Schedule

Monday 2 January 2023

Premier

15:00
Aveley
vs
Canvey Island
15:00
Bowers & Pitsea
vs
Billericay Town
15:00
Brightlingsea Regent
vs
Bishops Stortford
15:00
Cray Wanderers
vs
Herne Bay
15:00
Folkestone Invicta
vs
Margate
15:00
Haringey Borough
vs
Enfield Town
15:00
Hornchurch
vs
Carshalton Athletic
15:00
Horsham
vs
Hastings United
15:00
Kingstonian
vs
Corinthian-Casuals
15:00
Lewes
vs
Bognor Regis Town
15:00
Potters Bar Town
vs
Wingate & Finchley

South-Central

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Southall
15:00
Basingstoke Town
vs
Thatcham Town
15:00
Chertsey Town
vs
Westfield
15:00
Chipstead
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Guernsey
vs
South Park (Reigate)
15:00
Leatherhead
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Marlow
vs
Binfield
15:00
Merstham
vs
Walton & Hersham
15:00
Northwood
vs
Hanworth Villa
15:00
Uxbridge
vs
Bedfont Sports

North

15:00
Basildon United
vs
New Salamis
15:00
Brentwood Town
vs
Tilbury
15:00
Bury Town
vs
Lowestoft Town
15:00
Coggeshall Town
vs
AFC Sudbury
15:00
East Thurrock United
vs
Grays Athletic
15:00
Gorleston
vs
Wroxham
15:00
Great Wakering Rovers
vs
Heybridge Swifts
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Hullbridge Sports
15:00
Stowmarket Town
vs
Felixstowe & Walton United
15:00
Witham Town
vs
Hashtag United

South East

15:00
Burgess Hill Town
vs
Three Bridges
15:00
Corinthian
vs
Sittingbourne
15:00
East Grinstead Town
vs
Chichester City
15:00
Faversham Town
vs
Hythe Town
15:00
Lancing
vs
Littlehampton Town
15:00
Ramsgate
vs
Chatham Town
15:00
Sevenoaks Town
vs
Beckenham Town
15:00
Sheppey United
vs
Ashford United
15:00
VCD Athletic
vs
Cray Valley PM
15:00
Whitehawk
vs
Haywards Heath Town

Saturday 7 January 2023

Premier

15:00
Billericay Town
vs
Potters Bar Town
15:00
Bishops Stortford
vs
Lewes
15:00
Bognor Regis Town
vs
Aveley
15:00
Canvey Island
vs
Cray Wanderers
15:00
Carshalton Athletic
vs
Horsham
15:00
Corinthian-Casuals
vs
Haringey Borough
15:00
Enfield Town
vs
Kingstonian
15:00
Hastings United
vs
Hornchurch
15:00
Herne Bay
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Margate
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Wingate & Finchley
vs
Folkestone Invicta

South-Central

15:00
Bedfont Sports
vs
Basingstoke Town
15:00
Binfield
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
Hanworth Villa
vs
Uxbridge
15:00
South Park (Reigate)
vs
Chertsey Town
15:00
Southall
vs
Merstham
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Chipstead
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Northwood
15:00
Walton & Hersham
vs
Marlow
15:00
Westfield
vs
Leatherhead

North

15:00
AFC Sudbury
vs
East Thurrock United
15:00
Felixstowe & Walton United
vs
Brentwood Town
15:00
Grays Athletic
vs
Coggeshall Town
15:00
Hashtag United
vs
Bury Town
15:00
Heybridge Swifts
vs
Basildon United
15:00
Hullbridge Sports
vs
Stowmarket Town
15:00
Lowestoft Town
vs
Great Wakering Rovers
15:00
New Salamis
vs
Gorleston
15:00
Tilbury
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Wroxham
vs
Witham Town

South East

15:00
Ashford United
vs
Burgess Hill Town
15:00
Beckenham Town
vs
Lancing
15:00
Chatham Town
vs
East Grinstead Town
15:00
Chichester City
vs
Sheppey United
15:00
Cray Valley PM
vs
Ramsgate
15:00
Haywards Heath Town
vs
VCD Athletic
15:00
Hythe Town
vs
Corinthian
15:00
Littlehampton Town
vs
Faversham Town
15:00
Sittingbourne
vs
Whitehawk
15:00
Three Bridges
vs
Sevenoaks Town

Sunday 8 January 2023

South-Central

14:00
Guernsey
vs
Thatcham Town

Saturday 14 January 2023

Premier

15:00
Aveley
vs
Wingate & Finchley
15:00
Bowers & Pitsea
vs
Enfield Town
15:00
Brightlingsea Regent
vs
Hastings United
15:00
Cray Wanderers
vs
Bishops Stortford
15:00
Folkestone Invicta
vs
Billericay Town
15:00
Haringey Borough
vs
Carshalton Athletic
15:00
Hornchurch
vs
Canvey Island
15:00
Horsham
vs
Margate
15:00
Kingstonian
vs
Herne Bay
15:00
Lewes
vs
Corinthian-Casuals
15:00
Potters Bar Town
vs
Bognor Regis Town

South-Central

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Hanworth Villa
15:00
Basingstoke Town
vs
Westfield
15:00
Chertsey Town
vs
Binfield
15:00
Chipstead
vs
Walton & Hersham
15:00
Guernsey
vs
Sutton Common Rovers
15:00
Marlow
vs
Thatcham Town
15:00
Merstham
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Northwood
vs
Bedfont Sports
15:00
South Park (Reigate)
vs
Leatherhead
15:00
Uxbridge
vs
Southall

North

15:00
Basildon United
vs
Tilbury
15:00
Brentwood Town
vs
New Salamis
15:00
Bury Town
vs
Wroxham
15:00
Coggeshall Town
vs
Heybridge Swifts
15:00
East Thurrock United
vs
Hashtag United
15:00
Gorleston
vs
Felixstowe & Walton United
15:00
Great Wakering Rovers
vs
Hullbridge Sports
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Grays Athletic
15:00
Stowmarket Town
vs
Lowestoft Town
15:00
Witham Town
vs
AFC Sudbury

South East

15:00
Burgess Hill Town
vs
Chichester City
15:00
Corinthian
vs
Beckenham Town
15:00
East Grinstead Town
vs
Cray Valley PM
15:00
Faversham Town
vs
Chatham Town
15:00
Lancing
vs
Haywards Heath Town
15:00
Ramsgate
vs
Sittingbourne
15:00
Sevenoaks Town
vs
Ashford United
15:00
Sheppey United
vs
Hythe Town
15:00
VCD Athletic
vs
Three Bridges
15:00
Whitehawk
vs
Littlehampton Town

Saturday 21 January 2023

Premier

15:00
Aveley
vs
Cray Wanderers
15:00
Billericay Town
vs
Kingstonian
15:00
Bishops Stortford
vs
Canvey Island
15:00
Bognor Regis Town
vs
Margate
15:00
Carshalton Athletic
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Folkestone Invicta
vs
Haringey Borough
15:00
Hastings United
vs
Enfield Town
15:00
Herne Bay
vs
Corinthian-Casuals
15:00
Lewes
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Potters Bar Town
vs
Horsham
15:00
Wingate & Finchley
vs
Hornchurch

South-Central

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Leatherhead
15:00
Binfield
vs
Hanworth Villa
15:00
Chertsey Town
vs
Bedfont Sports
15:00
Marlow
vs
Southall
15:00
Merstham
vs
Chipstead
15:00
Northwood
vs
Uxbridge
15:00
South Park (Reigate)
vs
Thatcham Town
15:00
Sutton Common Rovers
vs
Basingstoke Town
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Walton & Hersham
15:00
Westfield
vs
Guernsey

North

15:00
AFC Sudbury
vs
Wroxham
15:00
Basildon United
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Bury Town
vs
Brentwood Town
15:00
East Thurrock United
vs
Great Wakering Rovers
15:00
Felixstowe & Walton United
vs
Lowestoft Town
15:00
Gorleston
vs
Witham Town
15:00
Hashtag United
vs
Hullbridge Sports
15:00
Heybridge Swifts
vs
Grays Athletic
15:00
New Salamis
vs
Tilbury
15:00
Stowmarket Town
vs
Coggeshall Town

South East

15:00
Chatham Town
vs
Beckenham Town
15:00
Cray Valley PM
vs
Hythe Town
15:00
East Grinstead Town
vs
Faversham Town
15:00
Haywards Heath Town
vs
Three Bridges
15:00
Lancing
vs
Sevenoaks Town
15:00
Ramsgate
vs
Burgess Hill Town
15:00
Sheppey United
vs
Littlehampton Town
15:00
Sittingbourne
vs
Chichester City
15:00
VCD Athletic
vs
Corinthian
15:00
Whitehawk
vs
Ashford United

Saturday 28 January 2023

Premier

15:00
Bowers & Pitsea
vs
Potters Bar Town
15:00
Brightlingsea Regent
vs
Folkestone Invicta
15:00
Canvey Island
vs
Herne Bay
15:00
Corinthian-Casuals
vs
Bognor Regis Town
15:00
Cray Wanderers
vs
Lewes
15:00
Enfield Town
vs
Carshalton Athletic
15:00
Haringey Borough
vs
Hastings United
15:00
Hornchurch
vs
Aveley
15:00
Horsham
vs
Billericay Town
15:00
Kingstonian
vs
Bishops Stortford
15:00
Margate
vs
Wingate & Finchley

South-Central

15:00
Basingstoke Town
vs
Merstham
15:00
Bedfont Sports
vs
Binfield
15:00
Chipstead
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
Guernsey
vs
Marlow
15:00
Hanworth Villa
vs
South Park (Reigate)
15:00
Leatherhead
vs
Northwood
15:00
Southall
vs
Westfield
15:00
Thatcham Town
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Uxbridge
vs
Chertsey Town
15:00
Walton & Hersham
vs
Sutton Common Rovers

North

15:00
Brentwood Town
vs
Stowmarket Town
15:00
Coggeshall Town
vs
Basildon United
15:00
Grays Athletic
vs
AFC Sudbury
15:00
Great Wakering Rovers
vs
Gorleston
15:00
Hullbridge Sports
vs
Heybridge Swifts
15:00
Lowestoft Town
vs
New Salamis
15:00
Maldon & Tiptree
vs
East Thurrock United
15:00
Tilbury
vs
Felixstowe & Walton United
15:00
Witham Town
vs
Bury Town
15:00
Wroxham
vs
Hashtag United

South East

15:00
Ashford United
vs
Chatham Town
15:00
Beckenham Town
vs
Sittingbourne
15:00
Burgess Hill Town
vs
Lancing
15:00
Chichester City
vs
Haywards Heath Town
15:00
Corinthian
vs
Sheppey United
15:00
Faversham Town
vs
VCD Athletic
15:00
Hythe Town
vs
Whitehawk
15:00
Littlehampton Town
vs
Cray Valley PM
15:00
Sevenoaks Town
vs
East Grinstead Town
15:00
Three Bridges
vs
Ramsgate

Latest news

Johnville Renee is back for the Jam
Maldon & Tiptree Johnville Renee is back for the Jam

Maldon & Tiptree announce the return of Bishop's Stortford midfielder

Moore for the Rooks
Lewes Moore for the Rooks

Lewes bring back former loanee Deon Moore- this time permanently

Two more for the Nuts and Bolts
Ashford United Two more for the Nuts and Bolts

Stephen Okoh and Jamal Ossai are new arrivals at Ashford United

The Pitching In Isthmian Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe