Fixtures

Saturday 2 March 2024

Premier

15:00
Billericay Town
vs
Hashtag United
15:00
Carshalton Athletic
vs
Chatham Town
15:00
Cheshunt
vs
Folkestone Invicta
15:00
Concord Rangers
vs
Bognor Regis Town
15:00
Hornchurch
vs
Cray Wanderers
15:00
Kingstonian
vs
Dulwich Hamlet
15:00
Lewes
vs
Canvey Island
15:00
Margate
vs
Horsham
15:00
Potters Bar Town
vs
Haringey Borough
15:00
Whitehawk
vs
Enfield Town
15:00
Wingate & Finchley
vs
Hastings United

South-Central

15:00
Ascot United
vs
South Park (Reigate)
15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Leatherhead
15:00
Badshot Lea
vs
Uxbridge
15:00
Binfield
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Chertsey Town
vs
Marlow
15:00
Chipstead
vs
Westfield
15:00
Guernsey
vs
Southall
15:00
Hanworth Villa
vs
Corinthian-Casuals
15:00
Metropolitan Police
vs
Northwood
15:00
Raynes Park Vale
vs
Thatcham Town

North

15:00
Bury Town
vs
Ipswich Wanderers
15:00
Enfield
vs
Felixstowe & Walton United
15:00
Gorleston
vs
Walthamstow
15:00
Grays Athletic
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Heybridge Swifts
vs
Lowestoft Town
15:00
New Salamis
vs
Brentwood Town
15:00
Redbridge
vs
Basildon United
15:00
Stowmarket Town
vs
Witham Town
15:00
Wroxham
vs
Maldon & Tiptree

South East

15:00
Burgess Hill Town
vs
Sheppey United
15:00
Cray Valley PM
vs
Three Bridges
15:00
Herne Bay
vs
Hythe Town
15:00
Horndean
vs
Phoenix Sports
15:00
Lancing
vs
Beckenham Town
15:00
Littlehampton Town
vs
Erith & Belvedere
15:00
Merstham
vs
Chichester City
15:00
Ramsgate
vs
Ashford United
15:00
Sevenoaks Town
vs
Broadbridge Heath
15:00
Sittingbourne
vs
East Grinstead Town

Tuesday 5 March 2024

Premier

19:45
Bognor Regis Town
vs
Whitehawk
19:45
Canvey Island
vs
Lewes
19:45
Concord Rangers
vs
Cheshunt
19:45
Horsham
vs
Kingstonian

South-Central

19:45
Badshot Lea
vs
Westfield
19:45
Binfield
vs
South Park (Reigate)
19:45
Northwood
vs
Hanworth Villa
19:45
Uxbridge
vs
Metropolitan Police

North

19:45
Brentwood Town
vs
Stowmarket Town
19:45
Enfield
vs
Witham Town
19:45
Redbridge
vs
Ipswich Wanderers
19:45
Walthamstow
vs
Gorleston
19:45
Wroxham
vs
Heybridge Swifts

South East

19:45
Beckenham Town
vs
Sheppey United
19:45
Horndean
vs
Ashford United
19:45
Hythe Town
vs
Cray Valley PM

Berks and Bucks County Cup 23-24 - Round 4

19:45
Winslow United
vs
Marlow FC

Saturday 9 March 2024

Premier

15:00
Bognor Regis Town
vs
Hornchurch
15:00
Canvey Island
vs
Wingate & Finchley
15:00
Chatham Town
vs
Concord Rangers
15:00
Dulwich Hamlet
vs
Whitehawk
15:00
Enfield Town
vs
Lewes
15:00
Folkestone Invicta
vs
Kingstonian
15:00
Haringey Borough
vs
Cheshunt
15:00
Hashtag United
vs
Margate
15:00
Hastings United
vs
Billericay Town
15:00
Horsham
vs
Carshalton Athletic

South-Central

15:00
Chertsey Town
vs
Northwood
14:00
Corinthian-Casuals
vs
Guernsey
15:00
Leatherhead
vs
Metropolitan Police
15:00
Marlow
vs
Badshot Lea
15:00
South Park (Reigate)
vs
Hartley Wintney
15:00
Southall
vs
Ascot United
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
Thatcham Town
vs
Binfield
15:00
Uxbridge
vs
Raynes Park Vale
15:00
Westfield
vs
Hanworth Villa

North

15:00
Basildon United
vs
Grays Athletic
15:00
Brentwood Town
vs
Enfield
15:00
Brightlingsea Regent
vs
New Salamis
15:00
Felixstowe & Walton United
vs
Heybridge Swifts
15:00
Ipswich Wanderers
vs
Gorleston
15:00
Lowestoft Town
vs
Wroxham
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Walthamstow
vs
Redbridge
15:00
Witham Town
vs
Bury Town

South East

15:00
Ashford United
vs
Sittingbourne
15:00
Beckenham Town
vs
Ramsgate
15:00
Broadbridge Heath
vs
Lancing
15:00
Chichester City
vs
Burgess Hill Town
15:00
East Grinstead Town
vs
Littlehampton Town
15:00
Erith & Belvedere
vs
Cray Valley PM
15:00
Hythe Town
vs
Horndean
15:00
Phoenix Sports
vs
Merstham
15:00
Sheppey United
vs
Sevenoaks Town
15:00
Three Bridges
vs
Herne Bay

Monday 11 March 2024

North

19:45
Enfield
vs
Redbridge

Tuesday 12 March 2024

Premier

19:45
Canvey Island
vs
Horsham
19:45
Cheshunt
vs
Margate
19:45
Concord Rangers
vs
Enfield Town
19:45
Whitehawk
vs
Kingstonian

South-Central

19:45
Ashford Town (Middx)
vs
Badshot Lea
19:45
Binfield
vs
Corinthian-Casuals
19:45
Raynes Park Vale
vs
Metropolitan Police
19:45
Westfield
vs
Northwood

South East

19:45
Broadbridge Heath
vs
Sevenoaks Town
19:30
East Grinstead Town
vs
Horndean
19:45
Hythe Town
vs
Beckenham Town

The Velocity Cup 23-24 - Semi Finals

19:45
Chatham Town
vs
Ascot United
19:45
TBA
vs
Haringey Borough

Norfolk County Cup 23-24 - Quarter Final

19:45
Diss Town
vs
Gorleston
19:45
Wroxham
vs
Downham Town

Suffolk County Cup 23-24 - Semi Final

19:45
Felixstowe and Walton United
vs
Leiston

Sussex County Cup 23-24 - Semi Final

19:30
Littlehampton Town
vs
Hastings United
At Sussex FA

Wednesday 13 March 2024

Premier

19:45
Cray Wanderers
vs
Potters Bar Town

South-Central

19:45
Guernsey
vs
Chertsey Town

Saturday 16 March 2024

Premier

15:00
Carshalton Athletic
vs
Margate
15:00
Cheshunt
vs
Concord Rangers
15:00
Dulwich Hamlet
vs
Lewes
15:00
Enfield Town
vs
Horsham
15:00
Folkestone Invicta
vs
Canvey Island
15:00
Haringey Borough
vs
Cray Wanderers
15:00
Hashtag United
vs
Potters Bar Town
15:00
Hastings United
vs
Chatham Town
15:00
Hornchurch
vs
Billericay Town
15:00
Kingstonian
vs
Whitehawk
15:00
Wingate & Finchley
vs
Bognor Regis Town

South-Central

15:00
Ascot United
vs
Westfield
15:00
Ashford Town (Middx)
vs
South Park (Reigate)
15:00
Badshot Lea
vs
Northwood
15:00
Binfield
vs
Marlow
15:00
Chertsey Town
vs
Corinthian-Casuals
15:00
Chipstead
vs
Uxbridge
14:00
Guernsey
vs
Leatherhead
15:00
Hanworth Villa
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Hartley Wintney
vs
Thatcham Town
15:00
Raynes Park Vale
vs
Southall

North

15:00
Brightlingsea Regent
vs
Lowestoft Town
15:00
Bury Town
vs
New Salamis
15:00
Enfield
vs
Heybridge Swifts
15:00
Felixstowe & Walton United
vs
Brentwood Town
15:00
Grays Athletic
vs
Redbridge
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Ipswich Wanderers
15:00
Stowmarket Town
vs
Gorleston
15:00
Witham Town
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Wroxham
vs
Walthamstow

South East

15:00
Ashford United
vs
Littlehampton Town
15:00
Burgess Hill Town
vs
Ramsgate
15:00
Horndean
vs
Chichester City
15:00
Hythe Town
vs
Three Bridges
15:00
Lancing
vs
Erith & Belvedere
15:00
Merstham
vs
Herne Bay
15:00
Phoenix Sports
vs
East Grinstead Town
15:00
Sevenoaks Town
vs
Beckenham Town
15:00
Sheppey United
vs
Cray Valley PM
15:00
Sittingbourne
vs
Broadbridge Heath

Tuesday 19 March 2024

Premier

19:45
Concord Rangers
vs
Potters Bar Town

South-Central

19:45
Northwood
vs
Badshot Lea

North

19:45
Enfield
vs
Basildon United
19:45
Redbridge
vs
Grays Athletic
19:45
Wroxham
vs
New Salamis

South East

19:30
Burgess Hill Town
vs
Ashford United
19:30
East Grinstead Town
vs
Hythe Town
19:45
Horndean
vs
Ramsgate
19:45
Littlehampton Town
vs
Sittingbourne

Wednesday 20 March 2024

South-Central

19:45
Guernsey
vs
Hanworth Villa

Friday 22 March 2024

North

19:45
Brentwood Town
vs
Maldon & Tiptree

Saturday 23 March 2024

Premier

15:00
Billericay Town
vs
Wingate & Finchley
15:00
Bognor Regis Town
vs
Dulwich Hamlet
15:00
Canvey Island
vs
Hashtag United
15:00
Chatham Town
vs
Haringey Borough
15:00
Cheshunt
vs
Carshalton Athletic
15:00
Horsham
vs
Hastings United
15:00
Lewes
vs
Concord Rangers
15:00
Margate
vs
Enfield Town
15:00
Potters Bar Town
vs
Kingstonian
15:00
Whitehawk
vs
Hornchurch

South-Central

15:00
Corinthian-Casuals
vs
Badshot Lea
15:00
Leatherhead
vs
Binfield
15:00
Marlow
vs
Ascot United
15:00
Northwood
vs
Hartley Wintney
15:00
South Park (Reigate)
vs
Metropolitan Police
15:00
Southall
vs
Chertsey Town
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Chipstead
15:00
Thatcham Town
vs
Hanworth Villa
13:30
Uxbridge
vs
Guernsey
15:00
Westfield
vs
Raynes Park Vale

North

15:00
Bowers & Pitsea
vs
Bury Town
15:00
Gorleston
vs
Enfield
15:00
Heybridge Swifts
vs
Grays Athletic
15:00
Ipswich Wanderers
vs
Basildon United
15:00
Lowestoft Town
vs
Felixstowe & Walton United
15:00
New Salamis
vs
Stowmarket Town
15:00
Redbridge
vs
Wroxham
15:00
Walthamstow
vs
Brightlingsea Regent

South East

15:00
Beckenham Town
vs
Sittingbourne
15:00
Broadbridge Heath
vs
Phoenix Sports
15:00
Chichester City
vs
Sheppey United
15:00
Cray Valley PM
vs
Hythe Town
15:00
East Grinstead Town
vs
Burgess Hill Town
15:00
Erith & Belvedere
vs
Horndean
15:00
Herne Bay
vs
Sevenoaks Town
15:00
Littlehampton Town
vs
Merstham
15:00
Ramsgate
vs
Lancing
15:00
Three Bridges
vs
Ashford United

Sunday 24 March 2024

Premier

15:00
Cray Wanderers
vs
Folkestone Invicta

Tuesday 26 March 2024

Premier

19:45
Hornchurch
vs
Concord Rangers
19:45
Lewes
vs
Horsham
19:45
Potters Bar Town
vs
Dulwich Hamlet

South-Central

19:45
Badshot Lea
vs
Leatherhead
19:45
Binfield
vs
Northwood

South East

19:45
Horndean
vs
Sheppey United
19:45
Hythe Town
vs
Herne Bay

Wednesday 27 March 2024

North

19:45
Gorleston
vs
Brightlingsea Regent

Friday 29 March 2024

Premier

15:00
Folkestone Invicta
vs
Lewes

South East

13:00
Littlehampton Town
vs
Ramsgate
15:00
Sevenoaks Town
vs
Ashford United
13:00
Sittingbourne
vs
Horndean

Saturday 30 March 2024

Premier

15:00
Bognor Regis Town
vs
Enfield Town
15:00
Cheshunt
vs
Horsham
15:00
Concord Rangers
vs
Carshalton Athletic
15:00
Cray Wanderers
vs
Chatham Town
15:00
Dulwich Hamlet
vs
Billericay Town
15:00
Haringey Borough
vs
Hastings United
15:00
Hornchurch
vs
Wingate & Finchley
15:00
Kingstonian
vs
Hashtag United
15:00
Potters Bar Town
vs
Margate
15:00
Whitehawk
vs
Canvey Island

South-Central

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Thatcham Town
15:00
Badshot Lea
vs
Southall
15:00
Chertsey Town
vs
Westfield
15:00
Chipstead
vs
Binfield
14:00
Guernsey
vs
Ascot United
15:00
Leatherhead
vs
South Park (Reigate)
15:00
Marlow
vs
Corinthian-Casuals
15:00
Metropolitan Police
vs
Hartley Wintney
15:00
Raynes Park Vale
vs
Hanworth Villa
15:00
Uxbridge
vs
Sutton Common Rovers

North

15:00
Basildon United
vs
Brentwood Town
15:00
Bowers & Pitsea
vs
New Salamis
15:00
Bury Town
vs
Felixstowe & Walton United
15:00
Enfield
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Gorleston
vs
Grays Athletic
15:00
Ipswich Wanderers
vs
Wroxham
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Lowestoft Town
15:00
Stowmarket Town
vs
Redbridge
15:00
Witham Town
vs
Walthamstow

South East

15:00
Broadbridge Heath
vs
Cray Valley PM
15:00
Erith & Belvedere
vs
Burgess Hill Town
15:00
Herne Bay
vs
East Grinstead Town
15:00
Hythe Town
vs
Merstham
15:00
Lancing
vs
Chichester City
15:00
Phoenix Sports
vs
Sheppey United
15:00
Three Bridges
vs
Beckenham Town

Latest news

Highlights: Grays Athletic 0 Walthamstow 4
Walthamstow Highlights: Grays Athletic 0 Walthamstow 4

A first half goal blitz ensures three points head to East London

 Highlights: Redbridge 1 Brightlingsea Regent 1
Redbridge Highlights: Redbridge 1 Brightlingsea Regent 1

A late leveller earns a point for the visitors

Highlights: Bowers & Pitsea 1 Lowestoft Town 3
Lowestoft Town Highlights: Bowers & Pitsea 1 Lowestoft Town 3

The Trawler Boys do a Bowers double- and hold onto their advantage at the top

The Pitching In Isthmian Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe