Fixtures

Saturday 2 March 2019

Premier Division

15:00
AFC Hornchurch
vs
Margate
15:00
Bishop's Stortford
vs
Potters Bar Town
15:00
Bognor Regis Town
vs
Worthing
15:00
Brightlingsea Regent
vs
Harlow Town
15:00
Carshalton Athletic
vs
Folkestone Invicta
15:00
Dorking Wanderers
vs
Burgess Hill Town
15:00
Enfield Town
vs
Tonbridge Angels
15:00
Haringey Borough
vs
Corinthian Casuals
15:00
Kingstonian
vs
Wingate & Finchley
15:00
Leatherhead
vs
Merstham
15:00
Lewes
vs
Whitehawk

North Division

15:00
Barking
vs
Coggeshall Town
15:00
Basildon United
vs
AFC Sudbury
15:00
Brentwood Town
vs
Romford
15:00
Bury Town
vs
Tilbury
15:00
Canvey Island
vs
Heybridge Swifts
15:00
Grays Athletic
vs
Felixstowe & Walton Utd
15:00
Great Wakering Rovers
vs
Aveley
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Dereham Town
15:00
Mildenhall Town
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Witham Town
vs
Soham Town Rangers

South Central Division

15:00
Bracknell Town
vs
Chalfont St Peter
15:00
Cheshunt
vs
Hanwell Town
15:00
Marlow
vs
Egham Town
15:00
Molesey
vs
Hertford Town
15:00
Northwood
vs
Bedfont Sports
15:00
South Park
vs
FC Romania
15:00
Uxbridge
vs
Chipstead
15:00
Waltham Abbey
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
Ware
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Westfield
vs
Hayes & Yeading United

South East Division

15:00
Greenwich Borough
vs
East Grinstead Town
14:00
Guernsey
vs
VCD Athletic
15:00
Hastings United
vs
Haywards Heath
15:00
Herne Bay
vs
Whitstable Town
15:00
Horsham
vs
Hythe Town
15:00
Phoenix Sports
vs
Cray Wanderers
15:00
Ramsgate
vs
Three Bridges
15:00
Sittingbourne
vs
Faversham Town
15:00
Thamesmead Town
vs
Sevenoaks Town
15:00
Whyteleafe
vs
Ashford United

Saturday 9 March 2019

Premier Division

15:00
Burgess Hill Town
vs
Leatherhead
15:00
Corinthian Casuals
vs
Bishop's Stortford
15:00
Folkestone Invicta
vs
Lewes
15:00
Harlow Town
vs
Kingstonian
15:00
Margate
vs
Bognor Regis Town
15:00
Merstham
vs
Haringey Borough
15:00
Potters Bar Town
vs
Carshalton Athletic
15:00
Tonbridge Angels
vs
AFC Hornchurch
15:00
Whitehawk
vs
Enfield Town
15:00
Wingate & Finchley
vs
Dorking Wanderers
15:00
Worthing
vs
Brightlingsea Regent

North Division

15:00
AFC Sudbury
vs
Canvey Island
15:00
Aveley
vs
Witham Town
15:00
Bowers & Pitsea
vs
Brentwood Town
15:00
Coggeshall Town
vs
Bury Town
15:00
Dereham Town
vs
Grays Athletic
15:00
Felixstowe & Walton Utd
vs
Basildon United
15:00
Heybridge Swifts
vs
Great Wakering Rovers
15:00
Romford
vs
Mildenhall Town
15:00
Soham Town Rangers
vs
Barking
15:00
Tilbury
vs
Maldon & Tiptree

South Central Division

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Ware
15:00
Bedfont Sports
vs
South Park
15:00
Chalfont St Peter
vs
Waltham Abbey
15:00
Chipstead
vs
Cheshunt
15:00
Egham Town
vs
Uxbridge
15:00
FC Romania
vs
Molesey
15:00
Hanwell Town
vs
Bracknell Town
15:00
Hayes & Yeading United
vs
Marlow
15:00
Hertford Town
vs
Northwood
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Westfield

South East Division

15:00
Ashford United
vs
Ramsgate
15:00
Cray Wanderers
vs
Horsham
15:00
East Grinstead Town
vs
Herne Bay
15:00
Faversham Town
vs
Phoenix Sports
15:00
Haywards Heath
vs
Thamesmead Town
15:00
Hythe Town
vs
Whyteleafe
15:00
Sevenoaks Town
vs
Sittingbourne
15:00
Three Bridges
vs
Greenwich Borough
15:00
VCD Athletic
vs
Hastings United
15:00
Whitstable Town
vs
Guernsey

Saturday 16 March 2019

Premier Division

15:00
Bishop's Stortford
vs
Haringey Borough
15:00
Brightlingsea Regent
vs
Lewes
15:00
Dorking Wanderers
vs
Carshalton Athletic
15:00
Enfield Town
vs
Bognor Regis Town
15:00
Harlow Town
vs
Wingate & Finchley
15:00
Kingstonian
vs
Burgess Hill Town
15:00
Leatherhead
vs
Folkestone Invicta
15:00
Margate
vs
Merstham
15:00
Potters Bar Town
vs
AFC Hornchurch
15:00
Tonbridge Angels
vs
Corinthian Casuals
15:00
Worthing
vs
Whitehawk

North Division

15:00
Barking
vs
Heybridge Swifts
15:00
Basildon United
vs
Romford
15:00
Brentwood Town
vs
Aveley
15:00
Bury Town
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Canvey Island
vs
Dereham Town
15:00
Grays Athletic
vs
AFC Sudbury
15:00
Great Wakering Rovers
vs
Soham Town Rangers
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Coggeshall Town
15:00
Mildenhall Town
vs
Tilbury
15:00
Witham Town
vs
Felixstowe & Walton Utd

South Central Division

15:00
Bracknell Town
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Cheshunt
vs
Egham Town
15:00
Marlow
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
Molesey
vs
Chalfont St Peter
15:00
Northwood
vs
Chipstead
15:00
South Park
vs
Hayes & Yeading United
15:00
Uxbridge
vs
Hanwell Town
15:00
Waltham Abbey
vs
Bedfont Sports
15:00
Ware
vs
FC Romania
15:00
Westfield
vs
Hertford Town

South East Division

15:00
Ashford United
vs
East Grinstead Town
15:00
Faversham Town
vs
VCD Athletic
15:00
Greenwich Borough
vs
Horsham
15:00
Hastings United
vs
Cray Wanderers
15:00
Haywards Heath
vs
Whyteleafe
15:00
Herne Bay
vs
Guernsey
15:00
Hythe Town
vs
Ramsgate
15:00
Phoenix Sports
vs
Sevenoaks Town
15:00
Thamesmead Town
vs
Three Bridges
15:00
Whitstable Town
vs
Sittingbourne

Saturday 23 March 2019

Premier Division

15:00
AFC Hornchurch
vs
Bishop's Stortford
15:00
Bognor Regis Town
vs
Leatherhead
15:00
Burgess Hill Town
vs
Margate
15:00
Carshalton Athletic
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Corinthian Casuals
vs
Dorking Wanderers
15:00
Folkestone Invicta
vs
Worthing
15:00
Haringey Borough
vs
Enfield Town
15:00
Lewes
vs
Kingstonian
15:00
Merstham
vs
Harlow Town
15:00
Whitehawk
vs
Tonbridge Angels
15:00
Wingate & Finchley
vs
Potters Bar Town

North Division

15:00
AFC Sudbury
vs
Witham Town
15:00
Aveley
vs
Mildenhall Town
15:00
Bowers & Pitsea
vs
Barking
15:00
Coggeshall Town
vs
Basildon United
15:00
Dereham Town
vs
Bury Town
15:00
Felixstowe & Walton Utd
vs
Brentwood Town
15:00
Heybridge Swifts
vs
Grays Athletic
15:00
Romford
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Soham Town Rangers
vs
Canvey Island
15:00
Tilbury
vs
Great Wakering Rovers

South Central Division

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Uxbridge
15:00
Bedfont Sports
vs
Westfield
15:00
Chalfont St Peter
vs
Northwood
15:00
Chipstead
vs
Ware
15:00
Egham Town
vs
South Park
15:00
FC Romania
vs
Waltham Abbey
15:00
Hanwell Town
vs
Molesey
15:00
Hayes & Yeading United
vs
Bracknell Town
15:00
Hertford Town
vs
Marlow
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Cheshunt

South East Division

15:00
Cray Wanderers
vs
Haywards Heath
15:00
East Grinstead Town
vs
Thamesmead Town
14:00
Guernsey
vs
Faversham Town
15:00
Horsham
vs
Ashford United
15:00
Ramsgate
vs
Phoenix Sports
15:00
Sevenoaks Town
vs
Greenwich Borough
15:00
Sittingbourne
vs
Hythe Town
15:00
Three Bridges
vs
Hastings United
15:00
VCD Athletic
vs
Herne Bay
15:00
Whyteleafe
vs
Whitstable Town

Saturday 30 March 2019

Premier Division

15:00
Brightlingsea Regent
vs
Dorking Wanderers
15:00
Corinthian Casuals
vs
Carshalton Athletic
15:00
Enfield Town
vs
Leatherhead
15:00
Haringey Borough
vs
Lewes
15:00
Margate
vs
Kingstonian
15:00
Merstham
vs
Burgess Hill Town
15:00
Potters Bar Town
vs
Folkestone Invicta
15:00
Tonbridge Angels
vs
Harlow Town
15:00
Whitehawk
vs
Bishop's Stortford
15:00
Wingate & Finchley
vs
Bognor Regis Town
15:00
Worthing
vs
AFC Hornchurch

North Division

15:00
Aveley
vs
Tilbury
15:00
Barking
vs
Bury Town
15:00
Basildon United
vs
Grays Athletic
15:00
Brentwood Town
vs
Mildenhall Town
15:00
Dereham Town
vs
AFC Sudbury
15:00
Felixstowe & Walton Utd
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Great Wakering Rovers
vs
Coggeshall Town
15:00
Heybridge Swifts
vs
Romford
15:00
Soham Town Rangers
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Witham Town
vs
Canvey Island

South Central Division

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
South Park
15:00
Bedfont Sports
vs
Cheshunt
15:00
Chipstead
vs
Hertford Town
15:00
FC Romania
vs
Hayes & Yeading United
15:00
Marlow
vs
Bracknell Town
15:00
Molesey
vs
Waltham Abbey
15:00
Northwood
vs
Egham Town
15:00
Uxbridge
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Ware
vs
Chalfont St Peter
15:00
Westfield
vs
Hanwell Town

South East Division

15:00
Ashford United
vs
Guernsey
15:00
East Grinstead Town
vs
Hythe Town
15:00
Faversham Town
vs
Thamesmead Town
15:00
Greenwich Borough
vs
Sittingbourne
15:00
Hastings United
vs
Ramsgate
15:00
Horsham
vs
Sevenoaks Town
15:00
Three Bridges
vs
Phoenix Sports
15:00
VCD Athletic
vs
Haywards Heath
15:00
Whitstable Town
vs
Cray Wanderers
15:00
Whyteleafe
vs
Herne Bay

Latest news

Two Hawks- and Two Blues
Transfers Two Hawks- and Two Blues

Double signings for Harlow and Brentwood

Mackerel Men hit the summit!
Premier Division Mackerel Men hit the summit!

Worthing take top spot- and a preview of tonight’s Premier Division action

Thamesmead like them, and hope they care!
Thamesmead Town Thamesmead like them, and hope they care!

Mead try to tempt the Millwall masses!

The Bostik Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe