Fixtures

Monday 20 November 2017

Premier Division

19:45
Kingstonian
vs
Billericay Town

Surrey County Cup 17-18 - Round One

19:45
Carshalton Athletic
vs
Egham Town

Tuesday 21 November 2017

Premier Division

19:45
Brightlingsea Regent
vs
Burgess Hill Town
19:45
Enfield Town
vs
Wingate & Finchley
19:45
Harrow Borough
vs
Staines Town
19:45
Hendon
vs
Dulwich Hamlet
19:45
Lowestoft Town
vs
Leatherhead
19:45
Needham Market
vs
Harlow Town
19:45
Tonbridge Angels
vs
Thurrock
19:45
Tooting & Mitcham United
vs
Margate

North Division

19:45
AFC Hornchurch
vs
Ware
19:45
Bowers & Pitsea
vs
Waltham Abbey
19:45
Canvey Island
vs
Haringey Borough
19:45
Potters Bar Town
vs
Maldon & Tiptree
19:45
Soham Town Rangers
vs
Brentwood Town
19:45
Tilbury
vs
Aveley

South Division

19:45
Corinthian-Casuals
vs
Phoenix Sports
19:45
Hastings United
vs
Chipstead
19:45
Hythe Town
vs
Greenwich Borough
19:45
Molesey
vs
Sittingbourne
19:45
South Park
vs
Lewes

Suffolk County Cup 17-18 - Round Two

19:45
Bury Town
vs
Newmarket Town

Surrey County Cup 17-18 - Round One

19:45
Farnham Town
vs
Whyteleafe
19:45
Merstham
vs
Walton & Hersham

The Velocity Trophy 17-18 - Round Two

19:45
Folkestone Invicta
vs
Metropolitan Police
19:45
Shoreham
vs
Dorking Wanderers
19:45
Walton Casuals
vs
Horsham

Suffolk County Cup 17-18 - Round One

19:45
Leiston
vs
Mildenhall Town

Norfolk County Cup 17-18 - Round Three

19:45
Sherringham
vs
Norwich United

The Women's Cup Sponsored by Goodmove.co.uk 17-18 - Round One

19:45
Whyteleafe
vs
Godalming Town

Wednesday 22 November 2017

South Division

19:45
Cray Wanderers
P - P
VCD Athletic

The Velocity Trophy 17-18 - Round Three

19:45
Billericay Town
vs
Heybridge Swifts

The FA Trophy 17-18 - Second Round Qualifying Replays

19:45
Cray Wanderers
vs
Moneyfields

The Velocity Trophy 17-18 - Round Two

19:45
Thamesmead Town
vs
AFC Sudbury

Friday 24 November 2017

North Division

19:45
Heybridge Swifts
P - P
Witham Town

Saturday 25 November 2017

Premier Division

15:00
Dulwich Hamlet
vs
Lowestoft Town
15:00
Leatherhead
vs
Enfield Town
15:00
Leiston
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Margate
vs
Needham Market
15:00
Thurrock
vs
Burgess Hill Town
15:00
Worthing
vs
Harrow Borough

North Division

15:00
AFC Sudbury
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Barking
vs
Romford
15:00
Canvey Island
vs
Potters Bar Town
15:00
Cheshunt
vs
Aveley
15:00
Dereham Town
P - P
Brentwood Town
15:00
Grays Athletic
vs
Soham Town Rangers
15:00
Hertford Town
vs
Norwich United
15:00
Mildenhall Town
P - P
Maldon & Tiptree
15:00
Tilbury
vs
AFC Hornchurch
15:00
Waltham Abbey
vs
Bury Town

South Division

15:00
Chipstead
vs
Greenwich Borough
15:00
Cray Wanderers
vs
Ashford United
15:00
Faversham Town
vs
South Park
13:00
Hastings United
vs
Guernsey
15:00
Herne Bay
vs
East Grinstead Town
15:00
Horsham
vs
Hythe Town
15:00
Molesey
vs
Ramsgate
15:00
Sittingbourne
vs
Corinthian-Casuals
15:00
Thamesmead Town
vs
Carshalton Athletic
15:00
VCD Athletic
vs
Shoreham
15:00
Walton Casuals
vs
Whyteleafe

The FA Trophy 17-18 - Third Round Qualifying

15:00
Brentwood Town
vs
Dartford
15:00
Hampton & Richmond Borough
vs
Harlow Town
15:00
Haringey Borough
vs
Thame United
15:00
Havant & Waterlooville
vs
Dorking Wanderers
15:00
Hendon
vs
Slough Town
15:00
Hungerford Town
vs
Billericay Town
15:00
Lancaster City
vs
Mildenhall Town
15:00
Lewes
vs
Truro City
15:00
Metropolitan Police
vs
Wingate & Finchley

Sunday 26 November 2017

The FA Trophy 17-18 - Third Round Qualifying

15:00
Kingstonian
vs
Heybridge Swifts

Monday 27 November 2017

North Division

19:45
Aveley
vs
Norwich United

South Division

19:45
Carshalton Athletic
vs
Walton Casuals

Tuesday 28 November 2017

Premier Division

19:45
Folkestone Invicta
vs
Enfield Town
19:45
Harrow Borough
vs
Billericay Town
19:45
Margate
vs
Thurrock
19:45
Needham Market
vs
Burgess Hill Town

North Division

19:45
AFC Sudbury
vs
Soham Town Rangers
19:45
Barking
P - P
Brentwood Town
19:45
Bowers & Pitsea
vs
Maldon & Tiptree
19:45
Dereham Town
vs
Grays Athletic
19:45
Heybridge Swifts
vs
Canvey Island
15:00
Mildenhall Town
vs
AFC Hornchurch
19:45
Potters Bar Town
vs
Haringey Borough
19:45
Waltham Abbey
vs
Tilbury

South Division

19:45
Herne Bay
vs
Horsham
19:45
Hythe Town
vs
VCD Athletic
19:45
Molesey
vs
Thamesmead Town
19:45
South Park
vs
Shoreham

Surrey County Cup 17-18 - Round One

19:45
AFC Croydon Athletic
vs
Metropolitan Police

Essex County Cup 17-18 - Round Four

19:45
Harlow Town
vs
Southend Manor

The Velocity Trophy 17-18 - Round Three

19:45
Wingate & Finchley
vs
Sittingbourne

Wednesday 29 November 2017

Premier Division

19:45
Kingstonian
vs
Worthing

South Division

19:45
Cray Wanderers
vs
Ramsgate
19:45
Lewes
vs
Phoenix Sports

Surrey County Cup 17-18 - Round One

19:45
Tooting & Mitcham United
vs
Corinthian-Casuals

Thursday 30 November 2017

Surrey County Cup 17-18 - Round One

19:45
Banstead Athletic
vs
Leatherhead

Essex County Cup 17-18 - Round Three

19:45
Brentwood Town
vs
Colchester United

Latest news

The Bostik League Show- Episode 22
General The Bostik League Show- Episode 22

Worthing v Leiston- and lots more besides!

Bostik Premier goes goal crazy- and the other Divisions aren't far behind
General Bostik Premier goes goal crazy- and the other Divisions aren't far behind

Angels, Swans and Green Lions hit five, Market get 4- and lose, whilst Cray score SEVEN! It's a Saturday Round Up.

Urchins overcome the blues
North Division Urchins overcome the blues

'Ornchurch and 'Artford both needed three points. But who went 'ome 'appy?

The Bostik Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe