Thursday 23 September 2021

Youth Central

19:30
Woking
vs
Carshalton Athletic

Youth South

19:45
Hastings United
vs
Three Bridges
19:45
Lewes
vs
Bognor Regis Town

Youth East

19:30
Cray Valley PM
vs
K Sports

Youth West

19:45
Camberley Town
vs
Northwood
19:45
Marlow
vs
Ashford Town (Middx)

Wednesday 22 September 2021

Youth Central

Att. 65
Sutton United PSA
1 - 2 Full time
Dorking Wanderers

Youth West

Att. 61
Wealdstone
0 - 2 Full time
Beaconsfield Town

Tuesday 21 September 2021

Youth South

19:45
Worthing
P - P
Burgess Hill Town

Youth East

Att. 59
Maidstone United
6 - 1 Full time
Chatham Town

Monday 20 September 2021

Youth Central

Att. 89
Chertsey Town
  • George Sudderick 19'
  • George Sudderick 85' (Pen)
2 - 5 Full time
Kingstonian
  • Callum Stephens 8'
  • Alexander Body 28'
  • Iker Noguera Leon 67'
  • Alexander Body 73'
  • Iker Noguera Leon 74'
Att. 58
Chipstead
  • George Craig 19'
  • George Craig 61'
2 - 1 Full time
Metropolitan Police
Att. 42
Leatherhead
  • Sebastian Karczewski 15'
  • Matteo Adler 35'
  • Faren Vary 58'
3 - 4 Full time
Aldershot Town
  • Dexter Garrett 0'
  • Hedley Ogbebor 0'
  • Ciaran Judd 0'
  • Finn Evans 0'

Youth South

Att. 59
Eastbourne Borough
  • Finlay Nwanosike 17'
  • Montgomery Watson-Price 84' (OG)
2 - 1 Full time
Horsham YMCA
  • Nathan Jones 61'
Att. 54
Whitehawk
3 - 3 Full time
Horsham
  • Keylan Symonds 21'
  • Adam Adam 38'
  • Ashton Macleod 75'

Youth East

19:45
South Park
P - P
East Grinstead Town
Att. 94
Tonbridge Angels
1 - 1 Full time
Corinthians
  • Mark Cahill 45' (Pen)

Youth West

Att. 51
Bedfont Sports
  • Michael Goddard 30'
  • Kelvin Amaefule 40'
  • David Robinson 75'
3 - 0 Full time
Hayes & Yeading United
Att. 43
Uxbridge
3 - 4 Full time
Hampton & Richmond Borough
  • Aaron Williams 25'
  • Ryan Suqi 35'
  • Miles Tapper 44'
  • Miles Tapper 75'

Thursday 16 September 2021

Youth Central

Att. 63
Woking
  • Presley Evans 11'
  • Josh Di Palma 41'
  • Jack Knight 55'
3 - 1 Full time
Chertsey Town
  • George Sudderick 16'

FA Youth Cup 21-22 - First Round Qualifying

19:30
Fleet Town
0 - 4 Full time
Camberley Town
Att. 88
Kingstonain
2 - 2 Full time
Three Bridges
Kingstonain win 3 - 1 on penalties.

Wednesday 15 September 2021

FA Youth Cup 21-22 - First Round Qualifying

19:45
Ashford Town (Mx)
1 - 1 Full time
Hendon
Ashford Town (Mx) win 7 - 6 on penalties.
19:15
Cray Valley PM
  • Harry Hopper 15'
  • Noah Joyce 38'
  • Harry Day 43'
  • Flint David-King 44'
  • Noah Joyce 61'
  • Flint David-King 92'
  • Flint David-King 94'
7 - 1 Full time
Sutton Athletic
Att. 73
Uxbridge
1 - 3 Full time
Bedfont Sports
19:30
VCD Athletic
1 - 1 Full time
Hollands & Blair
Hollands & Blair win 4 - 5 on penalties.

Monday 13 September 2021

FA Youth Cup 21-22 - First Round Qualifying

Att. 79
Horsham YMCA
2 - 8 Full time
Worthing
  • Alfie Hall 10'
  • Maxwell Bartlett 15'
  • Reuben Livesey Austin 25'
  • Maxwell Bartlett 33'
  • Maxwell Bartlett 43'
  • Rocco Gamblin 64'
  • Rocco Gamblin 75'
  • Maxwell Bartlett 87'
Att. 106
Metropolitan Police
7 - 1 Full time
Dorking Wanderers
19:45
Saltdean United
1 - 3 Full time
Bognor Regis Town

Thursday 9 September 2021

Youth Central

Att. 80
Kingstonian
  • Kwesi Ntim 31'
  • Alexander Body 33'
2 - 3 Full time
Leatherhead
  • Sebastian Karczewski 11'
  • Sebastian Karczewski 52'
  • Sebastian Karczewski 65'

Youth South

Att. 75
Hastings United
  • Jack Bates 39'
1 - 3 Full time
Worthing
  • Joseph Rye 41'
  • Kyle O'Brien 46'
  • Callum Still 78'

Youth West

Att. 80
Camberley Town
  • Macauley Martin 21'
  • James Wakeling 27'
2 - 0 Full time
Wealdstone
Att. 53
Northwood
  • Mayvin Vigneswaran 25'
1 - 4 Full time
Uxbridge
  • Rahiem Wright-Keizer 30'
  • Harvey Chambers 70'
  • Harvey Chambers 85'
  • Kade Smith 87'

Wednesday 8 September 2021

Youth South

Att. 66
Horsham
  • Keylan Symonds 29'
  • Finlay Knight 37'
2 - 0 Full time
Bognor Regis Town

Youth East

Att. 67
Glebe
  • Ben Poole 8'
  • Alfie Moynes 15'
  • Jack Keen 18'
  • Max Connor 25'
  • Finlay Boyce 36'
  • Jack Keen 50'
  • Alfie Moynes 72'
  • Ernest Rhodes 80'
  • Omarion Byfield 85'
9 - 1 Full time
Chatham Town
  • Joel Biring 38'

Youth West

Att. 78
Hampton & Richmond Borough
  • Billy Blagrove 20'
  • Billy Davis 40'
  • Raheem Fernandes 85'
3 - 4 Full time
Ashford Town (Middx)
  • Ethan Hellyer 15'
  • Jamie Watson 51'
  • Fuad Sarwar 73'
  • Ethan Hellyer 78'
Att. 43
Hayes & Yeading United
  • Harley Sells 87'
1 - 1 Full time
Marlow
  • Ethan Light 0'

Tuesday 7 September 2021

Youth Central

Att. 34
Dorking Wanderers
  • Oliver Hudson 23'
  • Luca Ash-Brazier 59'
2 - 1 Full time
Aldershot Town
  • George Milner-Smith 45'

Monday 6 September 2021

Youth Central

Att. 35
Carshalton Athletic
  • Quincy Ajao 4'
1 - 1 Full time
Chertsey Town
  • Harrison Cleary 80'
Att. 48
Chipstead
  • Harry Pearson 89'
1 - 3 Full time
Woking
  • Jack Knight 65'
  • Spencer Whitfield 72'
  • Spencer Whitfield 87'
Att. 50
Metropolitan Police
  • Samuel Comrie 22'
  • Lui Edwards 57'
  • Archy Taylor 62'
  • Lui Edwards 81'
  • Jayden James 90'
5 - 1 Full time
Sutton United PSA
  • Casey Shann 35'
  • Jerome Nwanua 60' (Sent Off)

Youth South

Att. 93
Burgess Hill Town
  • Nicholas Lauteri 22'
  • Louis White 47'
2 - 3 Full time
Eastbourne Borough
  • Finlay Nwanosike 35'
  • Jacob Minty 67'
  • Alfie Still 89'
Att. 83
Horsham YMCA
0 - 5 Full time
Lewes
  • Destiny Ojo 25'
  • Harry Margeson 35'
  • Harry Margeson 40'
  • Kaiden Akbar 43'
  • Kaiden Akbar 50'
Att. 37
Three Bridges
  • Harvey Woollard 15'
  • Ben Aubrey 22'
  • Conner Collcutt 41'
  • Harvey Woollard 72'
  • Alexander Thirkettle 76'
5 - 0 Full time
Whitehawk

Youth East

Att. 50
Corinthians
0 - 5 Full time
Cray Valley PM
  • Harry Day 11'
  • Harry Day 27'
  • Jack Beerling 31'
  • Josh Kelsey 40'
  • Antonio Dos Santos 76'
Att. 71
K Sports
  • Mitchell Smith 38'
1 - 1 Full time
Maidstone United
  • Jason Graham 72'
Att. 34
South Park
  • Al-Amin Salami 21'
1 - 7 Full time
Sutton Common Rovers
  • George Vincent 13'
  • Harry McKnight 20'
  • Harry McKnight 40'
  • Louis Saville 48'
  • Harry McKnight 50'
  • George Vincent 60'
  • Cameron Dobell 74'

Youth West

Att. 68
Bedfont Sports
  • David Kerella 34'
  • Alfie Lal 67'
  • David Kerella 73'
3 - 0 Full time
Beaconsfield Town

Thursday 2 September 2021

FA Youth Cup 21-22 - Preliminary Round

Att. 201
Camberley Town
3 - 0 Full time
Hungerford Town

Wednesday 1 September 2021

FA Youth Cup 21-22 - Preliminary Round

19:30
Leverstock Green
0 - 2 Full time
Ashford Town
Att. 65
Uxbridge
4 - 1 Full time
Northwood
  • Oscar John 26'

Latest news

Holy Moses! Brian off to Maldon
Maldon & Tiptree Holy Moses! Brian off to Maldon

Tilbury forward Brian Moses signs on for the Jammers

Blue Jordi goes from bottom to top
Haywards Heath Town Blue Jordi goes from bottom to top

South East leaders Heath sign midfielder Ndozid from local rivals

Sports Replacements
Hullbridge Sports Sports Replacements

Hullbridge Sports announce their new management team- very briefly!

The Pitching In Isthmian Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe