Fixtures

Tuesday 1 January 2019

Premier Division

15:00
Folkestone Invicta
vs
Margate
15:00
Kingstonian
vs
Merstham
15:00
Lewes
vs
Burgess Hill Town
15:00
Whitehawk
vs
Bognor Regis Town
15:00
Wingate & Finchley
vs
Haringey Borough

North Division

15:00
Basildon United
vs
Canvey Island
15:00
Bury Town
vs
AFC Sudbury
15:00
Coggeshall Town
vs
Heybridge Swifts
15:00
Romford
vs
Grays Athletic

South Central Division

15:00
Bracknell Town
vs
Westfield
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
South Park

South East Division

15:00
Ashford United
vs
Hastings United
15:00
Horsham
vs
Guernsey
15:00
Phoenix Sports
vs
VCD Athletic

Saturday 5 January 2019

Premier Division

15:00
AFC Hornchurch
vs
Dorking Wanderers
15:00
Bishop's Stortford
vs
Kingstonian
15:00
Bognor Regis Town
vs
Carshalton Athletic
15:00
Burgess Hill Town
vs
Folkestone Invicta
15:00
Corinthian-Casuals
vs
Harlow Town
15:00
Enfield Town
vs
Lewes
15:00
Haringey Borough
vs
Whitehawk
15:00
Leatherhead
vs
Potters Bar Town
15:00
Margate
vs
Worthing
15:00
Merstham
vs
Wingate & Finchley
15:00
Tonbridge Angels
vs
Brightlingsea Regent

North Division

15:00
AFC Sudbury
vs
Aveley
15:00
Barking
vs
Basildon United
15:00
Canvey Island
vs
Mildenhall Town
15:00
Felixstowe & Walton United
vs
Coggeshall Town
15:00
Grays Athletic
vs
Bury Town
15:00
Great Wakering Rovers
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Heybridge Swifts
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Soham Town Rangers
vs
Romford
15:00
Tilbury
vs
Dereham Town
15:00
Witham Town
vs
Brentwood Town

South Central Division

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Egham Town
15:00
Chalfont St Peter
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Chipstead
vs
Bracknell Town
15:00
FC Romania
vs
Uxbridge
15:00
Hayes & Yeading United
vs
Molesey
15:00
Hertford Town
vs
Hanwell Town
15:00
Northwood
vs
Cheshunt
15:00
South Park
vs
Marlow
15:00
Ware
vs
Bedfont Sports
15:00
Westfield
vs
Waltham Abbey

South East Division

15:00
Faversham Town
vs
Horsham
15:00
Hastings United
vs
Sittingbourne
15:00
Haywards Heath Town
vs
Ramsgate
15:00
Herne Bay
vs
Sevenoaks Town
15:00
Thamesmead Town
vs
Hythe Town
15:00
VCD Athletic
vs
Ashford United
15:00
Whitstable Town
vs
East Grinstead Town
15:00
Whyteleafe
vs
Greenwich Borough

Sunday 6 January 2019

South East Division

15:00
Cray Wanderers
vs
Three Bridges

Saturday 12 January 2019

Premier Division

15:00
Burgess Hill Town
vs
Bognor Regis Town
15:00
Corinthian-Casuals
vs
Leatherhead
15:00
Folkestone Invicta
vs
AFC Hornchurch
15:00
Harlow Town
vs
Haringey Borough
15:00
Margate
vs
Carshalton Athletic
15:00
Merstham
vs
Enfield Town
15:00
Potters Bar Town
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Tonbridge Angels
vs
Kingstonian
15:00
Whitehawk
vs
Dorking Wanderers
15:00
Wingate & Finchley
vs
Bishop's Stortford
15:00
Worthing
vs
Lewes

North Division

15:00
Aveley
vs
Felixstowe & Walton United
15:00
Basildon United
vs
Tilbury
15:00
Bowers & Pitsea
vs
AFC Sudbury
15:00
Brentwood Town
vs
Great Wakering Rovers
15:00
Bury Town
vs
Canvey Island
15:00
Coggeshall Town
vs
Soham Town Rangers
15:00
Dereham Town
vs
Heybridge Swifts
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Grays Athletic
15:00
Mildenhall Town
vs
Witham Town
15:00
Romford
vs
Barking

South Central Division

15:00
Bedfont Sports
vs
Chipstead
15:00
Bracknell Town
vs
South Park
15:00
Cheshunt
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
Egham Town
vs
Chalfont St Peter
15:00
Hanwell Town
vs
FC Romania
15:00
Marlow
vs
Westfield
15:00
Molesey
vs
Ware
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Hayes & Yeading United
15:00
Uxbridge
vs
Hertford Town
15:00
Waltham Abbey
vs
Northwood

South East Division

15:00
Ashford United
vs
Whitstable Town
15:00
East Grinstead Town
vs
Cray Wanderers
15:00
Greenwich Borough
vs
Herne Bay
15:00
Horsham
vs
Whyteleafe
15:00
Hythe Town
vs
Haywards Heath Town
15:00
Phoenix Sports
vs
Hastings United
15:00
Ramsgate
vs
Guernsey
15:00
Sevenoaks Town
vs
Faversham Town
15:00
Sittingbourne
vs
Thamesmead Town
15:00
Three Bridges
vs
VCD Athletic

Saturday 19 January 2019

Premier Division

15:00
AFC Hornchurch
vs
Burgess Hill Town
15:00
Bishop's Stortford
vs
Tonbridge Angels
15:00
Bognor Regis Town
vs
Potters Bar Town
15:00
Brightlingsea Regent
vs
Folkestone Invicta
15:00
Carshalton Athletic
vs
Merstham
15:00
Dorking Wanderers
vs
Harlow Town
15:00
Enfield Town
vs
Corinthian-Casuals
15:00
Haringey Borough
vs
Margate
15:00
Kingstonian
vs
Whitehawk
15:00
Leatherhead
vs
Worthing
15:00
Lewes
vs
Wingate & Finchley

North Division

15:00
AFC Sudbury
vs
Tilbury
15:00
Barking
vs
Canvey Island
15:00
Basildon United
vs
Brentwood Town
15:00
Bowers & Pitsea
vs
Coggeshall Town
15:00
Bury Town
vs
Felixstowe & Walton United
15:00
Dereham Town
vs
Aveley
15:00
Grays Athletic
vs
Witham Town
15:00
Great Wakering Rovers
vs
Romford
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Mildenhall Town
15:00
Soham Town Rangers
vs
Heybridge Swifts

South Central Division

15:00
Bracknell Town
vs
Cheshunt
15:00
FC Romania
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
Hayes & Yeading United
vs
Chalfont St Peter
15:00
Marlow
vs
Bedfont Sports
15:00
Molesey
vs
Uxbridge
15:00
South Park
vs
Hertford Town
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Hanwell Town
15:00
Waltham Abbey
vs
Egham Town
15:00
Ware
vs
Northwood
15:00
Westfield
vs
Chipstead

South East Division

15:00
Ashford United
vs
Greenwich Borough
15:00
Cray Wanderers
vs
VCD Athletic
15:00
East Grinstead Town
vs
Three Bridges
15:00
Hastings United
vs
Whyteleafe
15:00
Haywards Heath Town
vs
Guernsey
15:00
Hythe Town
vs
Sevenoaks Town
15:00
Phoenix Sports
vs
Horsham
15:00
Ramsgate
vs
Sittingbourne
15:00
Thamesmead Town
vs
Herne Bay
15:00
Whitstable Town
vs
Faversham Town

Saturday 26 January 2019

Premier Division

15:00
Burgess Hill Town
vs
Bishop's Stortford
15:00
Corinthian-Casuals
vs
Bognor Regis Town
15:00
Folkestone Invicta
vs
Kingstonian
15:00
Harlow Town
vs
Lewes
15:00
Margate
vs
Leatherhead
15:00
Merstham
vs
AFC Hornchurch
15:00
Potters Bar Town
vs
Dorking Wanderers
15:00
Tonbridge Angels
vs
Haringey Borough
15:00
Whitehawk
vs
Carshalton Athletic
15:00
Wingate & Finchley
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Worthing
vs
Enfield Town

North Division

15:00
Aveley
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Brentwood Town
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Canvey Island
vs
Grays Athletic
15:00
Coggeshall Town
vs
Dereham Town
15:00
Felixstowe & Walton United
vs
Great Wakering Rovers
15:00
Heybridge Swifts
vs
AFC Sudbury
15:00
Mildenhall Town
vs
Basildon United
15:00
Romford
vs
Bury Town
15:00
Tilbury
vs
Soham Town Rangers
15:00
Witham Town
vs
Barking

South Central Division

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Hayes & Yeading United
15:00
Bedfont Sports
vs
Bracknell Town
15:00
Chalfont St Peter
vs
South Park
15:00
Cheshunt
vs
Molesey
15:00
Chipstead
vs
FC Romania
15:00
Egham Town
vs
Ware
15:00
Hanwell Town
vs
Marlow
15:00
Hertford Town
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Northwood
vs
Westfield
15:00
Uxbridge
vs
Waltham Abbey

South East Division

15:00
Faversham Town
vs
Cray Wanderers
15:00
Greenwich Borough
vs
Whitstable Town
14:00
Guernsey
vs
Thamesmead Town
15:00
Herne Bay
vs
Hastings United
15:00
Horsham
vs
Ramsgate
15:00
Sevenoaks Town
vs
East Grinstead Town
15:00
Sittingbourne
vs
Haywards Heath Town
15:00
Three Bridges
vs
Ashford United
15:00
VCD Athletic
vs
Hythe Town
15:00
Whyteleafe
vs
Phoenix Sports

Tuesday 29 January 2019

North Division

19:45
Romford
vs
Bowers & Pitsea

Latest news

Thamesmead Town- an update
Thamesmead Town Thamesmead Town- an update

Hope not quite extinguished

New head Mole required
Molesey New head Mole required

Molesey part company with their manager

Bognor bubble burst, whilst Rooks raise their game
Matchday Bognor bubble burst, whilst Rooks raise their game

A round up of last night’s League and FA Trophy action

The Bostik Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe