Wednesday 27 October 2021

Youth East

19:30
Glebe
vs
Tonbridge Angels

Youth West

19:45
Hampton & Richmond Borough
vs
Wealdstone

Tuesday 26 October 2021

Youth South

Att. 55
Horsham
3 - 7 Full time
Worthing

Youth East

Att. 36
Maidstone United
  • Joseph Terry 42'
  • John Openibo 65'
2 - 3 Full time
South Park

Monday 25 October 2021

Youth Central

Att. 50
Aldershot Town
1 - 3 Full time
Kingstonian
  • Alexander Body 14'
  • Callum Stephens 15'
  • David Lopes 89'
Att. 48
Chipstead
  • Abel Parcerisa Vendrells 13'
  • Daniel Berry 29'
  • Thomas Smith 34'
  • Abel Parcerisa Vendrells 50'
  • Daniel Berry 53'
  • Aaron Joseph 80'
  • Leon Starkey Dyer 90'
7 - 0 Full time
Chertsey Town
Att. 24
Sutton United PSA
2 - 2 Full time
Carshalton Athletic
  • Anton Vorukov 35'
  • Anton Vorukov 53'

Youth South

Att. 134
Eastbourne Borough
  • Baptiste D'Abadie de Lurbe 75'
1 - 0 Full time
Hastings United
19:45
Whitehawk
P - P
Burgess Hill Town

Youth East

Att. 48
Chatham Town
  • Lewis Bain 77'
1 - 3 Full time
K Sports
  • Harry Colling 13'
  • Sebastian Paling 27'
  • Joe Thomas 85'
Att. 48
Sutton Common Rovers
5 - 0 Full time
Corinthians

Youth West

Att. 67
Bedfont Sports
  • Michael Goddard 18'
  • Michael Goddard 36'
  • David Robinson 65'
  • Alfie Lal 89'
4 - 0 Full time
Camberley Town
19:45
Uxbridge
2 - 4 Full time
Beaconsfield Town

Thursday 21 October 2021

Youth South

Att. 88
Lewes
  • Kaiden Akbar 40'
  • Harry Margeson 60'
  • Alfred Mitchell 74'
  • Kaiden Akbar 84'
4 - 0 Full time
Hastings United

Youth East

19:45
Cray Valley PM
P - P
Sutton Common Rovers

Youth West

19:45
Camberley Town
P - P
Marlow
Att. 34
Northwood
  • William Robinson 12'
  • Oscar John 85'
2 - 4 Full time
Hampton & Richmond Borough
  • Jack Johnson 25'
  • Zak Fraser-Grante 50'
  • Devon Baxter 65'
  • Devon Baxter 74'

Wednesday 20 October 2021

Youth West

Att. 123
Beaconsfield Town
  • Liam Watters 40'
  • Tom Whitburn 64'
2 - 2 Full time
Ashford Town (Middx)
  • Jamie Watson 70'
  • Ethan Hellyer 76'

Tuesday 19 October 2021

Youth South

Att. 112
Worthing
  • Owen Worsdell 27'
  • Bradley Dolaghan 32'
  • Evan Hoarty 36'
  • Owen Worsdell 37'
  • Bradley Dolaghan 58'
  • Evan Hoarty 65'
  • Bradley Dolaghan 69'
7 - 1 Full time
Horsham YMCA
  • Lewis Shivnarain 59'

Monday 18 October 2021

Youth Central

Att. 44
Chertsey Town
  • Finn Haughey 53'
  • Butrint Kciku 75'
2 - 2 Full time
Sutton United PSA
  • Deondre Date 34'
  • Deven Reid-Solanki 78'
Att. 58
Chipstead
  • Thomas Smith 26'
  • George Craig 40' (Pen)
  • Abel Parcerisa Vendrells 80' (Pen)
  • Abel Parcerisa Vendrells 86'
  • Joshua Burr 90'
5 - 7 Full time
Leatherhead
  • Sebastian Karczewski 41'
  • Sebastian Karczewski 48'
  • Matteo Adler 51'
  • Sebastian Karczewski 52'
  • Matteo Adler 57'
  • Sebastian Karczewski 60'
  • Sebastian Karczewski 62'
Att. 30
Metropolitan Police
  • Daniel Uzor 5'
  • Joshua Keeya 10'
  • Joshua Keeya 13'
  • Samuel Comrie 34'
  • Samuel Comrie 60'
  • Daniel Uzor 88'
6 - 0 Full time
Dorking Wanderers

Youth South

Att. 52
Burgess Hill Town
  • Ethan Hall 31'
  • Ethan Hall 36'
2 - 2 Full time
Bognor Regis Town
  • Billy Granger 61'
  • Owen Smith 90' (Pen)
Att. 46
Eastbourne Borough
  • Fraser Middleton 8'
  • Fraser Middleton 53'
  • Fraser Middleton 56'
3 - 0 Full time
Whitehawk
Att. 80
Three Bridges
  • Ben Aubrey 27'
  • Ben Aubrey 67'
2 - 1 Full time
Horsham
  • Tristan Pereira-Leeatin 28'

Youth East

Att. 52
Corinthians
  • Mark Cahill 60'
  • Joseph Kpaka 75'
  • Mark Cahill 90' (Sent Off)
2 - 1 Full time
Chatham Town
  • Lewis Allan 18'
19:45
South Park
P - P
Glebe
Att. 60
Tonbridge Angels
  • George Theis 45'
  • George Theis 57'
2 - 2 Full time
K Sports
  • Mackenzie Gardiner 14'
  • Harry Colling 85'

Youth West

Att. 41
Bedfont Sports
  • Taheen Bentebbal 57'
  • Alfie Lal 73'
  • Kelvin Amaefule 90'
3 - 0 Full time
Uxbridge

Thursday 14 October 2021

FA Youth Cup 21-22 - Third Round Qualifying

Att. 167
Aldershot Town
2 - 0 Full time
Tonbridge Angels
Att. 138
Cray Valley PM
  • Jonathan Lawson 12'
  • Antonio Dos Santos 34'
3 - 2 Full time
Bexhill United
19:45
Farnham Town
2 - 5 Full time
Leatherhead
Att. 146
Lewes
6 - 0 Full time
Hemel Hempstead Town
Att. 129
Worthing
  • Ollie Starkey 23'
  • Maxwell Bartlett 63'
  • Kyle O'Brien 64'
3 - 1 Full time
Kings Langley

Wednesday 13 October 2021

Youth East

Att. 65
Glebe
  • Finlay Boyce 55'
1 - 1 Full time
Corinthians
  • Joshua Kyeyune-Senyange 40'

FA Youth Cup 21-22 - Third Round Qualifying

Att. 114
Marlow
  • Ben Van Aurich 27'
1 - 2 Full time
Sutton Common Rovers

Monday 11 October 2021

Youth Central

Att. 38
Leatherhead
  • Matteo Adler 17'
  • James Mather 84'
2 - 1 Full time
Metropolitan Police
  • Shkyler Burrowes 19'

Youth West

Att. 43
Uxbridge
  • Harvey Chambers 15'
  • Frankie Major 20'
  • Charlie George 35'
  • Makael Scott 40'
4 - 1 Full time
Wealdstone
  • Omar Al-Seadi 34'

FA Youth Cup 21-22 - Third Round Qualifying

Att. 119
Hayes & Yeading United
2 - 1 Full time
Langley

Thursday 7 October 2021

Youth South

Att. 78
Lewes
  • Charlie Gibson 10'
  • Harry Margeson 48'
  • Benjamin Hack 65'
  • Kaiden Akbar 75'
  • Kaiden Akbar 80'
5 - 0 Full time
Whitehawk

Youth West

Att. 75
Marlow
  • Noah Otis Henry 34'
  • Joshua Oliver 41'
  • James Ayres 47'
  • Joshua Oliver 76'
4 - 1 Full time
Uxbridge
  • Jahrome Evans 5'
Att. 33
Northwood
  • Mayvin Vigneswaran 28'
  • William Robinson 84'
2 - 1 Full time
Wealdstone
  • Robbie Quigley 0' (Sent Off)
  • Fawaz Babalola 12'

Wednesday 6 October 2021

Youth Central

Att. 47
Kingstonian
  • Alexander Body 11'
1 - 0 Full time
Carshalton Athletic

Youth West

Att. 80
Ashford Town (Middx)
0 - 6 Full time
Bedfont Sports
  • Michael Goddard 8'
  • Michael Goddard 18'
  • Amara Chukwunta 23'
  • Michael Goddard 28'
  • David Robinson 44'
  • Jake Beck-Nardoni 71'
Att. 56
Hayes & Yeading United
  • Benjamin Bell 45'
  • Harley Sells 88'
2 - 1 Full time
Beaconsfield Town
  • Liam Watters 25'

FA Youth Cup 21-22 - Second Round Qualifying

Att. 69
Sutton Common Rovers
5 - 1 Cancelled
Eastbourne Borough

Tuesday 5 October 2021

Youth South

Att. 48
Horsham
  • James Archard 3'
  • Finlay Knight 42'
2 - 2 Full time
Hastings United
  • Harrison Smith 67'
  • Charlie Honey 68'

Monday 4 October 2021

Youth Central

Att. 31
Leatherhead
  • Ben Grant 60'
  • Faren Vary 80'
2 - 4 Full time
Sutton United PSA
  • Mark Gana 33'
  • Ryley Reynolds 56'
  • Mark Gana 64'
  • Casey Shann 74'

Youth South

Att. 62
Three Bridges
0 - 3 Full time
Worthing
  • Rocco Gamblin 20'
  • Rocco Gamblin 35'
  • Bradley Dolaghan 55'

Youth East

Att. 43
Chatham Town
  • Jude Watts 52'
  • Jude Watts 83'
2 - 5 Full time
Cray Valley PM
  • Jonathan Lawson 7'
  • Antonio Dos Santos 49'
  • Jamie Obianigwe 63'
  • Joshua Serry-Kamal 65' (Pen)
  • Harry Hopper 68'
Att. 51
K Sports
  • Harry Colling 1'
  • Toby Sargeant 25'
  • Harry Colling 62'
  • Mackenzie Gardiner 89'
4 - 0 Full time
Corinthians

Friday 1 October 2021

FA Youth Cup 21-22 - Second Round Qualifying

Att. 118
Kings Langley
4 - 1 Full time
Wealdstone
  • Marley Wilson-Braithwaite 65'

Latest news

Wednesday night football!
Premier Wednesday night football!

We've two matches tonight- get off the sofa and head along!

Ola for Tilbury
Tilbury Ola for Tilbury

Ola Ogunwamide returns for the Dockers

Worthing and Cray Valley hit the top!
Premier Worthing and Cray Valley hit the top!

Tilbury and Whitehawk returned to form in style, Invicta stunned the Rocks, Margate and Bishop's Stortford hit the top five, and Ashford United silenced the biggest crowd of the night. It's our round up.

The Pitching In Isthmian Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe