Monday 30 September 2019
- Second Round Qualifying
Att. 121
Chertsey Town
-
Alfie Huckle 8'
-
Alfie Huckle 23'
-
Patrick Marshall 26'
-
Liam Hendra 45'
4 - 1
Full time
Thursday 26 September 2019
Central
Att. 101
Dorking Wanderers
-
Nathan Mahoney 2'
-
Ronald Schoengut Nunez 4'
-
Max Erwood 31'
-
Lee Dobbs 71'
-
Ronald Schoengut Nunez 74'
-
Toby Munday 90'
-
Max Leitch 91'
7 - 1
Full time
Att. 24
Kingstonian
-
Lewis Pearch 13'
-
Harvey Salmon 21'
2 - 1
Full time
South
Att. 40
Lewes
-
Callum Jenkins 71'
-
Hayden Beaconsfield 82'
-
Jay Popham 90'
3 - 0
Full time
East
Att. 28
Raynes Park Vale
-
Ayomide Ayodele 2'
-
Luke Gormley 19'
2 - 3
Full time
South Park
-
Samuel Light 32'
-
Joshua Alder 62'
-
Samuel Light 76'
Wednesday 25 September 2019
West
Tuesday 24 September 2019
South
Att. 65
Eastbourne Borough
-
Charlie Vella-Andrade 1'
-
Jack Samways 40'
-
Matthew Astle 83'
3 - 3
Full time
Whitehawk
-
Adam Lindo 30'
-
Adam Lindo 35'
-
Dylan Little 60'
East
Att. 58
0 - 3
Full time
Corinthian
-
Dillon Bihal 34'
-
Fraser Mason 39'
-
Rohan O'Dea 67'
Att. 33
1 - 3
Full time
Whyteleafe
-
Teddy Dwyer 27'
-
Teddy Dwyer 58'
-
Ryan Penton 81'
Monday 23 September 2019
Central
Att. 39
Chertsey Town
-
Liam Hendra 7'
-
Samuel Haughey 29'
-
Alfie Huckle 82'
3 - 0
Full time
Att. 41
Chipstead
-
Brandon Sovare 20'
-
Emeka Okakpu 40'
2 - 2
Full time
Sutton United
-
Alex Nunes 29'
-
Tyler Kerlew-Stewart 81'
Att. 61
1 - 6
Full time
Metropolitan Police
-
Sam Fanning 36'
-
Jared Myers 45'
-
Mason Galloway 51'
-
Mason Galloway 73'
-
Ricky Johnson 82'
-
Sam Fanning 85'
South
Att. 60
1 - 2
Full time
Burgess Hill Town
-
Charlie Broad 47'
-
Charlie Broad 76'
West
Att. 30
Aldershot Town
-
Stephan Moreira 9'
-
Stephan Moreira 20'
2 - 0
Full time
Att. 50
1 - 8
Full time
Bracknell Town
-
Lucias Vine 2'
-
Matthew Mihell 7'
-
Joshua Harris 20'
-
Lucias Vine 27'
-
Joshua Smith 57'
-
Matthew Mihell 70'
-
Harvey Yates 76'
-
Harvey Yates 86'
Thursday 19 September 2019
- First Round Qualifying
19:30
1 - 3
Full time
Chertsey Town
-
Samuel Haughey 16'
-
Arlie Talboys 36'
-
Samuel Haughey 60'
Wednesday 18 September 2019
- First Round Qualifying
19:00
4 - 2
Full time
Ashford United
-
Harry Linch 56'
-
Alfie Prior 90'
Att. 134
Wealdstone
-
Jack Warburton 26'
-
Ryan Morgan 36'
-
Ryan Morgan 80'
-
Jayde Crotty 81'
4 - 1
Full time
Monday 16 September 2019
- First Round Qualifying
19:45
6 - 4
Full time
Bognor Regis Town
-
Ollie Hawkins 1'
-
Cade Dyer 19'
-
Cade Dyer 23'
-
Ollie Hawkins 71'
AET
Friday 13 September 2019
- Preliminary Round
Att. 58
Eastbourne Borough
-
Mackenzie Stiles 5'
-
Mackenzie Stiles 46'
-
Matthew Astle 50'
-
Charlie Vella-Andrade 64'
4 - 1
Full time
Thursday 12 September 2019
- Round One
Att. 26
1 - 5
Full time
Dorking Wanderers
-
Max Erwood 8'
-
Ronald Schoengut Nunez 43'
-
Ronald Schoengut Nunez 60'
-
Max Leitch 74'
-
Tom Edwards 76'
- Preliminary Round
Att. 46
Woking
-
Jayden Wareham 2'
-
Marcus Goodings 4'
-
Samuel Evans 20'
-
Jayden Wareham 30'
-
Jayden Wareham 35'
-
Oliver Creed 50'
-
Jayden Wareham 55'
-
Morris Musselwhite 60'
-
Salim Saied 70'
-
Oliver Creed 75'
-
Samuel Evans 75'
-
Jayden Wareham 80'
12 - 0
Full time
Att. 43
Worthing
-
Thomas Chalaye 25'
-
Thomas Chalaye 64'
2 - 2
Full time
Hastings United
-
Frederick Warren 20'
-
Harry Simmons 88'
Hastings United win 5 - 6 on penalties.
Wednesday 11 September 2019
- Preliminary Round
Att. 42
Bracknell Town
-
Harvey Yates 46'
-
Thomas Nower 54'
-
Joshua Harris 71'
-
Luke Wayborn 79'
(Pen)
-
Thomas Nower 90'
5 - 0
Full time
Wealdstone win 4 - 5 on penalties.
- Round One
Att. 45
Whyteleafe
-
Taylon Green 21'
-
Taylon Green 22'
-
James Allen 35'
-
Archie Vincent 48'
-
Archie Vincent 55'
-
Ryan Penton 59'
-
Nathan Palmer 89'
7 - 1
Full time
Three Bridges
-
Stephen Adegboye 1'
-
Nabeel Ghannam 1'
(Sent Off)
Tuesday 10 September 2019
- Round One
Att. 53
Ashford United
-
Reece Blyth-Featherbe 5'
-
Daniel James 39'
-
Reece Blyth-Featherbe 75'
(Sent Off)
-
Joshua Waters 76'
-
Joshua Waters 82'
-
Joshua Waters 86'
5 - 2
Full time
East Grinstead Town
-
James Waghorn 31'
-
Joseph Green 41'
- Preliminary Round
Att. 41
Corinthian
-
Che Quartey 22'
-
Che Quartey 50'
2 - 2
Full time
VCD Athletic
-
Harmeed Ishola 20'
-
Alfie Rhodes 65'
VCD Athletic win 5 - 6 on penalties.
Att. 37
1 - 5
Full time
Sutton United
-
Gerald Nunoo 37'
-
Kylian Kouassi 55'
-
Declan Frith 63'
-
Dylan Awulonu 71'
-
Christopher Alhassan 90'
Monday 9 September 2019
- Round One
Aldershot Town win 5 - 3 on penalties.
Att. 38
Metropolitan Police
-
Ethan Etukudo 7'
-
Tom Cursons 25'
-
Ethan Etukudo 52'
-
Sam Fanning 61'
-
Sam Fanning 65'
-
Jack Clark 67'
-
Mason Galloway 69'
-
Ryan Trevitt 73'
-
Sam Fanning 84'
-
Mason Galloway 87'
10 - 2
Full time
Carshalton Athletic
-
Oreofe Bello 46'
-
Jacob Raphael 51'
Att. 43
0 - 2
Full time
Whitehawk
-
Adam Lindo 0'
-
Demas Ramsis 0'
Att. 80
Sutton Common Rovers
-
Sol Headley 40'
(Sent Off)
0 - 1
Full time
Att. 42
Uxbridge
-
Daniel Boswell 40'
-
Lonit Talla 55'
-
Alfie Harburn 58'
-
Lucas Camacho 65'
-
Yunas Mohamed 80'
5 - 1
Full time
- Preliminary Round
Att. 32
Leatherhead
-
Ellis Pringle 16'
-
Josh Potts 20'
(OG)
-
Reon Donkor 56'
-
Adedeji Lawal 70'
-
Adedeji Lawal 78'
-
Reon Donkor 88'
6 - 0
Full time
Wednesday 4 September 2019
- Preliminary
Att. 51
Camberley Town
-
Alex MacAllister 2'
-
Alex MacAllister 22'
-
Leo Spicer 25'
-
Leo Spicer 30'
-
Alex MacAllister 39'
-
Toben Francis 43'
-
Alex MacAllister 50'
-
Alex MacAllister 54'
-
Toben Francis 67'
9 - 0
Full time
Att. 127
Wealdstone
-
Ryan Morgan 40'
-
Dylan Krikler 75'
2 - 1
Full time
Monday 2 September 2019
- Preliminary
Bognor Regis Town win 2 - 4 on penalties.