Thursday 17 January 2019

Youth Central

Att. 33
Kingstonian
4 - 3 Full time
Woking
  • Tosin Akinbobola 2'
  • Michael Oflecko 10'
  • Harry Mark 60'
Att. 29
Tooting & Mitcham United
  • Ivanilson Jose 80'
2 - 2 Full time
Chertsey Town
  • James Lowrie 29'
  • Jonathan Vgochuku Oghenekevwe Efedje 35'

Youth South

Att. 89
Lewes
  • James Waters 29'
  • Mitchell Hewens 52'
  • Finlay Pittock 54'
  • Daniel Allen 82'
5 - 0 Full time
Worthing
Att. 25
Shoreham
  • Alexander Stanwell 71'
1 - 6 Full time
Burgess Hill Town
  • Alfie Loverside 6'
  • Alfie Haggar 36'
  • Oliver Duncan 48'
  • Alfie Haggar 74'
  • Alfie Haggar 83'
  • Bobby Sweetland 91'

Youth West

Att. 13
Northwood
  • Morgan Whittick 1'
1 - 4 Full time
Aldershot Town

Youth East

19:45
Raynes Park Vale
3 - 1 Full time
Ashford United
  • Oghenetegiri Alagbuoso 54'

Save the Children Youth League Cup 18-19 - Quarter Final

Att. 37
Staines Town
1 - 3 Full time
Camberley Town
  • James Baxter 20'
  • Dionis Pipero 65'
  • Dean Rule 83'

Wednesday 16 January 2019

Youth West

Att. 42
Hampton & Richmond Borough
  • Charlie Jaggers 20'
  • Theo Clayton 34'
2 - 4 Full time
Wealdstone
  • Connor Maher 49'
  • Eric Lopes 59'
  • Eric Lopes 72' (Pen)
  • Billy Bishop-Hodgkins 80'

Tuesday 15 January 2019

Youth East

Att. 33
Tunbridge Wells
  • Jordon Ababio 6'
  • Caleb Edorh 22'
  • Ewen Jeffery 36'
  • Harry Foster 46'
4 - 4 Full time
East Grinstead Town
  • Max Leitch 20'
  • Joseph Green 60'
  • Max Leitch 78'
  • Jack Linscer 88'

Monday 14 January 2019

Youth Central

Att. 56
Leatherhead
0 - 1 Full time
Chertsey Town
  • Samuel Haughey 19'

Youth South

Att. 43
South Park
0 - 3 Full time
Lewes
  • Daniel Allen 22'
  • Mitchell Hewens 70'
  • Dylan Gifford 85'
Att. 23
Three Bridges
  • Vincent Muwanga 44'
1 - 2 Full time
Eastbourne Borough
  • Brad Santos 62'
  • Andrew Briggs 64'
  • Brad Santos 76' (Sent Off)

Youth East

19:45
Sutton Common Rovers
P - P
Croydon

Friday 11 January 2019

Youth South

Att. 45
South Park
  • Joshua Rapson 79' (Pen)
1 - 2 Full time
Whitehawk
  • Robert Deda 68'
  • Demas Ramsis 90'

Thursday 10 January 2019

Youth Central

Att. 42
Dorking Wanderers
  • Louie Hayman 6'
  • Louie Hayman 22'
  • Louie Hayman 23'
3 - 4 Full time
Carshalton Athletic
  • Elijah Carter 53'
  • Jacob Sewell 71'
  • Ben Bauchop 80'
  • Elijah Carter 86'
Att. 26
Kingstonian
  • Monty Everitt 4'
  • Monty Everitt 25'
  • Ricardo Silva Conceicao 33'
  • Luigino Ciesco 80'
4 - 1 Full time
Tooting & Mitcham United
  • Luis De Sousa 55'
Att. 27
Woking
0 - 0 Full time
Sutton United

Youth East

Att. 33
East Grinstead Town
0 - 1 Full time
Raynes Park Vale
  • Samuel Jordan 54'

Youth West

Att. 17
Northwood
0 - 5 Full time
Camberley Town
  • Dean Rule 5'
  • Dean Rule 35' (Pen)
  • Dean Rule 48'
  • Keane Anderson 50'
  • Dean Rule 60'

Save the Children Youth League Cup 18-19 - Semi Final

Att. 54
Metropolitan Police
  • Terell Sterling 47'
  • Daniel Allen 74' (OG)
2 - 0 Full time
Lewes

Wednesday 9 January 2019

Youth Central

Att. 48
Chipstead
  • Ronnie Reeves 50'
1 - 7 Full time
Leatherhead
  • Robert Spurs 4'
  • Jack Slatcher-Thwaites 7'
  • Aaron Williams Fernandez 11'
  • Tom Edwards 25'
  • Tom Edwards 60'
  • Tom Edwards 89'
  • Sean Gallagher 90'

Youth East

Att. 43
Croydon
  • Daniel Pepple 28'
  • Alfie Eyles 43' (OG)
  • Daniel Pepple 72'
  • Nathan Hogan 84'
4 - 0 Full time
Maidstone United
Att. 37
Whyteleafe
  • Edward Dwyer 18'
  • Jonathan Kusaka 30'
  • Jonathan Kusaka 54'
  • Edward Dwyer 71'
4 - 2 Full time
Sutton Common Rovers
  • Jahiem Rose 36'
  • Jahiem Rose 70'

Youth West

Att. 51
Wealdstone
  • Eric Lopes 63'
  • Leo Hill 90' (OG)
2 - 2 Full time
Potters Bar Town
  • Oliver Regan 10'
  • Caoilan McGettigan 65'

Tuesday 8 January 2019

Youth South

Att. 36
Eastbourne Borough
  • Archie Collett 40'
  • Aaron Clarke 67' (Pen)
  • Brad Santos 82'
3 - 0 Full time
Shoreham
Att. 45
Worthing
  • Liam Brady 41'
  • Dylan Jelley 70'
2 - 0 Full time
Three Bridges

Youth East

Att. 39
Tunbridge Wells
  • Jordon Ababio 10'
  • Caleb Edorh 71'
2 - 2 Full time
K Sports
  • Nat Rofe 36' (OG)
  • Callum Marshall 68'
  • Jay Carr 80' (Sent Off)

Monday 7 January 2019

Youth East

Att. 35
Ashford United
0 - 4 Full time
Corinthian
  • Max Smith 4' (Pen)
  • Arjun Majhail 47'
  • Rohan O,Dea 68'
  • Max Smith 85'

Youth West

Att. 28
Bedfont Sports
  • Didi Ndombe 3'
  • Harry Lal 7'
  • Isaac Thompson 11'
  • Didi Ndombe 44'
  • Patrick Kavanagh 67'
5 - 3 Full time
Hayes & Yeading United
  • Oba-Got Okello 45'
  • Salar Jalal 55'
  • Luke Phair 65'
Att. 34
Staines Town
  • Samuel Smith 21'
  • Massil (Max) Chabane 26'
  • Milos Vukasinovic 36'
3 - 0 Full time
Hampton & Richmond Borough

Youth Central

Att. 53
Sutton United
  • Luciano Silano 28'
  • Cory Rose 65'
  • Juan-Andrey Olave Castillo 78'
3 - 1 Full time
Dorking Wanderers
  • Mason Dodge 31'

Friday 4 January 2019

Save the Children Youth League Cup 18-19 - Quarter Final

19:45
Aldershot Town
  • Jamie White 66'
1 - 6 Full time
Lewes
  • Jay Popham 5'
  • Dylan Gifford 20'
  • Harrison Parker 36'
  • Jay Popham 43'
  • Ross Barclay 50'
  • Jay Popham 61'

Latest news

Wanderers and Rooks come from behind to win, Hawks shock K’s, whilst Nuts and Bolts get seven!
General Wanderers and Rooks come from behind to win, Hawks shock K’s, whilst Nuts and Bolts get seven!

Goals galore on an afternoon of drama across our divisions. Here’s a comprehensive round up of the action

Leafe branch out
Whyteleafe Leafe branch out

McCollin and Mendy join the green revolution

Hillians reinforce!
Burgess Hill Town Hillians reinforce!

Two new signings for Burgess Hill Town

The Bostik Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe