Thursday 28 October 2021

Youth Central

Att. 55
Woking
  • George Wallace 26'
  • Ellis Orsborn 65'
2 - 0 Full time
Dorking Wanderers

Youth South

Att. 52
Lewes
  • Kaiden Akbar 30'
  • Harrison Page 37'
2 - 2 Full time
Three Bridges
  • Deren Bedir 22'
  • Conner Collcutt 67'

Youth East

Att. 42
Cray Valley PM
  • Noah Joyce 30' (Pen)
  • Noah Joyce 35'
  • Antonio Dos Santos 75'
3 - 0 Full time
East Grinstead Town
  • Aden Radojevic 69' (Sent Off)

Youth West

Att. 46
Marlow
  • James Ayres 8'
  • Ben Van Aurich 12'
  • Kevin Piotr Bilicki 20'
  • Kevin Piotr Bilicki 24'
  • James Ayres 36'
  • Ben Van Aurich 40'
  • Ben Van Aurich 48'
  • Kevin Piotr Bilicki 60'
  • Ben Parrott 73'
9 - 0 Full time
Northwood

FA Youth Cup 21-22 - First Round Proper

19:45
Hayes & Yeading United
vs
Corinthian Casuals

Wednesday 27 October 2021

Youth East

Att. 33
Glebe
  • Ernest Rhodes 38'
  • Finlay Boyce 70'
  • Ernest Rhodes 85'
3 - 4 Full time
Tonbridge Angels
  • Finley Wolvey 9'
  • Finley Wolvey 30'
  • Max Lambert 32'
  • Finley Wolvey 58'

Youth West

Att. 31
Hampton & Richmond Borough
  • James Brooker 40'
  • Devon Baxter 65'
2 - 3 Full time
Wealdstone
  • Florian Envoudou Ada 25'
  • Omar Al-Seadi 55'
  • Florian Envoudou Ada 72'

Tuesday 26 October 2021

Youth South

Att. 55
Horsham
  • Finlay Knight 49'
  • Nathaniel Guest 85'
  • Max Morris 89'
3 - 7 Full time
Worthing
  • Maxwell Bartlett 17'
  • Maxwell Bartlett 21'
  • Bradley Dolaghan 36'
  • Lewis Thorn 54'
  • Bradley Dolaghan 81'
  • Maxwell Bartlett 84'
  • Frankie Perry 88'

Youth East

Att. 36
Maidstone United
  • Joseph Terry 42'
  • John Openibo 65'
2 - 3 Full time
South Park
  • Krys-Noah Oussou 32'
  • Krys-Noah Oussou 59'
  • Krys-Noah Oussou 72'

Monday 25 October 2021

Youth Central

Att. 50
Aldershot Town
  • Finn Evans 48'
1 - 3 Full time
Kingstonian
  • Alexander Body 14'
  • Callum Stephens 15'
  • David Lopes 89'
Att. 48
Chipstead
  • Abel Parcerisa Vendrells 13'
  • Daniel Berry 29'
  • Thomas Smith 34'
  • Abel Parcerisa Vendrells 50'
  • Daniel Berry 53'
  • Aaron Joseph 80'
  • Leon Starkey Dyer 90'
7 - 0 Full time
Chertsey Town
  • Jack Cleary 38' (Sent Off)
Att. 24
Sutton United PSA
  • Mark Gana 34'
  • Mark Gana 80'
2 - 2 Full time
Carshalton Athletic
  • Anton Vorukov 35'
  • Anton Vorukov 53'

Youth South

Att. 134
Eastbourne Borough
  • Baptiste D'Abadie de Lurbe 75'
1 - 0 Full time
Hastings United

Youth East

Att. 48
Chatham Town
  • Lewis Bain 77'
1 - 3 Full time
K Sports
  • Harry Colling 13'
  • Sebastian Paling 27'
  • Joe Thomas 85'
Att. 48
Sutton Common Rovers
  • Bobby Moore 16'
  • Oliver Hamstead 30'
  • Dimitris Savva 53'
  • Oliver Hamstead 60'
  • Harry McKnight 70'
5 - 0 Full time
Corinthians

Youth West

Att. 67
Bedfont Sports
  • Michael Goddard 18'
  • Michael Goddard 36'
  • David Robinson 65'
  • Alfie Lal 89'
4 - 0 Full time
Camberley Town
Att. 72
Uxbridge
  • Alfie Essex 50'
  • Erand Saraqi 85'
2 - 4 Full time
Beaconsfield Town
  • Deron Lorainey 60'
  • Reece Keary 65'
  • Tom Whitburn 85'
  • Christian Johnson 89'

Thursday 21 October 2021

Youth South

Att. 88
Lewes
  • Kaiden Akbar 40'
  • Harry Margeson 60'
  • Alfred Mitchell 74'
  • Kaiden Akbar 84'
4 - 0 Full time
Hastings United

Youth West

Att. 34
Northwood
  • William Robinson 12'
  • Oscar John 85'
2 - 4 Full time
Hampton & Richmond Borough
  • Jack Johnson 25'
  • Zak Fraser-Grante 50'
  • Devon Baxter 65'
  • Devon Baxter 74'

Wednesday 20 October 2021

Youth West

Att. 123
Beaconsfield Town
  • Liam Watters 40'
  • Tom Whitburn 64'
2 - 2 Full time
Ashford Town (Middx)
  • Jamie Watson 70'
  • Ethan Hellyer 76'

Tuesday 19 October 2021

Youth South

Att. 112
Worthing
  • Owen Worsdell 27'
  • Bradley Dolaghan 32'
  • Evan Hoarty 36'
  • Owen Worsdell 37'
  • Bradley Dolaghan 58'
  • Evan Hoarty 65'
  • Bradley Dolaghan 69'
7 - 1 Full time
Horsham YMCA
  • Lewis Shivnarain 59'

Monday 18 October 2021

Youth Central

Att. 44
Chertsey Town
  • Finn Haughey 53'
  • Butrint Kciku 75'
2 - 2 Full time
Sutton United PSA
  • Deondre Date 34'
  • Deven Reid-Solanki 78'
Att. 58
Chipstead
  • Thomas Smith 26'
  • George Craig 40' (Pen)
  • Abel Parcerisa Vendrells 80' (Pen)
  • Abel Parcerisa Vendrells 86'
  • Joshua Burr 90'
5 - 7 Full time
Leatherhead
  • Sebastian Karczewski 41'
  • Sebastian Karczewski 48'
  • Matteo Adler 51'
  • Sebastian Karczewski 52'
  • Matteo Adler 57'
  • Sebastian Karczewski 60'
  • Sebastian Karczewski 62'
Att. 30
Metropolitan Police
  • Daniel Uzor 5'
  • Joshua Keeya 10'
  • Joshua Keeya 13'
  • Samuel Comrie 34'
  • Samuel Comrie 60'
  • Daniel Uzor 88'
6 - 0 Full time
Dorking Wanderers

Youth South

Att. 52
Burgess Hill Town
  • Ethan Hall 31'
  • Ethan Hall 36'
2 - 2 Full time
Bognor Regis Town
  • Billy Granger 61'
  • Owen Smith 90' (Pen)
Att. 46
Eastbourne Borough
  • Fraser Middleton 8'
  • Fraser Middleton 53'
  • Fraser Middleton 56'
3 - 0 Full time
Whitehawk
Att. 80
Three Bridges
  • Ben Aubrey 27'
  • Ben Aubrey 67'
2 - 1 Full time
Horsham
  • Tristan Pereira-Leeatin 28'

Youth East

Att. 52
Corinthians
  • Mark Cahill 60'
  • Joseph Kpaka 75'
  • Mark Cahill 90' (Sent Off)
2 - 1 Full time
Chatham Town
  • Lewis Allan 18'
Att. 60
Tonbridge Angels
  • George Theis 45'
  • George Theis 57'
2 - 2 Full time
K Sports
  • Mackenzie Gardiner 14'
  • Harry Colling 85'

Youth West

Att. 41
Bedfont Sports
  • Taheen Bentebbal 57'
  • Alfie Lal 73'
  • Kelvin Amaefule 90'
3 - 0 Full time
Uxbridge

Thursday 14 October 2021

FA Youth Cup 21-22 - Third Round Qualifying

Att. 167
Aldershot Town
2 - 0 Full time
Tonbridge Angels
Att. 138
Cray Valley PM
  • Jonathan Lawson 12'
  • Antonio Dos Santos 34'
3 - 2 Full time
Bexhill United
19:45
Farnham Town
2 - 5 Full time
Leatherhead
Att. 146
Lewes
6 - 0 Full time
Hemel Hempstead Town
Att. 129
Worthing
  • Ollie Starkey 23'
  • Maxwell Bartlett 63'
  • Kyle O'Brien 64'
3 - 1 Full time
Kings Langley

Wednesday 13 October 2021

Youth East

Att. 65
Glebe
  • Finlay Boyce 55'
1 - 1 Full time
Corinthians
  • Joshua Kyeyune-Senyange 40'

FA Youth Cup 21-22 - Third Round Qualifying

Att. 114
Marlow
  • Ben Van Aurich 27'
1 - 2 Full time
Sutton Common Rovers
  • Dimitris Savva 30' (Pen)
  • Bobby Moore 70'

Monday 11 October 2021

Youth Central

Att. 38
Leatherhead
  • Matteo Adler 17'
  • James Mather 84'
2 - 1 Full time
Metropolitan Police
  • Shkyler Burrowes 19'

Youth West

Att. 43
Uxbridge
  • Harvey Chambers 15'
  • Frankie Major 20'
  • Charlie George 35'
  • Makael Scott 40'
4 - 1 Full time
Wealdstone
  • Omar Al-Seadi 34'

FA Youth Cup 21-22 - Third Round Qualifying

Att. 119
Hayes & Yeading United
2 - 1 Full time
Langley

Thursday 7 October 2021

Youth South

Att. 78
Lewes
  • Charlie Gibson 10'
  • Harry Margeson 48'
  • Benjamin Hack 65'
  • Kaiden Akbar 75'
  • Kaiden Akbar 80'
5 - 0 Full time
Whitehawk

Youth West

Att. 75
Marlow
  • Noah Otis Henry 34'
  • Joshua Oliver 41'
  • James Ayres 47'
  • Joshua Oliver 76'
4 - 1 Full time
Uxbridge
  • Jahrome Evans 5'
Att. 33
Northwood
  • Mayvin Vigneswaran 28'
  • William Robinson 84'
2 - 1 Full time
Wealdstone
  • Robbie Quigley 0' (Sent Off)
  • Fawaz Babalola 12'

Wednesday 6 October 2021

Youth Central

Att. 47
Kingstonian
  • Alexander Body 11'
1 - 0 Full time
Carshalton Athletic

Youth West

Att. 80
Ashford Town (Middx)
0 - 6 Full time
Bedfont Sports
  • Michael Goddard 8'
  • Michael Goddard 18'
  • Amara Chukwunta 23'
  • Michael Goddard 28'
  • David Robinson 44'
  • Jake Beck-Nardoni 71'
Att. 56
Hayes & Yeading United
  • Benjamin Bell 45'
  • Harley Sells 88'
2 - 1 Full time
Beaconsfield Town
  • Liam Watters 25'

FA Youth Cup 21-22 - Second Round Qualifying

Att. 69
Sutton Common Rovers
  • Cameron Dobell 8'
  • Harry McKnight 24'
  • Harry McKnight 52'
  • Harry McKnight 65'
  • Louis Saville 82'
5 - 1 Cancelled
Eastbourne Borough

Tuesday 5 October 2021

Youth South

Att. 48
Horsham
  • James Archard 3'
  • Finlay Knight 42'
2 - 2 Full time
Hastings United
  • Harrison Smith 67'
  • Charlie Honey 68'

Monday 4 October 2021

Youth Central

Att. 31
Leatherhead
  • Ben Grant 60'
  • Faren Vary 80'
2 - 4 Full time
Sutton United PSA
  • Mark Gana 33'
  • Ryley Reynolds 56'
  • Mark Gana 64'
  • Casey Shann 74'

Youth South

Att. 62
Three Bridges
0 - 3 Full time
Worthing
  • Rocco Gamblin 20'
  • Rocco Gamblin 35'
  • Bradley Dolaghan 55'

Youth East

Att. 43
Chatham Town
  • Jude Watts 52'
  • Jude Watts 83'
2 - 5 Full time
Cray Valley PM
  • Jonathan Lawson 7'
  • Antonio Dos Santos 49'
  • Jamie Obianigwe 63'
  • Joshua Serry-Kamal 65' (Pen)
  • Harry Hopper 68'
Att. 51
K Sports
  • Harry Colling 1'
  • Toby Sargeant 25'
  • Harry Colling 62'
  • Mackenzie Gardiner 89'
4 - 0 Full time
Corinthians

Friday 1 October 2021

FA Youth Cup 21-22 - Second Round Qualifying

Att. 118
Kings Langley
4 - 1 Full time
Wealdstone
  • Marley Wilson-Braithwaite 65'

Latest news

Olu's a new Jammer
Maldon & Tiptree Olu's a new Jammer

Barking man moves to Maldon

Gilchrist goes to Town
Bury Town Gilchrist goes to Town

Bury Town bring in a former Yellow

A new number one for Sports
Bedfont Sports A new number one for Sports

Matte Pearson heads back to Bedfont

The Pitching In Isthmian Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe