vs
Billericay Town
15:00
Needham Market
vs
Harrow Borough
15:00
Thurrock
vs
Kingstonian
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Harlow Town
15:00
Wingate & Finchley
vs
Dorking Wanderers

North Division

15:00
AFC Hornchurch
vs
Aveley
15:00
Brentwood Town
vs
Romford
15:00
Grays Athletic
vs
Heybridge Swifts
15:00
Haringey Borough
vs
Witham Town
15:00
Hertford Town
vs
Barking
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Cheshunt
15:00
Mildenhall Town
vs
Canvey Island
15:00
Norwich United
vs
AFC Sudbury
15:00
Potters Bar Town
vs
Waltham Abbey
15:00
Soham Town Rangers
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Tilbury
vs
Dereham Town
15:00
Ware
vs
Bury Town

South Division

15:00
Chipstead
vs
Ashford United
15:00
Corinthian Casuals
vs
Herne Bay
15:00
East Grinstead Town
vs
Hythe Town
15:00
Faversham Town
vs
Lewes
15:00
Greenwich Borough
vs
Hastings United
15:00
Shoreham
vs
Ramsgate
15:00
Sittingbourne
vs
Carshalton Athletic
15:00
South Park
vs
Molesey
15:00
VCD Athletic
vs
Horsham
15:00
Walton Casuals
vs
Cray Wanderers
15:00
Whyteleafe
vs
Thamesmead Town

Sunday 22 April 2018

South Division

15:00
Guernsey
vs
Phoenix Sports

Saturday 28 April 2018

Premier Division

15:00
Billericay Town
vs
Folkestone Invicta
15:00
Dorking Wanderers
vs
Lowestoft Town
15:00
Dulwich Hamlet
vs
Margate
15:00
Harlow Town
vs
Wingate & Finchley
15:00
Harrow Borough
vs
Burgess Hill Town
15:00
Kingstonian
vs
Needham Market
15:00
Leiston
vs
Hendon
15:00
Merstham
vs
Enfield Town
15:00
Metropolitan Police
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Staines Town
vs
Thurrock
15:00
Tonbridge Angels
vs
Leatherhead
15:00
Worthing
vs
Brightlingsea Regent

North Division

15:00
AFC Sudbury
vs
Grays Athletic
15:00
Aveley
vs
Mildenhall Town
15:00
Barking
vs
Potters Bar Town
15:00
Bowers & Pitsea
vs
Brentwood Town
15:00
Bury Town
vs
Haringey Borough
15:00
Canvey Island
vs
Ware
15:00
Cheshunt
vs
Norwich United
15:00
Dereham Town
vs
Hertford Town
15:00
Heybridge Swifts
vs
Soham Town Rangers
15:00
Romford
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Waltham Abbey
vs
AFC Hornchurch
15:00
Witham Town
vs
Tilbury

South Division

15:00
Ashford United
vs
Walton Casuals
15:00
Carshalton Athletic
vs
VCD Athletic
15:00
Cray Wanderers
vs
Guernsey
15:00
Hastings United
vs
Sittingbourne
15:00
Herne Bay
vs
Greenwich Borough
15:00
Horsham
vs
Whyteleafe
15:00
Hythe Town
vs
Corinthian Casuals
15:00
Lewes
vs
Chipstead
15:00
Molesey
vs
Faversham Town
15:00
Phoenix Sports
vs
Shoreham
15:00
Ramsgate
vs
East Grinstead Town
15:00
Thamesmead Town
vs
South Park

Latest news

The Bostik League Show- with Saturday round up and Jake Robinson's Goal of the Season!
General The Bostik League Show- with Saturday round up and Jake Robinson's Goal of the Season!

Video highlights and interviews from Lowestoft Town v Worthing courtesy of Back Of The Net- and a wonder goal from Billericay Town's Jake Robinson- head up this weekend's round up

Bostik Matchday: Stuck in the middle with Amoo
Whyteleafe Bostik Matchday: Stuck in the middle with Amoo

The FA Cup comes to Whyteleafe- the competition and the ubiquitous tin foil and cardboard imitation. Erith Town came too.

Bostik to Bostik: Transfers for week ending 19th August 2017
Transfers Bostik to Bostik: Transfers for week ending 19th August 2017

Here are all of the Bostik to Bostik transfers for the last seven days, for your information.

The Bostik Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe