Fixtures

Saturday 2 January 2021

Premier Division

15:00
Bishop's Stortford
vs
Carshalton Athletic
15:00
Bognor Regis Town
vs
Wingate & Finchley
15:00
Bowers & Pitsea
vs
Enfield Town
15:00
Corinthian-Casuals
vs
Cray Wanderers
15:00
Haringey Borough
vs
Cheshunt
15:00
Hornchurch
vs
Worthing
15:00
Horsham
vs
Folkestone Invicta
15:00
Leatherhead
vs
Lewes
15:00
Margate
vs
Kingstonian
15:00
Merstham
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Potters Bar Town
vs
East Thurrock United

North Division

15:00
AFC Sudbury
vs
Romford
15:00
Aveley
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Basildon United
vs
Histon
15:00
Brentwood Town
vs
Coggeshall Town
15:00
Cambridge City
vs
Hullbridge Sports
15:00
Canvey Island
vs
Bury Town
15:00
Great Wakering Rovers
vs
Dereham Town
15:00
Heybridge Swifts
vs
Grays Athletic
15:00
Soham Town Rangers
vs
Felixstowe & Walton United
15:00
Witham Town
vs
Tilbury

South Central Division

15:00
Barking
vs
Bedfont Sports
15:00
Bracknell Town
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
Chalfont St Peter
vs
Chipstead
15:00
Chertsey Town
vs
Ware
15:00
FC Romania
vs
Marlow
15:00
Hanwell Town
vs
Hertford Town
15:00
Staines Town
vs
Harlow Town
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Northwood
15:00
Waltham Abbey
vs
Uxbridge
15:00
Westfield
vs
South Park

South East Division

15:00
Ashford United
vs
Burgess Hill Town
15:00
Chichester City
vs
Faversham Town
15:00
Hastings United
vs
Whyteleafe
15:00
Haywards Heath Town
vs
Three Bridges
15:00
Herne Bay
vs
Cray Valley PM
15:00
Hythe Town
vs
Whitehawk
15:00
Sevenoaks Town
vs
Whitstable Town
15:00
Sittingbourne
vs
East Grinstead Town
15:00
VCD Athletic
vs
Ramsgate

Saturday 9 January 2021

Premier Division

15:00
Brightlingsea Regent
vs
Corinthian-Casuals
15:00
Carshalton Athletic
vs
Bognor Regis Town
15:00
Cheshunt
vs
Margate
15:00
East Thurrock United
vs
Haringey Borough
15:00
Enfield Town
vs
Horsham
15:00
Folkestone Invicta
vs
Bishop's Stortford
15:00
Kingstonian
vs
Merstham
15:00
Lewes
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Wingate & Finchley
vs
Hornchurch
15:00
Worthing
vs
Leatherhead

North Division

15:00
Bury Town
vs
Heybridge Swifts
15:00
Coggeshall Town
vs
Basildon United
15:00
Dereham Town
vs
Canvey Island
15:00
Felixstowe & Walton United
vs
Aveley
15:00
Grays Athletic
vs
Witham Town
15:00
Histon
vs
Brentwood Town
15:00
Hullbridge Sports
vs
Soham Town Rangers
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Great Wakering Rovers
15:00
Romford
vs
Cambridge City
15:00
Tilbury
vs
AFC Sudbury

South Central Division

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
FC Romania
15:00
Bedfont Sports
vs
Waltham Abbey
15:00
Chipstead
vs
Staines Town
15:00
Harlow Town
vs
Chertsey Town
15:00
Hertford Town
vs
Bracknell Town
15:00
Marlow
vs
Hanwell Town
15:00
Northwood
vs
Barking
15:00
South Park
vs
Chalfont St Peter
15:00
Uxbridge
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Ware
vs
Westfield

South East Division

15:00
Burgess Hill Town
vs
Herne Bay
15:00
Cray Valley PM
vs
Haywards Heath Town
15:00
East Grinstead Town
vs
Hythe Town
15:00
Faversham Town
vs
Ashford United
15:00
Phoenix Sports
vs
Sevenoaks Town
15:00
Ramsgate
vs
Hastings United
15:00
Three Bridges
vs
Sittingbourne
15:00
Whitstable Town
vs
Chichester City
15:00
Whyteleafe
vs
VCD Athletic

Sunday 10 January 2021

Premier Division

15:00
Cray Wanderers
vs
Potters Bar Town

Saturday 16 January 2021

Premier Division

15:00
Bowers & Pitsea
vs
Bishop's Stortford
15:00
Enfield Town
vs
Carshalton Athletic
15:00
Folkestone Invicta
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Horsham
vs
Hornchurch
15:00
Kingstonian
vs
Cheshunt
15:00
Leatherhead
vs
Corinthian-Casuals
15:00
Lewes
vs
Haringey Borough
15:00
Margate
vs
Bognor Regis Town
15:00
Potters Bar Town
vs
Merstham
15:00
Wingate & Finchley
vs
Cray Wanderers
15:00
Worthing
vs
East Thurrock United

North Division

15:00
AFC Sudbury
vs
Soham Town Rangers
15:00
Aveley
vs
Coggeshall Town
15:00
Cambridge City
vs
Brentwood Town
15:00
Canvey Island
vs
Basildon United
15:00
Dereham Town
vs
Hullbridge Sports
15:00
Felixstowe & Walton United
vs
Bury Town
15:00
Great Wakering Rovers
vs
Grays Athletic
15:00
Heybridge Swifts
vs
Witham Town
15:00
Romford
vs
Histon
15:00
Tilbury
vs
Maldon & Tiptree

South Central Division

15:00
Bedfont Sports
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Chalfont St Peter
vs
Hertford Town
15:00
Chertsey Town
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
FC Romania
vs
Hanwell Town
15:00
Harlow Town
vs
Ware
15:00
South Park
vs
Chipstead
15:00
Staines Town
vs
Northwood
15:00
Uxbridge
vs
Marlow
15:00
Waltham Abbey
vs
Barking
15:00
Westfield
vs
Bracknell Town

South East Division

15:00
Burgess Hill Town
vs
Whyteleafe
15:00
Cray Valley PM
vs
Whitstable Town
15:00
East Grinstead Town
vs
Phoenix Sports
15:00
Herne Bay
vs
Ramsgate
15:00
Sevenoaks Town
vs
Ashford United
15:00
Sittingbourne
vs
Hythe Town
15:00
Three Bridges
vs
Chichester City
15:00
VCD Athletic
vs
Faversham Town
15:00
Whitehawk
vs
Hastings United

Saturday 23 January 2021

Premier Division

15:00
Bishop's Stortford
vs
Potters Bar Town
15:00
Bognor Regis Town
vs
Leatherhead
15:00
Brightlingsea Regent
vs
Enfield Town
15:00
Carshalton Athletic
vs
Lewes
15:00
Cheshunt
vs
Wingate & Finchley
15:00
Corinthian-Casuals
vs
Horsham
15:00
Cray Wanderers
vs
Bowers & Pitsea
15:00
East Thurrock United
vs
Margate
15:00
Haringey Borough
vs
Kingstonian
15:00
Hornchurch
vs
Folkestone Invicta
15:00
Merstham
vs
Worthing

North Division

15:00
Basildon United
vs
Heybridge Swifts
15:00
Brentwood Town
vs
AFC Sudbury
15:00
Bury Town
vs
Tilbury
15:00
Coggeshall Town
vs
Dereham Town
15:00
Grays Athletic
vs
Cambridge City
15:00
Histon
vs
Great Wakering Rovers
15:00
Hullbridge Sports
vs
Felixstowe & Walton United
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Romford
15:00
Soham Town Rangers
vs
Canvey Island
15:00
Witham Town
vs
Aveley

South Central Division

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Harlow Town
15:00
Barking
vs
Westfield
15:00
Bracknell Town
vs
FC Romania
15:00
Chipstead
vs
Uxbridge
15:00
Hanwell Town
vs
Chalfont St Peter
15:00
Hertford Town
vs
Chertsey Town
15:00
Marlow
vs
Bedfont Sports
15:00
Northwood
vs
Waltham Abbey
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Staines Town
15:00
Ware
vs
South Park

South East Division

15:00
Ashford United
vs
Cray Valley PM
15:00
Chichester City
vs
Herne Bay
15:00
Faversham Town
vs
Whitehawk
15:00
Hastings United
vs
Sevenoaks Town
15:00
Hythe Town
vs
Haywards Heath Town
15:00
Phoenix Sports
vs
Three Bridges
15:00
Ramsgate
vs
Burgess Hill Town
15:00
Whitstable Town
vs
East Grinstead Town
15:00
Whyteleafe
vs
Sittingbourne

Saturday 30 January 2021

Premier Division

15:00
Bowers & Pitsea
vs
Corinthian-Casuals
15:00
Enfield Town
vs
Cheshunt
15:00
Folkestone Invicta
vs
Bognor Regis Town
15:00
Horsham
vs
Merstham
15:00
Kingstonian
vs
East Thurrock United
15:00
Leatherhead
vs
Hornchurch
15:00
Lewes
vs
Cray Wanderers
15:00
Margate
vs
Bishop's Stortford
15:00
Potters Bar Town
vs
Haringey Borough
15:00
Wingate & Finchley
vs
Carshalton Athletic
15:00
Worthing
vs
Brightlingsea Regent

North Division

15:00
AFC Sudbury
vs
Basildon United
15:00
Aveley
vs
Histon
15:00
Cambridge City
vs
Coggeshall Town
15:00
Canvey Island
vs
Brentwood Town
15:00
Dereham Town
vs
Bury Town
15:00
Felixstowe & Walton United
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Great Wakering Rovers
vs
Witham Town
15:00
Heybridge Swifts
vs
Soham Town Rangers
15:00
Romford
vs
Grays Athletic
15:00
Tilbury
vs
Hullbridge Sports

South Central Division

15:00
Bedfont Sports
vs
Chipstead
15:00
Chalfont St Peter
vs
Bracknell Town
15:00
Chertsey Town
vs
Northwood
15:00
FC Romania
vs
Barking
15:00
Harlow Town
vs
Hertford Town
15:00
South Park
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
Staines Town
vs
Hanwell Town
15:00
Uxbridge
vs
Ware
15:00
Waltham Abbey
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Westfield
vs
Marlow

South East Division

15:00
Burgess Hill Town
vs
Whitstable Town
15:00
Cray Valley PM
vs
Whyteleafe
15:00
East Grinstead Town
vs
Ashford United
15:00
Haywards Heath Town
vs
Chichester City
15:00
Herne Bay
vs
Hythe Town
15:00
Sevenoaks Town
vs
Faversham Town
15:00
Three Bridges
vs
Ramsgate
15:00
VCD Athletic
vs
Hastings United
15:00
Whitehawk
vs
Phoenix Sports

Latest news

Kojo Jammer
Maldon & Tiptree Kojo Jammer

Defender Awotwi returns from Welling

Regent bring in Clacton defender
Brightlingsea Regent Regent bring in Clacton defender

Zach Smith-Walter heads to the Taydal

A slimmed-down South East Saturday!
South East Division A slimmed-down South East Saturday!

We have only three matches, but three of the top seven look to make gains on absent Hastings. It’s our preview.

The Pitching In Isthmian Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe