The Ryman Youth League Fixtures - October

Filter by:
  • Competition
    x
    League Competitions:
    Cup Competitions:
  • Team
    x

Wednesday 1st October 2014

Lucas Fettes Youth Cup 14-15 - Round One

Enfield Town vs Thurrock 19:45  
Hampton & Richmond Borough vs Frimley Green 19:45
Sutton United vs Raynes Park Vale 19:45  
Walton & Hersham vs Leatherhead 19:45

Thursday 2nd October 2014

Ryman West

Chertsey Town vs Camberley Town 19:30

Lucas Fettes Youth Cup 14-15 - Round One

Thamesmead Town vs AFC Hornchurch 19:30
Herne Bay vs Erith & Belvedere 19:45  
Northwood vs Bedfont Sports 19:45
Tilbury vs Redbridge 19:45  

Monday 6th October 2014

FA Youth Cup 14-15 - 2nd Qual Round

Hayes & Yeading United vs Uxbridge 19:30  
Camberley Town vs Bracknell Town 19:45  

Tuesday 7th October 2014

FA Youth Cup 14-15 - 2nd Qual Round

Wingate & Finchley vs Staines Town 19:45  

Thursday 9th October 2014

FA Youth Cup 14-15 - 2nd Qual Round

Metropolitan Police vs Marlow 19:45  

Monday 13th October 2014

Ryman Central

Woking vs Walton & Hersham 19:30

Ryman East

Holmesdale vs Erith & Belvedere 19:45
Tonbridge Angels vs East Grinstead Town 19:45

Ryman South

Burgess Hill Town vs Horsham 19:30  
Bognor Regis Town vs Eastbourne Town 19:45  

Ryman West

Chertsey Town vs Hampton & Richmond Borough 19:30
Staines Town P   P Camberley Town

Tuesday 14th October 2014

Ryman Central

Wednesday 15th October 2014

Ryman Central

Chipstead vs Crawley Down Gatwick 19:30  

Thursday 16th October 2014

Ryman Central

Metropolitan Police vs Carshalton Athletic 19:45  

Ryman East

Ashford United vs Croydon 19:45
Raynes Park Vale vs Corinthian 19:45  
Thamesmead Town vs Maidstone United 19:45

Ryman South

Eastbourne Borough vs Worthing 19:45  
Hastings United vs Three Bridges 19:45  
Lewes vs Whitehawk 19:45  

Monday 20th October 2014

Ryman Central

Carshalton Athletic vs Chipstead 19:30
Metropolitan Police vs Sutton United 19:45  

Ryman East

Maidstone United vs Croydon 19:45
Tonbridge Angels vs Holmesdale 19:45

Ryman South

Worthing vs Lewes 19:45  

Tuesday 21st October 2014

Ryman East

Ryman South

Eastbourne Town vs Hastings United 19:45  

Wednesday 22nd October 2014

Ryman Central

Whyteleafe vs Woking 19:30  
Walton & Hersham vs Kingstonian 19:45

Ryman East

East Grinstead Town vs Thamesmead Town 19:30  

Ryman West

Ashford Town vs Chertsey Town 19:45  
Hampton & Richmond Borough vs Frimley Green 19:45  

Thursday 23rd October 2014

Ryman Central

Ryman East

Erith & Belvedere vs Raynes Park Vale 19:45

Ryman South

Horsham vs Bognor Regis Town 19:30  
Eastbourne Borough vs Burgess Hill Town 19:45  
Whitehawk vs Three Bridges 19:45  

Ryman West

Bedfont Sports vs Staines Town 19:45  
Wingate & Finchley vs Hayes & Yeading 19:45  

Monday 27th October 2014

Ryman Central

Leatherhead vs Carshalton Athletic 19:30  
Woking vs Metropolitan Police 19:30  

Ryman East

Croydon vs East Grinstead Town 19:45  

Ryman South

Eastbourne Borough vs Bognor Regis Town 19:45  
Lewes vs Burgess Hill Town 19:45  
Three Bridges vs Worthing 19:45  

Ryman West

Aldershot Town vs Bedfont Sports 19:30  
Chertsey Town vs Hayes & Yeading 19:30  
Staines Town vs Hampton & Richmond Borough 19:30  

Tuesday 28th October 2014

Ryman Central

Ryman South

Eastbourne Town vs Horsham 19:45  

Ryman West

Wednesday 29th October 2014

Ryman Central

Chipstead vs Sutton United 19:45  
Walton & Hersham vs Whyteleafe 19:45  

Thursday 30th October 2014

Ryman East

Ashford United vs Maidstone United 19:45
Raynes Park Vale vs Tonbridge Angels 19:45  
Thamesmead Town vs Holmesdale 19:45

Ryman South

Hastings United vs Whitehawk 19:45  

Ryman West

Northwood vs Camberley Town 19:45  

Latest News