Fixtures

Saturday 2 April 2022

Premier

15:00
Bishop's Stortford
vs
Folkestone Invicta
15:00
Bowers & Pitsea
vs
Cheshunt
15:00
Brightlingsea Regent
vs
Corinthian-Casuals
15:00
East Thurrock United
vs
Merstham
15:00
Enfield Town
vs
Horsham
15:00
Hornchurch
vs
Bognor Regis Town
15:00
Kingstonian
vs
Carshalton Athletic
15:00
Leatherhead
vs
Cray Wanderers
15:00
Lewes
vs
Wingate & Finchley
15:00
Margate
vs
Potters Bar Town
15:00
Worthing
vs
Haringey Borough

South-Central

15:00
Bedfont Sports
vs
Hanwell Town
15:00
Binfield
vs
Uxbridge
15:00
Chalfont St Peter
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Marlow
vs
Basingstoke Town
15:00
Northwood
vs
Chertsey Town
15:00
South Park
vs
Bracknell Town
15:00
Staines Town
vs
Chipstead
15:00
Westfield
vs
Sutton Common Rovers

North

15:00
AFC Sudbury
vs
Hullbridge Sports
15:00
Bury Town
vs
Brentwood Town
15:00
Canvey Island
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Coggeshall Town
vs
Dereham Town
15:00
Grays Athletic
vs
Hashtag United
15:00
Great Wakering Rovers
vs
Felixstowe & Walton United
15:00
Heybridge Swifts
vs
Tilbury
15:00
Romford
vs
Basildon United
15:00
Stowmarket Town
vs
Barking
15:00
Witham Town
vs
Aveley

South East

15:00
Burgess Hill Town
vs
Herne Bay
15:00
Chichester City
vs
Corinthian
15:00
Cray Valley PM
vs
Ramsgate
15:00
Hastings United
vs
Haywards Heath Town
15:00
Hythe Town
vs
Lancing
15:00
Sevenoaks Town
vs
Faversham Town
15:00
Sittingbourne
vs
East Grinstead Town
15:00
Three Bridges
vs
Phoenix Sports
15:00
VCD Athletic
vs
Ashford United
15:00
Whitstable Town
vs
Whitehawk

Sunday 3 April 2022

South-Central

15:00
Guernsey
vs
Ashford Town (Middx)

Saturday 9 April 2022

Premier

15:00
Bognor Regis Town
vs
East Thurrock United
15:00
Bowers & Pitsea
vs
Worthing
15:00
Brightlingsea Regent
vs
Enfield Town
15:00
Carshalton Athletic
vs
Margate
15:00
Cheshunt
vs
Lewes
15:00
Folkestone Invicta
vs
Corinthian-Casuals
15:00
Horsham
vs
Haringey Borough
15:00
Kingstonian
vs
Bishop's Stortford
15:00
Potters Bar Town
vs
Merstham
15:00
Wingate & Finchley
vs
Leatherhead

South-Central

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Thatcham Town
15:00
Basingstoke Town
vs
South Park
15:00
Chertsey Town
vs
Binfield
15:00
Chipstead
vs
Hanwell Town
15:00
Guernsey
vs
Chalfont St Peter
15:00
Marlow
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Northwood
vs
Westfield
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Bedfont Sports
15:00
Uxbridge
vs
Staines Town

North

15:00
Aveley
vs
Hashtag United
15:00
Barking
vs
Felixstowe & Walton United
15:00
Basildon United
vs
Heybridge Swifts
15:00
Brentwood Town
vs
Hullbridge Sports
15:00
Bury Town
vs
Tilbury
15:00
Canvey Island
vs
Romford
15:00
Coggeshall Town
vs
Great Wakering Rovers
15:00
Dereham Town
vs
Grays Athletic
15:00
Maldon & Tiptree
vs
AFC Sudbury
15:00
Witham Town
vs
Stowmarket Town

South East

15:00
Burgess Hill Town
vs
Sittingbourne
15:00
Corinthian
vs
Whitstable Town
15:00
East Grinstead Town
vs
Phoenix Sports
15:00
Faversham Town
vs
Hastings United
15:00
Herne Bay
vs
Chichester City
15:00
Lancing
vs
Ashford United
15:00
Ramsgate
vs
Haywards Heath Town
15:00
Sevenoaks Town
vs
Cray Valley PM
15:00
VCD Athletic
vs
Three Bridges
15:00
Whitehawk
vs
Hythe Town

Sunday 10 April 2022

Premier

15:00
Cray Wanderers
vs
Hornchurch

Saturday 16 April 2022

Premier

15:00
Bishop's Stortford
vs
Potters Bar Town
15:00
Corinthian-Casuals
vs
Horsham
15:00
East Thurrock United
vs
Wingate & Finchley
15:00
Enfield Town
vs
Cray Wanderers
15:00
Haringey Borough
vs
Cheshunt
15:00
Hornchurch
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Leatherhead
vs
Folkestone Invicta
15:00
Lewes
vs
Kingstonian
15:00
Margate
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Merstham
vs
Bognor Regis Town
15:00
Worthing
vs
Carshalton Athletic

South-Central

15:00
Bedfont Sports
vs
Guernsey
15:00
Binfield
vs
Marlow
15:00
Chalfont St Peter
vs
Northwood
15:00
Hanwell Town
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
South Park
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
Staines Town
vs
Bracknell Town
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Chertsey Town
15:00
Thatcham Town
vs
Uxbridge
15:00
Westfield
vs
Basingstoke Town

North

15:00
AFC Sudbury
vs
Witham Town
15:00
Felixstowe & Walton United
vs
Bury Town
15:00
Grays Athletic
vs
Brentwood Town
15:00
Great Wakering Rovers
vs
Canvey Island
15:00
Hashtag United
vs
Barking
15:00
Heybridge Swifts
vs
Coggeshall Town
15:00
Hullbridge Sports
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Romford
vs
Aveley
15:00
Stowmarket Town
vs
Dereham Town
15:00
Tilbury
vs
Basildon United

South East

15:00
Ashford United
vs
Ramsgate
15:00
Chichester City
vs
East Grinstead Town
15:00
Cray Valley PM
vs
Burgess Hill Town
15:00
Hastings United
vs
VCD Athletic
15:00
Haywards Heath Town
vs
Corinthian
15:00
Hythe Town
vs
Sevenoaks Town
15:00
Phoenix Sports
vs
Lancing
15:00
Sittingbourne
vs
Herne Bay
15:00
Three Bridges
vs
Whitehawk
15:00
Whitstable Town
vs
Faversham Town

Monday 18 April 2022

Premier

15:00
Bognor Regis Town
vs
Lewes
15:00
Bowers & Pitsea
vs
Hornchurch
15:00
Brightlingsea Regent
vs
Haringey Borough
15:00
Carshalton Athletic
vs
Corinthian-Casuals
15:00
Cheshunt
vs
Bishop's Stortford
15:00
Folkestone Invicta
vs
Margate
15:00
Horsham
vs
Worthing
15:00
Kingstonian
vs
Leatherhead
15:00
Potters Bar Town
vs
Enfield Town
15:00
Wingate & Finchley
vs
Merstham

South-Central

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Hanwell Town
15:00
Basingstoke Town
vs
Binfield
15:00
Bracknell Town
vs
Westfield
15:00
Chertsey Town
vs
Bedfont Sports
15:00
Chipstead
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Guernsey
vs
South Park
15:00
Marlow
vs
Thatcham Town
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Staines Town
15:00
Uxbridge
vs
Chalfont St Peter

North

15:00
Aveley
vs
Tilbury
15:00
Barking
vs
Great Wakering Rovers
15:00
Basildon United
vs
Hashtag United
15:00
Brentwood Town
vs
Romford
15:00
Bury Town
vs
AFC Sudbury
15:00
Canvey Island
vs
Grays Athletic
15:00
Coggeshall Town
vs
Stowmarket Town
15:00
Dereham Town
vs
Hullbridge Sports
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Felixstowe & Walton United
15:00
Witham Town
vs
Heybridge Swifts

South East

15:00
Burgess Hill Town
vs
Chichester City
15:00
Corinthian
vs
Phoenix Sports
15:00
East Grinstead Town
vs
Three Bridges
15:00
Faversham Town
vs
Ashford United
15:00
Herne Bay
vs
Hythe Town
15:00
Lancing
vs
Hastings United
15:00
Ramsgate
vs
Whitstable Town
15:00
Sevenoaks Town
vs
Sittingbourne
15:00
VCD Athletic
vs
Cray Valley PM
15:00
Whitehawk
vs
Haywards Heath Town

Tuesday 19 April 2022

Premier

19:45
Cray Wanderers
vs
East Thurrock United

Saturday 23 April 2022

Premier

15:00
Bishop's Stortford
vs
Cray Wanderers
15:00
Corinthian-Casuals
vs
Cheshunt
15:00
East Thurrock United
vs
Horsham
15:00
Enfield Town
vs
Bognor Regis Town
15:00
Haringey Borough
vs
Folkestone Invicta
15:00
Hornchurch
vs
Wingate & Finchley
15:00
Leatherhead
vs
Potters Bar Town
15:00
Lewes
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Margate
vs
Kingstonian
15:00
Merstham
vs
Carshalton Athletic
15:00
Worthing
vs
Brightlingsea Regent

South-Central

15:00
Bedfont Sports
vs
Bracknell Town
15:00
Binfield
vs
Chipstead
15:00
Chalfont St Peter
vs
Basingstoke Town
15:00
Hanwell Town
vs
Guernsey
15:00
South Park
vs
Uxbridge
15:00
Staines Town
vs
Northwood
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
Thatcham Town
vs
Chertsey Town
15:00
Westfield
vs
Marlow

North

15:00
AFC Sudbury
vs
Basildon United
15:00
Felixstowe & Walton United
vs
Coggeshall Town
15:00
Grays Athletic
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Great Wakering Rovers
vs
Dereham Town
15:00
Hashtag United
vs
Canvey Island
15:00
Heybridge Swifts
vs
Bury Town
15:00
Hullbridge Sports
vs
Aveley
15:00
Romford
vs
Witham Town
15:00
Stowmarket Town
vs
Brentwood Town
15:00
Tilbury
vs
Barking

South East

15:00
Ashford United
vs
Whitehawk
15:00
Chichester City
vs
Ramsgate
15:00
Cray Valley PM
vs
Faversham Town
15:00
Hastings United
vs
Sevenoaks Town
15:00
Haywards Heath Town
vs
VCD Athletic
15:00
Hythe Town
vs
East Grinstead Town
15:00
Phoenix Sports
vs
Herne Bay
15:00
Sittingbourne
vs
Corinthian
15:00
Three Bridges
vs
Burgess Hill Town
15:00
Whitstable Town
vs
Lancing

Latest news

Sudbury, Bowers and Horsham to mix it with the big boys!
Premier Sudbury, Bowers and Horsham to mix it with the big boys!

Whilst Casuals and Invicta face midweek replays in a bid to join them- whilst in the League Merstham hit five, Canvey win again, and we’ve new leaders South East. It’s our round up.

Lambert lands at Whitehawk
Whitehawk Lambert lands at Whitehawk

Eastbourne Borough forward moves along the coast

Bricknell becomes an Urchin
Enfield Town Bricknell becomes an Urchin

Enfield's Billy signs on at Hornchurch

The Pitching In Isthmian Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe