Fixtures

Wednesday 14 November 2018

Premier Division

19:45
Leatherhead
vs
Kingstonian
19:45
Merstham
vs
Margate

Kent Senior Cup 18-19 - Round Two

19:45
Cray Wanderers
vs
Charlton Athletic

Friday 16 November 2018

North Division

19:45
Witham Town
vs
Aveley

Saturday 17 November 2018

Premier Division

15:00
AFC Hornchurch
vs
Worthing
15:00
Bishop's Stortford
vs
Whitehawk
15:00
Bognor Regis Town
vs
Wingate & Finchley
15:00
Burgess Hill Town
vs
Merstham
15:00
Carshalton Athletic
vs
Corinthian-Casuals
15:00
Dorking Wanderers
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Folkestone Invicta
vs
Potters Bar Town
15:00
Harlow Town
vs
Tonbridge Angels
15:00
Kingstonian
vs
Margate
15:00
Leatherhead
vs
Enfield Town
15:00
Lewes
vs
Haringey Borough

North Division

14:00
Barking
vs
Soham Town Rangers
15:00
Basildon United
vs
Felixstowe & Walton United
15:00
Brentwood Town
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Bury Town
vs
Coggeshall Town
15:00
Canvey Island
vs
AFC Sudbury
15:00
Grays Athletic
vs
Dereham Town
15:00
Great Wakering Rovers
vs
Heybridge Swifts
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Tilbury
15:00
Mildenhall Town
vs
Romford

South Central Division

15:00
Bracknell Town
vs
Hanwell Town
15:00
Cheshunt
vs
Chipstead
15:00
Marlow
vs
Hayes & Yeading United
15:00
Molesey
vs
FC Romania
15:00
Northwood
vs
Hertford Town
15:00
South Park
vs
Bedfont Sports
15:00
Uxbridge
vs
Egham Town
15:00
Waltham Abbey
vs
Chalfont St Peter
15:00
Ware
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
Westfield
vs
Tooting & Mitcham United

South East Division

15:00
Greenwich Borough
vs
Faversham Town
14:00
Guernsey
vs
Cray Wanderers
15:00
Hastings United
vs
Whitstable Town
15:00
Herne Bay
vs
Haywards Heath Town
15:00
Horsham
vs
VCD Athletic
15:00
Phoenix Sports
vs
Hythe Town
15:00
Ramsgate
vs
East Grinstead Town
15:00
Sittingbourne
vs
Three Bridges
15:00
Thamesmead Town
P - P
Ashford United
15:00
Whyteleafe
vs
Sevenoaks Town

Monday 19 November 2018

Premier Division

19:45
Haringey Borough
vs
Dorking Wanderers

North Division

19:45
Aveley
vs
Canvey Island

Tuesday 20 November 2018

Premier Division

19:45
Wingate & Finchley
vs
Kingstonian

North Division

19:45
AFC Sudbury
vs
Brentwood Town
19:45
Tilbury
vs
Witham Town

South Central Division

19:45
Chalfont St Peter
P - P
Hayes & Yeading United
19:45
Cheshunt
vs
Bracknell Town
19:45
Uxbridge
vs
Molesey

The Velocity Trophy 18-19 - Round Three

19:45
AFC Hornchurch
vs
Chipstead
19:45
Folkestone Invicta
vs
Hayes & Yeading United

The Velocity Trophy 18-19 - Round Two

19:45
Hastings United
vs
Merstham
19:45
Worthing
vs
Tonbridge Angels

Essex County Cup 18-19 - Round Four

19:45
Bowers & Pitsea
vs
Romford

Norfolk County Cup 18-19 - Round Three

19:45
Dereham Town
vs
Acle United

Surrey County Cup 18-19 - Round One

19:45
Tooting & Mitcham United
vs
Corinthian-Casuals

Surrey County Cup 18-19 - Round Two

19:45
Virginia Water
vs
Egham Town

Sussex County Cup 18-19 - Round Three

19:15
East Grinstead Town
vs
AFC Varndenians

Wednesday 21 November 2018

Premier Division

19:45
Leatherhead
vs
Burgess Hill Town

South East Division

19:45
Guernsey
vs
Herne Bay

Thursday 22 November 2018

The Women's Cup 18-19 - Quarter Final

19:45
Bowers & Pitsea
vs
Charlton Athletic

Saturday 24 November 2018

Premier Division

15:00
Brightlingsea Regent
P - P
Bognor Regis Town
15:00
Corinthian-Casuals
vs
Burgess Hill Town
15:00
Enfield Town
vs
Kingstonian
15:00
Haringey Borough
vs
AFC Hornchurch
15:00
Margate
vs
Bishop's Stortford
15:00
Merstham
P - P
Lewes
15:00
Potters Bar Town
vs
Harlow Town
15:00
Tonbridge Angels
vs
Leatherhead
15:00
Wingate & Finchley
P - P
Carshalton Athletic

North Division

15:00
AFC Sudbury
vs
Grays Athletic
15:00
Aveley
vs
Brentwood Town
15:00
Bowers & Pitsea
vs
Bury Town
15:00
Coggeshall Town
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Dereham Town
vs
Canvey Island
15:00
Felixstowe & Walton United
vs
Witham Town
15:00
Heybridge Swifts
vs
Barking
15:00
Romford
vs
Basildon United
15:00
Soham Town Rangers
vs
Great Wakering Rovers
15:00
Tilbury
vs
Mildenhall Town

South Central Division

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Marlow
15:00
Bedfont Sports
vs
Waltham Abbey
15:00
Chalfont St Peter
vs
Molesey
15:00
Chipstead
vs
Northwood
15:00
Egham Town
vs
Cheshunt
15:00
FC Romania
vs
Ware
15:00
Hanwell Town
vs
Uxbridge
15:00
Hertford Town
vs
Westfield
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Bracknell Town

South East Division

15:00
Ashford United
vs
Herne Bay
15:00
East Grinstead Town
vs
Sittingbourne
15:00
Faversham Town
vs
Hastings United
15:00
Haywards Heath Town
vs
Phoenix Sports
15:00
Hythe Town
P - P
Greenwich Borough
15:00
Sevenoaks Town
vs
Guernsey
15:00
VCD Athletic
vs
Whyteleafe
15:00
Whitstable Town
P - P
Thamesmead Town

The FA Trophy 18-19 - Third Qualifying Round

15:00
Bedford Town
vs
Worthing
15:00
Carshalton Athletic
vs
Walton Casuals
15:00
Chippenham Town
vs
Wingate & Finchley
15:00
Hayes & Yeading United
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Horsham
vs
Bath City
15:00
Lewes
vs
Hemel Hempstead Town
15:00
Potters Bar Town
vs
Dorking Wanderers
15:00
Truro City
vs
Greenwich Borough
15:00
Woking
vs
Folkestone Invicta

Sussex County Cup 18-19 - Round Three

15:00
Bognor Regis Town
vs
Three Bridges

Sunday 25 November 2018

South East Division

15:00
Cray Wanderers
vs
Ramsgate

Monday 26 November 2018

Premier Division

19:45
Carshalton Athletic
vs
Dorking Wanderers
19:45
Haringey Borough
vs
Merstham

Tuesday 27 November 2018

Premier Division

19:45
AFC Hornchurch
vs
Potters Bar Town
19:45
Brightlingsea Regent
vs
Worthing
19:45
Whitehawk
vs
Folkestone Invicta

South Central Division

19:45
Bedfont Sports
vs
Northwood

South East Division

19:30
Horsham
vs
Greenwich Borough
19:45
Whyteleafe
vs
Hastings United

The Velocity Trophy 18-19 - Round Two

19:45
Bowers & Pitsea
vs
Wingate & Finchley

The Velocity Trophy 18-19 - Round Three

19:45
Hythe Town
vs
Burgess Hill Town
19:45
Maldon & Tiptree
vs
Enfield Town

Berks and Bucks County Cup 18-19 - Round Two

19:45
Bracknell Town
vs
Reading

Essex County Cup 18-19 - Round Four

19:45
Brentwood Town
vs
Heybridge Swifts

Hertfordshire County Cup 18-19 - Round Two

19:45
Bishops Stortford
vs
Baldock Town

Surrey County Cup 18-19 - Round Two

19:30
Knaphill
vs
Kingstonian

Surrey County Cup 18-19 - Round One

19:45
South Park
vs
Banstead Athletic

Wednesday 28 November 2018

Premier Division

19:45
Leatherhead
vs
Corinthian-Casuals

Hertfordshire County Cup 18-19 - Round Two

19:45
Hadley
vs
Cheshunt

Latest news

More weekend travel chaos
General More weekend travel chaos

Problems on the roads in Kent, and on the trains in Sussex

Worthing win top four battle, whilst Casuals shock Rocks- and U’s get five!
Matchday Worthing win top four battle, whilst Casuals shock Rocks- and U’s get five!

Our round up of last night’s action across League and Trophy

Sudbury honour their heroes
AFC Sudbury Sudbury honour their heroes

Kingsmarsh falls silent to remember the fallen- and to honour their families

The Bostik Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe